Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekvállalás után ritkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás után ritkább a szex a házaspárok között ? Igaz az a sztereotípia hogy a gyerek annyi energiát elvon tőlük (főleg az anyukától) hogy alig van idejük szexelni ?

Figyelt kérdés

Kinek milyen egyéni tapasztalata van ?


A kérdésből sejthetitek hogy férfi vagyok. Nekem nagyon fontos a szex a párommal, és nagyon rosszul érintene ha tartósan csökenne az együttléteink száma :(



2022. jan. 11. 21:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
12%

Lehetséges. De mi lenne, ha így vállalna gyereket mindkét fél? Erre is igent mondanak. Talán nem tiszta számukra elsőre. Én pl. tudnám vállalni, hogy aki szül nekem, azzal nem szexelek, ha ő sem akarja utána, ill. nem is csalom meg. Ma ez biztos ritka, de tudnám vállalni, mert nem is maszturbálok.


üdv

f 31

2022. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Elhiszem, és most valamiféle "kapuzárási" pánik érzésem van...vagy valami hasonló. Jaj nekem :(
2022. jan. 11. 22:12
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
KB. Ezer kérdés van erről itt is az oldalon, olvasgass.
2022. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudhatod, hogy mi lesz, mindenre fel kell készülni. Sok pasi ott rontja el, hogy nem mérlegel. Még mindig jobb, ha nem akarsz gyereket, mintha megbánnád. A terhesség megterhelő, sok testi, lelki változással jár. Simán lehet, hogy 6 hét után minden rendben lesz, de az is lehet, hogy hónapokig semmi szex, és már sose lesz ugyan olyan. Én nő vagyok, szintén nem akarok gyereket. Én képtelen lennék a testem és az életem feláldozni.
2022. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
2022. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy idő után úgyis ritka lesz a szex, ha van gyerek, ha nincs.
2022. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Félek, én nem fogom kibírni szex nélkül :(


Köszönöm azonak akik igyekeztek normális válaszokat adni.

2022. jan. 11. 22:16
 18/49 anonim ***** válasza:
8%

Ne higgy a rémtörténeteknek, ez a 2 óránként kelés kb 1 hónapig van.

Na persze aki idegbeteg hiperaktív annak a gyereke is az lesz és végigörjöngi az éjszakát.

2022. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
84%
Ja mert az előre tudni milyen lesz a gyerek, hát persze :D
2022. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

A feleségem azt ígérgeti hogy nem fog elhanyagolni...én azt nem bírnám ki :(


És ez nem 1 trollkérdés...

2022. jan. 11. 22:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!