Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szemét vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK mentális gondokkal küszkődö pasikkal akik évek óta nem szexeltek, vagy akár szűzek is még harminc évesen. Ezzel szemben én minden nap szexelek, van hogy kétszer is, minden házibuliban találok pasit. Bármikor csettintek azonnal ugrik valamelyik haver ha kell a farka.

Ma rámírt az egyik itteni kommentem után egy pasi. A szokásos ismerkedős lúzer duma. Aki nem bunkó annak általában válaszolok, bár eddig csak egy pasival taliztam innen, szóval alapvetően nem pasizni járok ide. Több üzit is váltottunk, elmondta hogy szűz, fél ismerkedni, naponta többször kiveri, sóvárog csak a csajok után. A lényeg: kiderült hogy ismerem! Mutatott képet és az egyik gimis osztálytársam az! Igazából megsajnáltam, de nem tudom mit tehetnék? Az is megfordult a fejemben, hogy lefekszem vele, de akkor meg igazából ő használ ki engem! Sajnáltatja magát, mint aki nem tehet róla hogy ilyen töketlen, pedig hát ki más tehet róla?? Milyen férfi az aki nem képes elcsábítani egy nőt? Szerencsétlen. És az ilyen sajnálni való. Sajnálom is. De egyben el is könyveltem egy vesztesnek. Vesztesekkel pedig csak az időmet vesztegetném. Zavaros? Tudom. Szemétnek érzem magam mert segíthetnék neki. De kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy hozzám érjen.

Amint látszik, még aludni sem tudok ez miatt...

Mit tennétek a helyemben??


2022. jan. 7. 01:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Komolytalan? Mert téged nem érint? Én is majd minden kommentemre kapom a priviket, bár ismerősbe még nem botlottam, a sztori ettől még nem hihetetlen. A GYK tele van lúzerekkel, szűzekkel, töketlenekkel, és nőgyűlölő paranoid idiótákkal, ezen nincs is mit vitatni. A reakciók tökéletesen igazolják is ezt. Végül is mi a problémátok? Hogy szerintetek nem is nő és csak trollkodik? Lehet. De lehet hogy nem. Én is megkaptam párszor, hogy szűz pasi vagyok, az ilyenek nem zavarnak, sőt szórakoztatnak. Igazi és menthetetlen vesztesek gondolják csak ezt. Akikkel találkoztam, mert én többel is találkoztam, tudják, hogy nem így van. Vagy az fáj, hogy neki van lehetősége szexelni, ti meg recskázhattok ma is? Ez ilyen. Szívesen rúgnék virtuálisan minden ilyen sötét szerencsétlenbe egy nagyot, de elég régóta vagyok már itt ahhoz, hogy tudjam milyen szánalmas életük is van az ilyen acsarkodó trolloknak. A legnagyobb ellenségei ti vagytok saját magatoknak, és pontosan azt kapjátok amit érdemeltek!!!
2022. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy döntöttem komolyan veszem a kérdést. Ha tévedtem így jártam.

Én ilyen esetben azt javasolnám, hogy ne halat, hanem hálót adj. Azoknak akiknak nem sikerül az ismerkedés, sokszor egy pár jó tanács is elég. Vagy elviszed őt bulizni, és adsz pár tippet, hogy hogy viselkedjen. Nem igazán segít ha lefekszel vele. Max a rajongását erősíted és az önbizalmát tiprod azzal, hogy sajnálatból dugsz vele. Ezeknek az embereknek a többsége kopott pólóban és halásznadrágban jár. Sokaknak már az is javítana az önbizalmán, ha egy fodrász vaágna nekik egy stílusosabb hajat. Szerintem neki inkább női barátra van szüksége, mint egy lesajnáló ribire.

2022. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát most +-1 ember aki kurogat már szerintem tökmindegy azok alapján amit leírtál, szóval szerintem tedd szét a lábad neki is legyen egy jó napja
2022. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam rá, le is írtam. De azon kívül hogy neki jó napja lenne, mi értelme? Én nem vágyok rá szexuálisan, akkor egyszerű tárgyként tegyem oda magam neki?? Te se tennéd ezt meg. Volt már sok partnerem, de mindre igaz, hogy vonzottak. Akkor és ott abban a szituban ahol voltunk, akartam velük szexelni. Nem hiszem, hogy bárkinek magyarázni kéne hogy működik ez, max azoknak akik nem szoktak szexelni.
2022. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na szép. Jó hogy ennyi nicked van kis hülye cafka. Vajon melyik válaszokat írtad te magadnak...?? És miért?
2022. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kettőt használok meg volt amit már tiltottak. A telómon másikkal voltam bejelentkezve, nagy dolog. Érdemi válasz esetleg?
2022. jan. 7. 10:04
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem azért, de komolyan azt gondolod hogy te használod ki a pasikat? Ne feküdj le 3 hónapig 1 "haveroddal" sem és nézd meg hányan fognak keresni utána. Rá fogsz jönni ki használ ki kit. Egyébként abban igazad van, hogy tele van mentális gondokkal, önbizalomhiánnyal, és elkeseredett szűzekkel az oldal ami a férfi rész a női oldal meg ribikkel, szeretethiányosokkal, és kiégett nőkkel szóval 1-1 😀
2022. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Érdemi válasz is van. Ha igaz is minden, akkor is csak szemétkedsz. A pasival is, meg a kérdés is csak hangulatkeltés, semmi más. A szerencsétlen lúzer pasik savazása egy olcsó bárki által kapható ribitől. Szánalmas.
2022. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
próbálj teljesen semleges maradni és úgy tenni, mintha te is egy olvasó lennél és valakinek másnak a kérdését olvasnád. Te neked nem az lenne az első reakciód, hogy amit olvasol az kamu?!?!
2022. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Egyszerűbb mindenre azt gondolni, hogy kamu. De ha te régóta jársz a gyk-ra és olvasod a kérdéseket, néha mögé lehet látni egy-két írásnak. Amiről az egyszeri ide vetődő kapásból azt gondolja, hogy troll, te pár év gyk olvasgatás után már sejtheted, hogy valójában nem feltétlenül az, csak mondjuk egy olyan tizenéves fiú vagy lány aki semmit nem tud az életről és a szexualitásról, és nincs is kitől megkérdezze. Otthon nem beszélhet ilyesmiről, én sem beszélgettem a szüleimmel szexről. Ha meg nem volt még tapasztalata benne akkor honnan tudhatná? Ezért megkérdezi ott ahol talán kiröhögik de csak a kérdést és nem őt, mert itt megteheti anélkül, hogy megalázó lenne. Ez csak egy példa volt arra, hogy itt sok olyan kérdés van ami elsőre úgy tűnik, hogy kamu, de valójában nem az, csak a kérdezőnek nincs lehetősége máshogy véleményeket gyűjteni az adott témában és kérdésben.

Szóval lehet, hogy kamunak tűnik. Nem baj. Azok a lányok és nők akik használják a gyk-t, mert azt gondolom senki nem hiszi, hogy csak pasik járnak ide, azok tudják mivel jár ha itt kommentelnek. Egy kétszavas válaszra is jön nyolc privi akik ismerkedni/dugni/pöcsötmutogatni akarnak. Férfiként te talán nem kapsz kéretlen fotókat, de én elég sokat. Eddig nem láttam még ismerőst, most láttam. Ebben mi olyan kurwa hihetetlen, el se tudom képzelni...

2022. jan. 7. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!