Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg unalmasnak tartják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg unalmasnak tartják az emberek a barna szemet? Vagy van olyan, akinek a barna szemszín tetszik jobban? Férfiak, nektek melyik tetszik jobban egy nőnél?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szép a barna szem, ad egyfajta melegséget és tüzességet.

Mindegyik szép, de szerintem a barnában van valami extra.

Vannak mások is, akik így gondolják?

(Úgyis az a lényeg, hogy egészséges legyen :))



2021. aug. 30. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy abból rengeteg van, így nem túl különleges. De egyébként mindegyik szemszín szép.
2021. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nagyon tetszik. Főleg, ami már szinte fekete, olyan sötét barna, na az nekem a lábremegős tekintet. 😍
2021. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit olyan semmilyen a barna. A kék meg van hogy hideg tekintet. A zöld a kedvencem, bár nekem is az van szóval lehet elfogult vagyok😄

20F

2021. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
páromnak olyan van amit a 2es ír már nagyon sötétbarna szinte fekete, és szemüveges ami még jobban kiemeli a szemeit, olyan cuki :3 nekem meg élénkebb világoskék van.
2021. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a barna szem, barna haj+ kissé kreol, szép selymes bőr kombinációt....na pontosan ilyen barátnőm még véletlenül sem volt eddig!!
2021. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan nő vagyok, de nekem csak a barna szem jön be. A kéktől meg zöldtől a hideg is kiráz. Ugyan ritkán van hogy úgy látom jól áll valakinek, illetve volt már 1-2 ilyen partnerem, de nekem a barna a favorit:)
2021. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem a szemszín határozza meg hogy tetszik-e, hanem az összkép a kisugárzás a hatás. Bármelyikben lehet gyönyörű szem és lány.

6:"A kéktől meg zöldtől a hideg is kiráz." - Akkor elég sokat fázhatsz..:) azért a másik ember elfogadása, hogy ő ezt a szemszínt kapta. Nem kellene ennyire kategorikus lenni.

2021. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok, de imádom a mély sötét barna szemeket. Főleg sötét hajjal, és világos bőrrel. Sose jött be a szőke kék szemű herceg. De persze párválasztásnál nem ez az elsődleges, csak tetszik.
2021. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
A kék szem olyan vizenyős tud lenni. Sokkal jobban tetszik a barna. Régen a kék és zöld szem tetszett nagyon, büszke voltam a kék szemeimre, de amikor rájöttem, hogy a párom ideálja a sötétbarna szemű nők, azóta nem tetszik a kék szem(em).
2021. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

99%-ban az embereknek barna szeme van a világban.

Lehet mindig pörköltet enni de ha egyszer salátát szolgálnak fel szerintem azt is lehet szeretni.

Az külön félelmetes hogy egy barna szemmel kapcsolatban lévő kérdésnél a nők elkezdik a zöld és kék szeműeket kell szapulni. Tisztelet a kivételnek. Azért már értem hogy akik elütnek a nagy átlagtól azok miért lesznek gátlásosak befele húzódóak ha még a szemszín miatt is kritizálva vannak - ja hogy nem tehetnek róla? Azért érdemes belegondolni.


Az tényleg elgondolkodtató hogy egy lány azért már nem szereti a saját szemszínét (korábban büszke volt rá) mert a barátjának nem tetszik ez a szín... önállóság? magabiztosság? saját vélemény? hol van?

2021. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!