Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem kérdező. Úgy látszik a nők egy része ilyen. Amint felhúzzák az ujjukra a gyűrűt onnantól fokozatosan szűnik mrg a szexuális étvágy. Mi még házasság után is jó pár évig csináltuk, aztán egyre ritkábban. Végül már egyáltalán nem. Ennek kb 3-4? (már nem is tudom pontosan) éve. Minden próbálkozásomat elutasítja, ő meg nem is közeledik. Még csak nem is céloz rá. A havi 1-2 még hozzám képest is sok.
2022. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk mint 51-nél. Én nem értem ezt az egészet.
2022. jan. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint tényleg igaz a mondás, miszerint van egy édesség, amely nagymértékben csökkenti a nők libidóját: ez pedig az esküvői torta...
2022. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Ismerek egy nőt, aki fűvel-fával csalta a férjét. Nem szűnik meg az étvágy esküvő után. Nem kívánja a férjét vagy szeretője van
2022. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
81%

En is no vagyok de ezt sose értettem más nőknél ezt a debil viselkedést.

A helyedben én megprobalnek vele beszélgetni és ha nem vezet sehova, nem történik változás, gyerek ide vagy oda de elvalnek.

Megcsalni semmiképpen ne csald meg egyébként mert az undorító dolog.

2022. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
81%
54. Ez a férj szempontjából érdektelen. Ami érdekes, hogy a feleség AKARTA, hogy feleségül vegyék, és utána otthon megszűnt nőnek lenni. Ez nettó szemétség a férjjel szemben. (Fordítva is igaz.) Ha nem bír magával, ne menjen férjhez.
2022. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
64%
Minden feleseg gyik lesz
2022. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
48%

55 - Undorító megcsalni?

"Nagy észlény" lehetsz, hogy 2 gyerekkel csak úgy elválnál!

Mindenki csal mindenkit.

Téged is, engem is.

Ez a valóság, mert a mai magyar viszonyok közt öngyilkosság, gazdasági csőd a válás!

Én is mások feleségeit dugom, mert otthon az asszony vagy menstruál vagy a feje fáj - vélhetően más ágyában kificánkolja magát.

2022. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére nem mindenki degeneralt kedves 58-as 😊
2022. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sohasem "fájt a fejem". Középkorú vagyok, sosem utasítom vissza az élettársamat. Legutóbb egy asztalon szexeltünk a telkén, bárki láthatott volna,ha elmegy a kapu előtt😁

Gyerekünk nincsen.

Szerintem a gyerek a kulcs. A legtöbb nő a szülés után csak a gyerekének él.

2022. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!