Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lelombozó, ha ilyet mond a feleség?

Figyelt kérdés
Alapvetően ritkán szexelünk kB havi 1-2 alkalom, 2 gyerekünk van, 2 éves lassan a kicsi, épp elvoltak játszottak, feleségem zuhanyzott bementem hozzá, beálltam mögé a kádba (én már tiszta voltam előtte letusoltam), kis hát mosás hát masszírozás, ujjazas stb, akkor szexeljünk, 1-2 perc azt mondja, hogy na haladjál már menne ki a gyerekekhez (nagyobbik 9 éves lefoglalja, vigyáz a kicsire ha "megmosom anya hátát") , aztán inkább abba is hagytam kiszálltam és felöltöztem, mondom neki, ha ennyire nincs kedve akkor mondhatná előbb is, amúgy sem vagyok oda az ilyen gyors menetekért de máshogy nincs alkalom, ez az 1-2 perc után na haladjál már nem tetszett. 30/F

2022. jan. 9. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki az anyagi és érzelmi biztonság amit a férfi ad neki, de szexelni nem akar...


Ha nem változtat ki kell dobni.

2022. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
83%
attól függ, hogy te mennyire vagy "jóban" magaddal. Ha 100% tudod, hogy vágyik rád, akkor nem sértődtél volna meg. Bevallom nekem se esett volna jól. Ha minden nap edzenék, és tudnám, hogy jól nézek ki (vagy egyszerűen csak nem tehetek már többet az ügy érdekében), akkor vélhetőleg nem megsértődtem volna, hanem anyukának picit erősebben meg lett volna fogva a kis copfja és irdatlan tempóval tele lett volna pumpálva egy hatalmas seggrecsapás kíséretében. Az a különbség a két reakció között, hogy megalázottnak érzed-e magad emiatt ,vagy az állat jön ki belőled, mert flegmasztikus a párod.
2022. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 vagyok, a párom húsz évvel idősebb. A gyereke kinn evett bármikor bejöhetett volna a nyaralóba, mi meg nyomtuk... 🤣 Ez a nő aszexuális.
2022. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
59%
33 azért ott sincs rendben valami. 20 évvel idősebb? kb egy generációs különbség.
2022. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
#34 Amikor szeret valakit az ember, nem a másik fizikai valóját, hanem a személyiségét magát az embert szereti. A kor csak egy szám. Volt már velem egykorú párom is. A másik lényébe szeretünk bele. És kívánjuk. Ha nincs a másik felé vágy, akkor probléma van.
2022. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
21%
35 de mi a francról beszélgettek? két külön gyerekkorotok volt, különböző szakaszában az életnek
2022. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

#36 történelem, közélet, állatvilág.


Attól, hogy más gyerekkorunk volt, attól el is meséljük egymásnak. Tudunk róla beszélgetni.


Együtt motorozunk, túráztunk, úszunk. Főzünk.. Motoros fesztiváloztunk is. Mi olyan hihetetlen.


A legtöbb velem egykorú a szüleivel él, számítógépes játék az élete. Rosszul van ha gyalog kell menni valahová. Nemhogy futni, túrázni akár...

Tisztelet a kivételnek!

2022. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Ja és eljárunk horgászni meg pókerezni
2022. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
92%

Úgy általánoságban a feleséget is megtudom érteni. Fáradság, időhiány, túlterheltség, megváltozott az élete, már más dolgok a fontosak, amikhez képest a szex már apróság. Esetleg megváltozott a teste, nem érzi magát szexisnek, és nem kivánja annyira a szexet.

Igazából társadalmi értelemben az lenne a KORREKT, ha ebben az esztelen gyerekgyártási örületben, ezeket a dolgokat is elmondanák az embereknek. Azt hogy ha gyereked lesz, akkor vége a bulinak, szorakozásnak, vége a romantikának, kalandnak, spontánszexnek, bármilyen szexnek. Helyette szar, pisi, gyereksirás, örület, fáradtság, a 8-9 orás munka után kezdődik egy második 8 orás műszak. És ez lesz a következő 20-25 évben, mire minden gyerek elvégez 2-3 egyetemet az elvárások szerint.

De persze a túlerőltetett fideszes gyerekgyár propagandában ilyenek szóba sem kerülhetnek.

2022. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
85%

"Kell neki az anyagi és érzelmi biztonság amit a férfi ad neki, de szexelni nem akar..."


Na, az én feleségem esetében tökéletesen erről van szó. Háromszor annyit keresek, mint ő, nélkülem még egy albérletet se tudna fenttartani és hatente többször kell lelki szemetesládát játszanom, mert mindig bizonytalan magában. De ha rá akarnék mászni, 10-ből 9-szer lekoptat.

2022. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!