Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
31%
Ezért dugok minden héten mással, és rémálmom hogy gyerekem lesz. Részvétem haver! 34F
2022. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
79%
Gyökér a feleséged. Aztán persze sírva rína, ha kefélni járnál valahova.
2022. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez eléggé kuka kategória. Ezután tuti hogy inkább eljárnék haverokkal inni meg bulizni, ő meg gyerekezzen.
2022. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
84%
#1: pedig, ha minden héten mással qrsz, valószínűség számítás alapján sokkal nagyobb eséllyel lesz pulyád valakitől.
2022. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
70%
Én egy ilyen után simán dugnék mással. Aztán minél hamarabb lépnék. De azért mert otthagyod az asszonyt a gyerekeid ne szard le.
2022. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
98%
Ugy tunik nem elvezi/igenyli veled a szexet. Havi 1-2x 30 evesen baromi keves. Beszelj vele miert nem kivanja a szexet!
2022. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%
Nőként mondom, hogy ez nagyon gáz. Sok anyukának ellepi az agyát ez a gyerekmánia, aztán csodálkoznak ha a férfi lelép amikor ilyen parasztok meg csak a gyerek létezik. :D
2022. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mással kúr.
2022. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
80%
Lelombozó igen. És azt gondolom, hogy ő FELESÉG is és nem csupán anyuka. Ezt jó lenne ha megértené. Neki is jó tenne a gyakoribb szex abban biztos vagyok.
2022. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
89%
Tud eleget pihenni? Jól érzi magát a bőrében? Szoktatok beszélgetni? Jóban vagytok? Ha van szex, élvezi? Védekeztek (hogy ne féljen attól, hogy teherbe eshet)?
2022. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!