Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most, akkor tényleg én vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, akkor tényleg én vagyok a szemét alak?

Figyelt kérdés

Szoktam chatelni, erotikus témában főleg.

Volt egy elég perverz nyitásom egy nő felé aki intelligens módon "elütötte az élét a dolognak", én meg ugye erre reagáltam szintén intelligens módon. Meglepődött, hogy nem r*bancozni kezdtem, meg szidni és társai, hanem normálisan reagáltam. Utána elkezdtünk beszélgetni nem erotikus témában, végül erotikus témában IS, pár órán át folyt a beszélgetés, de nem chatszex jelleggel, hogy "miket művelnénk a másikkal". Arról beszélgettünk miket éltünk meg, mikre vágyunk, más vágyakkal amikkel találkoztunk, vicces szituk stb.


Szóval a beszélgetés elején és közben is többször kijelentette, hogy ő nem ismerkedik, csak úgy szexre nem találkozik senkivel, nem küld képet és hasonló dolgokat. Pár óra után meg ő hozta fel, hogy lehetne képcsere, sőt még képcsere nélkül is szívesen találkozna úgy, hogy ha minden passzol simán lehet szex, de úgy állította, hogy az ő oldaláról biztos a szex, ha én is akarom és tetszik, akkor megtörténik.


Aranyos, kedves, intelligens nőről beszélünk, viszont én tényleg beszélgetni akartam, meg nem akartam úgymond csak megdugni és ennyi, de komolyabbat sem. Amikor közöltem vele, hogy nagyon szimpatikus akár mikrofonozás, beszélgetés tovább is beleférne (amiket ő is említett korábban), de nem akarok még találkozni, szexelni sem, bár ki tudja később mi lehet ebből, akkor kikelt magából és én voltam az ostoba suttyó aki csak átverem a nőket, hitegetem, meg biztos sok csajt dugok a chatről és még sok szép bókot dobott oda nekem.


Tehát, ha valakivel beszélgetek aki kijelenti nem akar semmit, de pár óra után mégis, de én nem mondok rögtön igent, akkor én vagyok a szemét?

Sajnos nem az első eset, hogy normálisan elbeszélgetek valakivel és utána az arcomba van vágva, hogy "én hitegettem őket", holott nem mondtam, hogy megdugom őket, sem azt, hogy feleségül veszem őket.



2021. nov. 25. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem petrezselymet árulni van ilyen oldalon. Csak a csúnyák először nem akarnak képet küldeni, mert tudják hogy akkor esélyük sincs. Te meg pont az évi 1 voltál aki leállt vele beszélgetni, ezért volt csalódott.
2021. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A nők két dologra szoktak megsértődni, ha meg akarod dugni őket, meg ha nem. Az elején nem hiszik el, itt se sokszor!, hogy te csak dumálni akarsz kötetlenül, a végén meg, ha szimpatikus vagy azt nem fogadják el, hogy te tényleg csak beszélgetni akartál.

Hiába vagy te koherens magaddal, ha ők érzelmi alapon nem tudják feldolgozni, hogy se az előítéleteikhez se a vágyaikhoz nem alkalmazkodsz.

2021. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Egy férfinek mindig készen kell állnia. Csak a nőstényen múlik, hogy mikor mond igent. Azzal, hogy azt mondtad nem akarsz találkozni kb. azt mondtad, hogy nem szimpatikus.

A nő részéről az elején ez oké, nyilván meg kell ismerjen valamennyire, hogy ne egy pince műanyaghordójában végezze, savban feloldódva, meg mégis csak ő enged a testébe téged.

2021. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

ahogy leírta magát nem annyira csúnya, hogy ne tudna pasit felszedni és sokan írtak neki az oldalon még közben is (ezért is jött szóba főleg a más platformra váltás amire nyitott is voltam)


#2:

igen ezt a mondatot én is szoktam mondani ismerősöknek :D

de azért egy intelligens nőtől nem teljesen ezt a reakciót vártam, főleg, hogy az elején én is intelligensen reagáltam az ő "pattintására"


#3:

a sorozatgyilkosok sokszor pont, hogy a személyiségükkel nyerik meg az áldozatok bizalmát


nem a farkam irányít, attól, mert olyan nyitásom volt felé amilyen, még nem megdugni akartam

2021. nov. 25. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a sorozatgyilkosok szocio/pszcihopaták. De az emberek többsége túl magabiztos a saját emberértékelési képességeivel kapcsolatban.
2021. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
ha egy no mondhat nemet, a ferfinak miert kene ugrania egy hasznalt pinara? ugyanugy nekedis jogod van nem baszni, mint nekik. jol tetted, tisztelet!
2021. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanmár, azt tudhatnád, hogy egy dolog amit az ember mond és egy teljesen más, amit akar. Mint amikor Tinderen minden második lány odaírja, hogy ő nem keres semmit, főleg nem szexet, de azért online egész nap és egyből válaszol, ha ráírsz...
2021. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!