Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
92%
#40 Abból, amit leírtál, egy önbizalomhiányos, szorongó nő a párod. Nagyon elégedetlen is lehet magával. Ha pedig így érez, a pénzedtől teljesen függetlenül nem fogja kívánni a szexet, valószínűleg nem csak veled, hanem mással sem. Viszont érzelmileg nagyon is kötődik hozzád. Nekem ebből teljesen ez jött le. Vannak olyan pszichés dolgok, amik háttérbe szorítják a szexualitást és a vágyat sajnos.
2022. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
32%
Aki a pénzt, a tàmogatàst élvezi és nem szexel közben miközben az egészsége engedné, azt ki kell dobni a francba !
2022. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
#41: Ezt eltaláltad, ugyanis hivatalosan megállapították nála a szorongást, kezelést is kap rá. De ettől még rosszul esik, hogy alig szexelünk és ha igen, akkor is teljesen passzív.
2022. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
84%
43. Akkor az esetetekben értető a párod reakciója, még ha amúgy neked rosszul is esik. Kár volt azzal dobálóznod, hogy háromszor annyit keresel, ő egy albit sem tudna fenntartani, de bezzeg nincs szex. Ez egy teljesen más szituáció. Ha a tizedét keresnéd, s ő meg többet, ez akkor sem változna. :(
2022. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak azon kívül, hogy már ezerszer megbeszéltük és türelmes vagyok vele, mégis mit tudok tenni? Megcsalni nem fogom, de nagyon frusztráló, mert nekem hetente egyszer lenne igényem a szexre, ami azért nem hiszem, hogy túlzó elvárás lenne.
2022. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el szerintem is párterápiára. Ha szeretitek egymást nem lehet a félrequrás a megoldás. Itt nagyon sok probléma van. Nem normális, hogy nem alszotok együtt, akármennyire is kicsi vagy anyás a gyerek. Ha a kommunikációban hiba van, mert mondjuk túl keveset beszéltek, sok a félreértés stb, akkor egyértelműen elhidegül az ember a másiktól. Gyerek után elég gyakori, hogy nem beszélgetnek annyit egymással a párok, mivel a gyerekekkel megy el az idő nagy része. Be kell iktatni néha gyerekmentes hétvégéket, vagy akár csak délutánokat, amikor lepasszoljátok a kicsiket a nagyszülőkhöz, nagynénihez, baráthoz,és eltöltötök egy kis minőségi időt, beszélgettek sokat, hogy visszataláljatok egymáshoz. Nem lehet úgy fenntartani egy kapcsolatot, hogy nem vagytok néha csak kettesben.

Ez a "haladjál már!" valószínűleg arra vonatkozott, hogy ő úgy érzi, hogy sokkal fontosabb dolgai is vannak otthon, mint a szex, mert gyereket kell altatni, etetni, fürdetni, neki ez a prioritás, és mindig is ez lesz, amíg a gyerekek ott vannak. Ki kell őt szakítani ebből a szerepből, hogy végre ne (csak) anya legyen, és ehhez szerintem neki az kell, hogy ne legyenek ott a gyerekek. Nyilván szerencsétlenül és durván fogalmazott, de akkor sem az a megoldás, hogy kuka.

2022. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
71%
40# Miért nem dobod ki?
2022. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező: szerintem te is tudod magadtól erre a választ. Vagyis ez nem lesz jobb ennél, és ez a kapcsolat szar, ahogy van. Keress szeretőt, ha kell a szex.

Ha a gyerekek miatt vagy vele, akkor érthető.

De férfiként vannak igényeid, amit neki is teljesitenie kell.

Másik amit tehetsz, vagyis megprobalhatsz, hogy megnehezited meg jobban az életét. (ezt tettem en is a felesegemmel)

Mármint mindent de mindent neki kellett csinalnia. Nincs szex, akkor minek erolkodjek barmi miatt. De ne a gyerekek rovasara csinalj ilyeneket. Csakis vele ereztesd. Nekem bevalt.

Ha akar mas teren kapni, akkor neki is adnia kell valamilyen téren

2022. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
89%

A "48" - as válaszolónak teljesen igaza van.

Miért is lett lepontozva? 🤔

2022. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
#40, ugye Te írtad a #43, #45 -ös hozzászólást is? Ha ilyen baja van a feleségednek, akkor nem mondhatod, hogy a pénzedre hajt, az jó neki, de adni nem akar.
2022. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!