Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem féltek ha elmentek bringás...

Nem féltek ha elmentek bringások mellett autóval, mert nekem néha halálfélelmem van amikor úgy inbolyognak előttem, néha azt sem tudom merre mennek, mit éreztek, gondoltok a kerékpárosokról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 19:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
Én személy szerint azt utálom,mikor nem az útszélén megy,mikor ott is tudna!Ilyenkor legszivesebben kiszállnék és a bringájával együtt felrúgnám az ilyet...,de szerencsére annyira nem jellemző!
2009. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
55%
Én félek...Nagyon félek
2009. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
majd összeszarom magam
2009. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is autóval közlekedek és nem szeretem ha az út közepén kóvályognak. De... be kell látnunk, hogy a bringásoknak se jó az út szélén a kátyúkban tekerni. Kell egy kis kompromisszum.De azért a kedves kerékpárosok megvehetnék azt a pár száz Forintos világítástechnikát mert sajnos sötétben nem láthatók. A mellényről nem beszélek mert én magam sem venném fel.Bohócot csinál az emberből.A világítás viszont nagyon kéne.
2009. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az...,van amelyik este sincs kivilágitva és mellény sincs rajta,de még csak egy macskaszem sem..:/ És ha ilyenkor ne adj isten elütöd,mert nem az út szélén teker,kit hoznak ki hibásnak?
2009. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
Nem minden biciklis szabálytalan, jó volna több kerékpárút, akkor nem lennének ilyen gondok. Nekem nincs jogsim, és nincs pénzem se autóra se motorra, a tömegközlekedésre vagyok utalva, nem merek bringára ülni, hiába ismerem a kreszt, félek, hogy elcsapnak.
2010. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
A KRESZ szerint a bringást úgy kell kikerülni (megelőzni), hogy elférj mellette akkor is, ha elesik. Más kérdés, hogy 10-ből 11-szer vagy lehetetlen megoldani, vagy más okból nem tartják (-juk) ezt be.
2010. jan. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Én is utálom a bringásokat!!! Rájuk is kellene kresz szabály! Mindig minket autósokat b@asztatnak. Lásd az új módosításokban is.....
2010. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Én autózok és kerékpározom is.Mikor autóval elmegyek kerékpározó énem mellett legszívesebben kiszállnék és seggbe rúgnám magamat.:D
2010. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%

Gyűlölöm a sok donorjelöltet. Tényleg. Elképesztően. Sárvédőre/biciklire telik, de egy r*dt lámpára nem? Bukósisak az olyan nem menő, de az úton 20-al tötyögni az.


Úgy előzzem meg, mintha egy másik autó lenne? Csúcsforgalomban ha tele a szembe sáv is mégis miért előzgetnék egy 50-el haladó autót? Jahogy ez egy 20-al haladó r**adék, aki látja, hogy feltart mindenkit, de nem törődik vele? Én kérek elnézést.


Kresz szabály amúgy van rájuk, elsejétől szinte mindent szabad nekik. Persze a kreszt továbbra sem kell ismerniük, és továbbra sem büntetnek lámpahiány/szabálytalan kanyar miatt egyet sem...

2010. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!