Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a szemét pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szemét pasik a legjobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Szédített egy fiú és iszonyat jó volt vele szex. Tényleg úgy tudott gerjeszteni csak a szavaival is és a játékaival és úgy ért hozzám hogy azt hittem elolvadok. A farka is nagyon finom volt. Pont jó méretű és bírta is. Domináns volt, elfenekelt szex közben. Értett a jeleimből minden tökéletes volt.

Aztán kiderül h barátnője van és csak hülyít.... és ez már nem az első hasonló. Mindig kiderül az ilyen pasikról h valami nem okés.

Bezzeg ha keresek normálisat, aki nem ver át, megbecsül, tisztelettudó és minden akkor annak tutira kispöcse lesz, 2perc után elélvez és tutyimutyi muja gyerek. Annyira unom már. Nem fogom leélni az életem egy ilyen bénasággal, nekem kell a kemény és jó szex.


2021. aug. 12. 17:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Mert ilyenek vagyunk :P
2021. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert a bukó pasik önzőek az ágyban is, neked meg az tetszik.
2021. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen vagyok és állítólag tisztességes :)
2021. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne altalanosits. Nyavajgas helyett ismerkedj tovabb.


Nekem a tipik rosszfiuk nem jonnek be, de meg minden rendes pasi, akivel voltam tudott vadulni es erzeki volt veluk a szex.

2021. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Ezen én is gondolkodtam és arra jutottam, hogy pont azért, mert szemetek.
2021. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

A farokméretről senki nem tehet. Elég nyomorult dolog ezért leszólni valakit. Nyilván a tutyimutyiság és a rövid menetek más tészta, ezeken lehet javítani és illendő is lenne.


Amúgy milyen választ vársz erre a kérdésre? Nyilván nem csak ez a két felállás létezik.

2021. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6 Mert a férfiak aztán nem szólnak le senkit, ha lapos vagy logos a melle vagy bármi. Hagyjuk már ezt az álszentségét.
2021. aug. 12. 17:44
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Te szegény... Meg is sajnálnálak, ha nem lennél troll... 😉😄
2021. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nagy a farkam, sokáig bírom és jól dugok. Igaz, van barátnőm de attól még átjöhetsz ;)
2021. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
9 Pff
2021. aug. 12. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!