Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok látatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok látatlanban egy ilyen srácról az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
Világosbarna rövid haj, sötétbarna szem, 182 cm magasság, szálkásan izmos testalkat, 19 cm intim méret.

2017. ápr. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez mind hiába ha az agyad helyén egy kelt káposzta van.:)A külsőség nem minden.
2017. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csigusz27 ***** válasza:
69%

# 1 "kelt káposzta" XD...


[link]

2017. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magas, izmos. Fiatal lehet, ha ilyeneket kérdez, és vagy önbizalomhiányos, vagy dicsekedni akar.
2017. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az izmos test eleve nem jön be. Az intim méret túl nagy lenne nekem. Nem beszélve a 40 cm magasság különbséghez... 23 L
2017. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Átlagos. Egy csomó ilyen pasi van.
2017. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...és most mit csináljunk, dícsérgessünk látatlanban, ismeretlenül, illetve a lányok, mert én férfi vagyok?
2017. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!