Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
24%
18. Az nem zavart volna, ha pasikat hoz haza, csak a hazudozás.
2022. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
75%
#21: Értem. Én is így vagyok ezzel. Igazad van adj neki egy utolsó esélyt.
2022. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok legaláb van "alapos indok", t.i.: a gyerekek. Én 39 vagyok, nálunk nincs gyerek csak egy kutya, de a feleségem mégis megoldja, hogy miért nem. Most nincs kedve, fáradt, holnap munka, délután kellett volna, majd reggel, nem akarok utána fürdeni és hasonló változatos okokkal utasít el. Mikor meg havi egyszer mégis van valami, akkor fekszik, mint egy darab fa, beszól, hogy ne csak cirógassam, mert elalszik, meg noszogat, hogy minél hamarabb menjek már el, épp csak azt nem mondja, hogy "mikor lesz már vége". Kb. mint nálad a "haladjunk már".

Sajnos azt tudom mondani, hogy ez jobb már nem lesz. Én legalább is próbáltam megbeszélni az assonnyal, mondtam, hogy nekem a havi egy az kevés, meg rosszul esik, mikor 10-ből 9-szer elutasít, de semmi foganatja nem volt, sőt, még én kaptam meg, hogy ne beszéljek már annyit róla, mert ő tudja hogy kell dugni...


Azt tudom javasolni, hogy ülj le a feleségeddel egy alapos beszélgetésre, de úgy, hogy érezze a súlyát a dolognak (tehát tudatosítsd vele, hogy itt a kapcsolat forog kockán), aztán ha nem változik semmi, akkor a saját testi-lelki épséged érdekében jobb, ha otthagyod. Ilyenkor csak a gyerekek szívják meg.

2022. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
21%
Jó szar lehetsz az ágyban.
2022. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
74%

Én is könyörögtem egy darabig, aztán áttettük a felejtősbe a témát.

Azóta meglehetősen sok szeretőre tettem szert, akikkel igen jókat rosszalkodunk.

Érdekes az életem a párhuzamos férjezett szeretőkkel.

Annyi a kérésem feléjük: otthon apucival legalább egy hónapban kétszer feküdjön le... a nem-kívánt terhességek körüli viták elkerülése végett...

Ugye, így már kezd derengeni a havi kettő gyorstüzeltetés?!

Lehet, hogy erkölcsösebb lett volna tovább szívni a szextelenséget, de így sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.

2022. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:

#6: van mikor havi 1 sincs, de azért nem csalom meg

#10 szerintem tud, ha elmegy barátnőzni én vagyok itthon a kicsivel, ugyanúgy megcsinálom a házi munkát kaját készítek stb akkor ő reggel megy este jön tök jól elvagyunk nem fárasztó szerintem, valószínűleg neki sem, sok ideje van játszani a gépén is

#13: nem de máshogy nincs alkalom, külön ágyam van a kicsi alszik vele a francia ágyban oda szoktatta, viszont ha elmegy barátnőzni velem is tök jól elalszik a kicsi meg elvagyunk és akkor nincs is igénye cicire sem.

#23 hasonló cipő.

2022. jan. 9. 21:18
 27/69 anonim ***** válasza:
93%
Tanács barátom: mivel vannak gyerekek - az ő érdekükben - keressetek fel egy párterapot! Ti már csak lakótársak vagytok, mintsem egy pár. Elszürkült, ellaposodott a kapcsolatotok. A havi 1x az nem szex, csak érzelem, valódi vágy nélküli "tudjuk le gyorsan a kötelezőt és utána aludjunk". Ne várjátok meg hogy tovább romoljon a helyzet és önerőből ebből a gödörből már nehezen fogtok tudni fordítani.
2022. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
69%

"Annyi a kérésem feléjük: otthon apucival legalább egy hónapban kétszer feküdjön le... a nem-kívánt terhességek körüli viták elkerülése végett..."


Elképesztő hogy milyen aljas utolsó női egyedek léteznek.


Mint mondtam semmi problémám nem lenne azzal, hogy más keféli a feleségem, ha tudok róla, ismerem az illetőt, és én általában én is ott vagyok.

De ez így gusztustalan.

2022. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Na várj! Szóval a feleséged alszik a gyerekkel a nagyágyban, te meg külön? Bocsi, de akkor érthető, hogy elhidegült...
2022. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért vannak ilyen szemét emberek egy kapcsolatban?

A férfi kell neki, de már nem akar tőle semmi szexet.

Ki érti ezt?

2022. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!