Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mire gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mire gondoltok mikor elmentek?

Figyelt kérdés
A barátommal akárhányszor szexelünk nem érzem biztosra, hogy el tudtam e menni. Semmi különleges érzést nem érzek maximum kicsit remegek. Ez miért lehet? A párom nem tud kielégíteni vagy csak én vagyok ilyen?
2017. ápr. 5. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éppen pont semmire,csak borzasztóan élvezem.
2017. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Vajon elzártam a gázt?
2017. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos,fél orgazmus nincsen,szóval vagy van vagy nincs.Ha azon gondolkodsz,hogy az volt-e,akkor egyértelműen nem lehetett az.
2017. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha kétségeid vannak akkor még nem volt orgazmusod.Semmihez nem hasonlítható érzés,nem nagyon fogsz akkor semmire gondolni,még az agy is kikapcsol.
2017. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Parod nem lehet valami ügyes, plusz magasrol tesz ra, hogy neked jo-e ha ennyi utan abbahagyja amit csinal. A remeges valoszinuleg csak a dolgok kezdete nalad, tovabb kene folytatnia. Bar azt se tudom mit csinaltok.

Aktus kozben, csak egy faroktol a nök mindössze kb 25%-a tud elelvezni. Nem veled van a hiba, ez egyszeruen ilyen.

Nyalt már? Mert ha attol se tudsz elmenni akkor vagy katasztrofa a srac vagy valami egyéb állhat a háttérben nálad.

2017. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso: igen nyalt már, de csak nedves lettem semmi elélvezős érzés
2017. ápr. 5. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egyre bizarabb. A csiklodat megtalalta mar? Maszturbaltal mar valaha?
2017. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kolbászor rájás pizzára
2017. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
s
2017. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az amiről fantáziálni szoktál?

Szeretsz irányítani? vagy te szereted ha irányítanak, esetleg enyhe bdsm, vagy bármi olyan ami felizgat?

Na azt próbáld meg megvalósítani az ágyban, és tuti orgazmusod lesz.

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!