Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a szemét pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szemét pasik a legjobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Szédített egy fiú és iszonyat jó volt vele szex. Tényleg úgy tudott gerjeszteni csak a szavaival is és a játékaival és úgy ért hozzám hogy azt hittem elolvadok. A farka is nagyon finom volt. Pont jó méretű és bírta is. Domináns volt, elfenekelt szex közben. Értett a jeleimből minden tökéletes volt.

Aztán kiderül h barátnője van és csak hülyít.... és ez már nem az első hasonló. Mindig kiderül az ilyen pasikról h valami nem okés.

Bezzeg ha keresek normálisat, aki nem ver át, megbecsül, tisztelettudó és minden akkor annak tutira kispöcse lesz, 2perc után elélvez és tutyimutyi muja gyerek. Annyira unom már. Nem fogom leélni az életem egy ilyen bénasággal, nekem kell a kemény és jó szex.


2021. aug. 12. 17:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
20 zseniális :)
2021. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki jó az ágyban és hűséges azt elkapkodják pikk-pakk, aki pedig csak dugni akar szabadon az kihasználja hogy kapkodnak érte.
2021. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
Én eléggé jól baszok és még jól is nézek ki, emellett nem kicsi a farkam, de mondjuk nem is nagy. Pont jó. S ehhez még normális is vagyok te nyomi.
2021. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a 23as imádni fogod kérdező!Tesztoszteron is megvan,aláz is.:D
2021. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%

Nekem Pasiként az a tapasztalatom, hogy két típusú nőt vernek át azért hogy szexeljenek vele.

Az egyik a buta fajta akinek mondod hogy "szép a szemed" és már tolja le a bugyiját.

A másik típus meg az aki csak arra jó, hogy párszor beleverje a pasi és már menekül is tőle, mert több mindenre nem alkalmas a lány.


Szóval az is lehet ám hogy nem mindig a pasikkal van baj :)

2021. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%
Napi kamu kérdés, köszönjük :D
2021. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"6 Mert a férfiak aztán nem szólnak le senkit, ha lapos vagy logos a melle vagy bármi. "


Nem. Én és a barátaim sem csinálunk ilyet. Egyébként kifejezetten tetszenek a kismellű, vékony lányok. De nyilván nem csak emiatt hanyagolom a testszégenyítő szexista barom szövegeket.

2021. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Jól megkavarta az állóvizet.
2021. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

testszégenyítő szexista barom ez tettszik.

Ugyanitt törött üvegasztal műemléki környezetben és baccpapucs és hüttő

2021. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
67%

Te még nem gépeltél el semmit telefonon igaz?:D

*testszégyenítő

2021. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!