Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehér lányok, nők őszintén!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér lányok, nők őszintén! Lenne nálatok esélye szexre vagy kapcsolatra egy cigány pasinak, aki egyetemet végzett és nem igazak rá a cigánysággal kapcsolatos sztereotípiák?

Figyelt kérdés
Viszont nem tudná letagadni, mert a külsejéről látszik.

2021. okt. 3. 00:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne
2021. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Ahogy arabnak, feketének, kínainak sem. Két teljesen külön álló kultúra, ami úgyis kiütközne. Becsülöm, ha valaki jó ember, egyetem alatt sok külföldivel beszélgettem, de páromnak mindig magyar férfit választottam.
2021. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a 19. századi gondolkodást kellene legyőzni, hogy "csak fehér férfit,csak magyart" ezért van az, hogy a születendő gyerek azt látja, hogy mind a két szülője fehér és iskolába találkozik egy normális emberrel akkor csak néz, hogy más a bőre. Azt mondom, hogy aki bevándorló sráccal jön össze az kapjon adókedvezményeket és EU támogassa az esküvőjüket és a születendő gyerekek teljes iskoláztatását egyetemig. Szerintem csak így győzhetjük le a rasszizmust.
2021. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
11%

Cigany ferfi vagyok, diplomas, van doktori fokozatom, es azt szeretnem a kerdezonek mondani, hogy more, kapd mar ossze magad! Egy csomo ciganylanyt ismerek, akik eljutottak az erettsegiig, nehanyan le is diplomaztak. A feher embernek mindig alsobbrendu leszel. Ha nem neki, majd valakinek a csaladjabol, a barati korebol, vagy csak a sarki boltbol, ahol ismerik a lanyt... kell ez neked? Lepten nyomon bizonygatni, hogy te nem is olyan vagy ám, te tanultal, te dolgozol. Ilyen csicskakent akarod leelni az eletedet?

Az ertelmes cigany nok vadasszak a nem pujaro cigany ferfiakat, mert elegge kevesen vagyunk, szoval nyugodtan nezz ott korbe, es ne a feherek elott terdel, hogy valaki megszanjon.

Amugy termeszetesen nem vagyok rasszista, semmi bajom a feher emberekkel, de azt biztosan tudom, hogy ezer ok miatt nem mukodhet jol egy parkapcsolat, meg akkor sem, ha megvan a "kemia", mert hosszu tavon tul sok energiat fog felemeszteni a ket vilag kozos nevezore valo hozasa. Egyszeruen nem eri meg.

2022. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!