Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szemét vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK mentális gondokkal küszkődö pasikkal akik évek óta nem szexeltek, vagy akár szűzek is még harminc évesen. Ezzel szemben én minden nap szexelek, van hogy kétszer is, minden házibuliban találok pasit. Bármikor csettintek azonnal ugrik valamelyik haver ha kell a farka.

Ma rámírt az egyik itteni kommentem után egy pasi. A szokásos ismerkedős lúzer duma. Aki nem bunkó annak általában válaszolok, bár eddig csak egy pasival taliztam innen, szóval alapvetően nem pasizni járok ide. Több üzit is váltottunk, elmondta hogy szűz, fél ismerkedni, naponta többször kiveri, sóvárog csak a csajok után. A lényeg: kiderült hogy ismerem! Mutatott képet és az egyik gimis osztálytársam az! Igazából megsajnáltam, de nem tudom mit tehetnék? Az is megfordult a fejemben, hogy lefekszem vele, de akkor meg igazából ő használ ki engem! Sajnáltatja magát, mint aki nem tehet róla hogy ilyen töketlen, pedig hát ki más tehet róla?? Milyen férfi az aki nem képes elcsábítani egy nőt? Szerencsétlen. És az ilyen sajnálni való. Sajnálom is. De egyben el is könyveltem egy vesztesnek. Vesztesekkel pedig csak az időmet vesztegetném. Zavaros? Tudom. Szemétnek érzem magam mert segíthetnék neki. De kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy hozzám érjen.

Amint látszik, még aludni sem tudok ez miatt...

Mit tennétek a helyemben??


2022. jan. 7. 01:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Érdektelen az egész sztori, csinálj, amit akarsz...
2022. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja pont olyan reakciók születtek mint ami várható volt 😅 Most vagy ennyire nem ismered a GyK-t vagy pont hogy ennyire ismered és direkt akartál provokálni. Nehéz eldönteni...
2022. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Tudod az sem egészséges ami itt és hasonló névtelenséget garantáló oldalakon folyik. Sok a frusztrált, szex mentes és lelki beteg pasas aki felaőbbrendűnek tartja a nőket.

De az sem helyes ha a csajozó gép címert viselő pasas aki ugyanúgy lelki séfült, csak épp a csajok skalpjait halomba gyűjtéssel próbálja enyhíteni az ürességét még bele is rúg párat azokba akik szerinte rosszabbak.

Az pedig szánalmas, ha valaki csak behazudja hogy csajozógép és üres szavakkal akarja bántani a többit.

Épp ember nem nevet mások kínjain, nem sújosbítja őket és ha nem tud javítani, akkor nem szól oda semmit és együtt érez.

2022. jan. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van robot nőm, egy hete szállították le, kit érdekel hogy te fiúként kivel melyik"haveroddal" dugsz 🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
A helyedben lefeküdnék mindenkivel, akit megsajnálok. Persze, akit nem sajnálok meg, azzal is!
2022. jan. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,találtál egy tökösebb pasit.
2022. jan. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Idióta! Kamu szöveg!
2022. jan. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdező egy Troll pasi!!!!!!!!
2022. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mennyi szemét ember van. Bár mit is vártam...
2022. jan. 7. 08:07
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Te vagy a szemét, maganugyed, miért írsz ki komolytalan kérdést? Ne csak a pozitív, hanem a negatív válaszokat is fogadd el!!!!

Azt hitted Isteniteni fognak?

2022. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!