Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehér lányok, nők őszintén!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér lányok, nők őszintén! Lenne nálatok esélye szexre vagy kapcsolatra egy cigány pasinak, aki egyetemet végzett és nem igazak rá a cigánysággal kapcsolatos sztereotípiák?

Figyelt kérdés
Viszont nem tudná letagadni, mert a külsejéről látszik.

2021. okt. 3. 00:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos egyre több ilyent látok...

Nem is értem...

2021. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

c1g4nnyal nem kezdünk ez alap dolog

legyen rasszista vagy bármi, ez sima elővigyázatosság

2021. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

#2 Alap lenne, de nem....

Gusztustalan..

2021. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem is értem, a cigányok odáig vannak a roma csajokért meg hogy milyen tüzessek stb.

Aztán meg fehér lányokkal akarnak összejönni?

2021. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Sok csaj elítél emiatt! De Én hiszem azt, hogy nem a bőrszín, hanem az ember számít! Így azért több esely van rá! Ez forditva is igaz, nekem is volt cigány barátnőm, én magyar vagyok. Dolgozott normalis volt, én is. Ismerek olyan cigányokat, hogy gyönyörű házuk 3 BMW-jük van, sok magyar irigyli is őket, többre is vittek mint néhány magyar, de tőle nem sajnalom, korán kelnek keményen dolgoznak a családi vállalkozásukban.


Bár a kérdés lanyokhoz szól, bocsi, hogy fiukent kommentelek, de szerintem így azért igen is van esely a NORMALIS lányoknál!!!!!


F

2021. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

Na pont ezért valaszoltam, mert itt gyakorin mindenki magyar és itt senki nem volt meg cigánnyal.. aha ez egy net, és lehet h a. Fele vagy meg attól is kevesebb az igaz, amíg írnak, ne foglalkozz veluk!!!


2 cigány baratnom is volt már! Ennyit erről


5 voltam

2021. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Lenne. Nekem az egyik legkedvesebb osztálytársam a középiskolás eveimbol egy cigány srác, ma mérnökként dolgozik. Olyan fekete mint a szurok, de egy vicces, talpraesett, ápolt, kedves srác az egész osztálynak ő volt a mozgatórugója. Egyáltalán nem számítana az etnikai hovatartozása ha amúgy normális.
2021. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
#8 imádom ezt a választ 😀
2021. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
8 Ne legyél előítéletes
2021. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nekem nincs BMW, se semmilyen más luxus autóm.

Van egy 2 milliós Honda sportmotorom, amit hitelből vettem 22 évesen amikor elkezdtem dolgozni egyetem után…

Igazából megbántam, hogy ilyesmire hitelt vettem fel, de tanulópénznek jó volt, mostmár tudom hogy amire össze tudom gyűjteni a pénzt és nem létszükséglet, arra nem szabad hitelt felvenni… Inkább türelmesnek kell lenni.

Csak én is olyan családból, közegből származom, ahol a felnőttek nulla pénzügyi kultúrával rendelkeznek.

De ebben is fejlődtem azóta és bár nem vagyok gazdag, nem élek rosszul.

Becsületesen dolgozom, hasznos is a munkám (bár a szüleim is mindig becsületesek voltak), stb.

Egyáltalán nem úgy gondolkodom, mint sok cigány hogy anyagilag tehetősebbnek kell látszódnom mint ami vagyok.


Nem feltétlenül fehér lányokkal szeretnék ismerkedni, de eddig még csak fehér lányokba voltam szerelmes, gondolom mert Ők többen vannak, nagyobb az esély hogy fehér lányba szeretek bele…


Viszont már többször is volt, hogy konkrétan a bőrszínem miatt utasítottak vissza és nagyon rosszul esett, mert úgy éreztem hogy esélyt sem kapok, illetve az is nagyon rossz érzés hogy egy olyan dolog miatt amin nem tudok változtatni már eleve az elutasított kategóriába kerülök.

2021. okt. 3. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!