Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem féltek ha elmentek bringás...

Nem féltek ha elmentek bringások mellett autóval, mert nekem néha halálfélelmem van amikor úgy inbolyognak előttem, néha azt sem tudom merre mennek, mit éreztek, gondoltok a kerékpárosokról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld ki fordítva,ülj bringára!

Milyen érzés forgalomba?

2009. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Én mint tanuló sofőr, rühellem őket mert mindig félek h vagy kidőlnek elém vagy ilyesmi. :D Meg parázok h nehogy túl közel menjek vagy ne húzzam vissza előzéskor a kormányt mivel még nem ismerem annyira az autót és nincs is nagy rutinom még zavar, de remélem a későbbiekben elmúlik :)
2009. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A titok az, hogy nem a bringás és a szembejövő autó közé kell bepréselni a kocsit, hanem rendesen megelőzni, ahogy egy másik járművel tennéd, és máris nem 10cm-re kell elmenni mellette.
2009. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
most úgy látszik télen kevesebben lennének,de tavasszal meg nyáron hemzsegnek,én félek tőlük.
2009. dec. 31. 20:04
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

Én motoros vagyok én ÉN SEM bírom a bicikliseket.Vizsgán majdnem az 1ik biciklis miatt húztak meg.És a vezetések során is volt bajom velük.(nem felvágás képp , de elég jól vezetek és nem én voltam a hibás!)Na mármost,ha kijön elém én rámegyek!!Motoromnak kutya baja biciklije összehajlik.

EZ VAN EZT KELL SZERETNI.Nemvagyok 1 nyugis típus azt még leírom...

2009. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Különösen azok a hajnali, éjszakai bringások tudnak remekelni, akiken még egy láthatósági mellény sincs. Hiába szeretném nagy ívben, minden ijesztgetés nélkül kikerülni, vagy előzni, sokszor csak akkor veszem észre, ha pár méterre van tőlem. Ha pedig éppen szembe forgalom is van, állhatok két lábbal a féken....
2009. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobban az éjszakai lopakodókat utálom (sötét ruha, láthatósági mellény otthon, pálinka a gyomorban). Bizonytalan az úttartásuk és nem is figyelnek.
2009. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális oldaltávolságot tartasz (1 kocsiszélesség) akkor nem kell tőle félni. Nekem az éjszakaa világítás nélkül, terepszínű ruhában a sáv közepén bringázókkal van bajom. Ja mellesleg egyre több autó közlekedik sötét éjszaka is világítás nélkül (legalább kétnaponta látok). Elképesztő...
2009. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát még fordítva milyen ijesztő! :D Én szabályosan szoktam bicajozni, mégis marha rossz, mert mellettem pár centire száguldoznak. (Ha 50-nel mész, a bicajhoz képest az is száguldás :D)

Gondolj arra, hogy neked max behorpad a karosszériád, esetleg bereped a szélvédő, de bajod nem lesz... legfeljebb ha sittre vágnak utána...

2009. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
86%
Minek kell szidni a bringásokat??? sokkal jobb lenne a környezetnek hha minde ember biciklizne rövidebb távon
2009. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!