Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szemét vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK mentális gondokkal küszkődö pasikkal akik évek óta nem szexeltek, vagy akár szűzek is még harminc évesen. Ezzel szemben én minden nap szexelek, van hogy kétszer is, minden házibuliban találok pasit. Bármikor csettintek azonnal ugrik valamelyik haver ha kell a farka.

Ma rámírt az egyik itteni kommentem után egy pasi. A szokásos ismerkedős lúzer duma. Aki nem bunkó annak általában válaszolok, bár eddig csak egy pasival taliztam innen, szóval alapvetően nem pasizni járok ide. Több üzit is váltottunk, elmondta hogy szűz, fél ismerkedni, naponta többször kiveri, sóvárog csak a csajok után. A lényeg: kiderült hogy ismerem! Mutatott képet és az egyik gimis osztálytársam az! Igazából megsajnáltam, de nem tudom mit tehetnék? Az is megfordult a fejemben, hogy lefekszem vele, de akkor meg igazából ő használ ki engem! Sajnáltatja magát, mint aki nem tehet róla hogy ilyen töketlen, pedig hát ki más tehet róla?? Milyen férfi az aki nem képes elcsábítani egy nőt? Szerencsétlen. És az ilyen sajnálni való. Sajnálom is. De egyben el is könyveltem egy vesztesnek. Vesztesekkel pedig csak az időmet vesztegetném. Zavaros? Tudom. Szemétnek érzem magam mert segíthetnék neki. De kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy hozzám érjen.

Amint látszik, még aludni sem tudok ez miatt...

Mit tennétek a helyemben??


2022. jan. 7. 01:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem a 19-es vagyok akinek a válaszodat írtad, de úgy érzem hozzá kell szóljak. Az hogy semmit nem tudsz az életről nem azért van mert otthon nem tudod megbeszélni a dolgokat vagy nincs közeg akitől kérdezhetnél komolyabb témában hanem az, hogy másként tekintesz magadra mint a többi emberre. Nem vagy különleges mint ahogy sokan mondják csak van valami a lábad között ami kell nekik csak egy kicsit képzeld el hogy a másik nem nem hülye és nem tudod félrevezetni és mindent megbeszélnek egymással mint ahogy meg is teszik ebben biztos vagyok. Csak te hiszed hogy mindenki megtartja a ti kis titkotokat. Arra is gondolj ha pasi lennél össze jönnél-e olyan csajjal mint amilyen te vagy és büszke lennél-e magadra. Ja és mi pasik nem vagyunk olyan hülyék mint aminek tesszük magunk (persze ez nem a betegesen kiéhezett pöcsszelfisekre vonatkozik)
2022. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

Milyen érdemi választ varsz azon kívül, hogy megerősítjük, igen, egy szemét alak vagy...


Biztos marha jól el vagy a saját kis világodban, mást meg úgy tiporsz ep ahigyan akarsz, de ha kikerülsz a való életbe veled fogják feltörölni elsőként a padlót, mert egy emberi hulladék vagy.

2022. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem az egód és az arcod tűnt fel. Féltem hogy szemüvegesként nem fogom észrevenni. De hála az égnek olyan nagyra nőtt hogy anélkül is meg tudom saccolni a méretét.
2022. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Jegyezd meg légyszi amit leírtunk és 5-6 év múlva emlékezz erre... Most is csak a pinád kell mindenkinek de eljön az idő amikor már arra se fognak méltatni hogy lekúrjanak. Én azért kicsit sajnállak de más nem fog
2022. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
56%
Ne légy szemét, minimum cumizd le!
2022. jan. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40%
Húú, de nagylány valaki. Meg micsoda kemény csaj vagy. Hát meg milyen menő is, hogy már nem vagy szűz és többen is veled akarnak szexelni... Azta... Azért nem mindenki tud levetkőzni és széttenni a lábát mindenkinek. Nagyon ügyes vagy. Még pár év és elmegyek hozzád csak írd majd le milyen néven regeltél a rosszlányokra... Ja nem nem kell leírnod, mert egy forintot sem fizetnék érted 🤣 ja és szánalmas vagy... Meg buta...
2022. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!