Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekvállalás után ritkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás után ritkább a szex a házaspárok között ? Igaz az a sztereotípia hogy a gyerek annyi energiát elvon tőlük (főleg az anyukától) hogy alig van idejük szexelni ?

Figyelt kérdés

Kinek milyen egyéni tapasztalata van ?


A kérdésből sejthetitek hogy férfi vagyok. Nekem nagyon fontos a szex a párommal, és nagyon rosszul érintene ha tartósan csökenne az együttléteink száma :(



2022. jan. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%
Ez sajnos ilyen haver...fiatalabb már te sem leszel, szóval előbb utóbb fog kelleni egy utód, de ehhez bizony nagyon komoly áldozatokat kell hoznod, pl lekell mondanod valamennyire a szexről, háttérbe szorul a saját életed, pl gépbővítés, ps5, xbox X, különféle hangcuccok, autót/motor tuning, kiegészítők mint pl órák, stb....ezektől pápá és 18 évig, rosszabb esetben akár 30 évig csakis a gyerekről fog szólni minden.
2022. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén tiszta szívemből sajnálom a feleségedet, hogy egy ilyen gusztustalan egoista emberhez ment férjhez. Kár, hogy ezt előre nem tudhatja az ember ..

Ha a feleséged könyörög, hogy ki fog elégíteni, csak legyen egy baba szerinted mennyire vágyik rá? Remélem idős korodban nem bánod majd meg, ha a kutya se nyitja rád az ajtót! És bízom benne, hogy a feleségednek megjön az esze, és talál egy IGAZI FÉRFIT!

A legjobbakat…

2022. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
22%
Amíg nem kívánj újra a szexet lépj félre.
2022. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Le tud csökkenni, de ha a felek "dolgoznak" a kapcsolatukon IS, nem kényelmesednek bele, akkor vissza tudnak rázódni a dolgok a régi kerékvágásba. Ezzel együtt ahogy fent is írták, te NE vállalj gyereket ha neked a házasságban a szex a legfontosabb és a feleséged ezért "tartod".
2022. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Maximum majd eljàrok dugni valahovà... pedig amúgy nem vagyok hűtlen, de nem fogom kibírni. Sorry ha őszinte vagyok.
2022. jan. 12. 05:27
 26/49 A kérdező kommentje:

Minden màsnap 1 menet az olyan sok gyerek mellett vagy naponta 1 ?


Ennyivel beérem.

2022. jan. 12. 05:55
 27/49 anonim ***** válasza:
86%
Persze,eljárhatsz dugni,csak arra készülj föl,hogy ha kiderül,márpedig esélyes,hogy ki fog,akkor elválik,fizethetsz tartásdíjat sok éven át,a gyerekedet vagy látod,vagy nem. Előbb,utóbb minden nő akar gyereket,az élet ilyen,és akkor már nem a te szexuális igényed a lényeg. Nem való neked gyerek!
2022. jan. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
70%

ANnyira azért nem nehéz a gyerek nevelés, csak unatkoznak és ez kihat mindenre, főleg a szexuális életre.

Meg ez a modern nevelés kikészíti a gyereket is meg a szülőt is.

Voltam kisgyerekes családnál és állandóan arról szólt a nap hogy:

: jajj kisfiam ezt ne , azt ne , légyszives, ne így, ne úgy, gyere pisilni, és mindent megakart magyarázni az anyuka.

A gyereket még lélegezni se hagyta, mindent dirigált , okoskodott.

Na az igaz hogy én 2 óra alatt is belefáradtam ebbe.

AZ ilyeneknél eltudom képzelni hogy este már nincs kedve szexelni.

2022. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
61%

A szülés után egy-két hónapig ne nagyon számíts sok szexre.

Utána is ritkább lesz, mint előtte. Annak is örülni fogtok, ha kettesben tudtok lenni nyugiban.

A gyerek sok időt és energiát igényel.


Két hibás feltételezés van a házasság terén:

A férfi azt hiszi, hogy a nő nem fog változni.

A nő azt hiszi, hogy a férfi megváltozik az ő kedvéért.

2022. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
61%
+ lehet terhesség alatt sem lehet, ha gond van.
2022. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!