Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
#60: Nálunk nincs gyerek, az asszony mégis max havi egyszer hajlandó velem lefeküdni. Sokszor a legelső puszira vagy cirógatásra durván leolt, hogy "most nem lesz szex"
2022. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
H..lye nők...
2022. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem kérjetek meg nagyszülőt vagy valakit akiben megbíztok, hogy heti 1x pár órára vigyázzon a gyerekekre ti meg menjetek el randizni és indítsátok be a szexuális életeteket.


Én feleség vagyok, anyuka, de, ha az én 2 éves gyerekem lenne felnőtt felügyelet nélkül a szobában én még a fürdőbe sem mennék be, mert tud alakítani rendesen én meg nem tudnék kikapcsolni és másra figyelni, a férjemre sem.


Szerintem a feleséged túl van terhelve. Magamból kiindulva a fürdős szexbe biztos így nem mentem volna bele, de ha valaki vigyázna a gyerekre és a férjem vinne valahová addig, már a kocsiban azt csinálhatna velem amit akar.😁 Szerintem kicsit vegyél át tőle pár feladatot, küldd el fodrászhoz vagy lazítani, szépülni aztán vidd el valahová randizni.

2022. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
#63 már mással szexel a feleségem. Mondjuk ez így hülyén hangzik de ez a lényeg. Még nem váltunk el de év eleje óta van valakije.
2022. szept. 2. 06:33
 65/69 anonim ***** válasza:
53%
Jeeezusom de gusztustalan egy picsa
2022. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért nem volt kedve veled a szexhez, mert közben félrekefél? És ezt úgy 9 hónap után vallotta be?

Hát, nagyon remélem, hogy a válásnál nem téged fognak anyagilag megszivatni!

Persze a legrosszabbul a két gyerek fog járni. Általában az anyának adják a gyerekeket, közben pedig itt milyen példát mutat már nekik?!


Sajnálom. Remélem rendbe jön az életed!

2022. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
Nyilván nem 9 hónap után. Csak nem annyira követtem a sok kommentet. Egy ideig a hátam mögött ment. Már találkoztam az új emberrel. Nem lakom már velük de attól függetlenül heti több nap találkozok a gyerekekkel mert közel vagyok.
2022. szept. 2. 11:20
 68/69 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod megkérdni az új pasiját, hogy jól d*gja seggbe, mert titokban azt szereti? Azt érdemelné. Remélem egy fityinget se adtál neki.
2022. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Sajnos ez természetes.


Neked is meg akar felelni de közben anya is és lenne dolga.

2023. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!