Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sztereotípiák szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sztereotípiák szerint melyik országból származó nők/férfiak a legjobbak az ágyban?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek személyes tapasztalat, ami megerősíti/cáfolja a sztereotípiát?

2021. aug. 20. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom a 'latin szerető' nem véletlenül híresült el:D tüzesek, szenvedélyesek, karakterben is sokkal vidámabbak ami valahogy hozzáad a kisugárzásukhoz, a vonzalomhoz.

Udvaroltak nekem olasz férfiak és hát mit ne mondjak..:D nehéz volt ellenállni (kapcsolatban voltam)

Egyéb tapasztalatom sajnos nincsen, pedig nagyon vonzana egy olasz férfi, vagy akár egy latin amerikai, esetleg spanyol

N

2021. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is csak negatív sztereotípiákat hallottam az ázsiai férfiakról. Például hogy kicsi nekik és bénák is. Ehhez képest az exemnek, aki ázsiai volt, teljesen átlagos mérete volt és nagyon élveztem vele a szexet is. A mostani párom is ázsiai, egész pontosan kínai. És érdekes módon nála se tapasztaltam semmi negatívat, sőt olyan orgazmusaim vannak, hogy még engem is meglepett. Biztos vagyok benne, hogy köztük is vannak bénák vagy kisméretűek, de azt gondolom, hogy nagyon rombolóak az ilyen sztereotípiák. Korábban magyar párjaim voltak, velük soha nem élveztem ennyire a szexet, ez alapján mégse fogok olyan következtetéseket levonni, hogy rosszak az ágyban, mert hülyeség. Szóval én határozottan ellenzem ezeket a sztereotípiákat, a szex nem attól függ ki milyen nemzetiségű.
2021. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!