Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom a fájdalmat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szóval ez egy olyan kérdés, amiről eddig senkinek sem mertem igazán beszélni.

22 éves nő vagyok. Egy ideje nagyon durván szeretem a szexet. Szárazon anál, durván, érzéketlenül stb. Ilyenkor mindig sírni szoktam a fájdalomtól. Kétszer volt végbélrepedésem is emiatt, ami borzalmas volt. Ez akkor volt, amikor a férfi a pénisze mellet egx 2,5 cm-es dildot is betett. Mindit megfogadom, hogy soha többet, de aztán ha felizgulok, mindig erre vágyok.

Elélvezni is csak úgy tudok, ha durva anál van, közben pedig a csiklómat izgatom vagy én, vagy a partnerem. Mindig spriccelve megyek el.


Mivel erre vágyok, nem igazán találok magamnak komoly kapcsolatot. Csak 1-2 éjszakás kapcsolataim vannak, mert utána félek újra találkozni az illetővel a nekem okozott fájdalom miatt. Ez egy ördögi kör.


Mi okozhatja ezt?!


2021. dec. 30. 17:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy azóta nem önmaga?
2021. dec. 30. 19:22
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

én férfi vagyok de ugyanilyen hasonló mazochista (és mellette szubmisszív) vágyakkal, nekem is voltak hasonló nehéz időszakaim, ahol túlzásba vittem, főleg olyan nőkkel akiknek nem volt rendes tapasztalatuk e téren, és olyat kértem tőlük ami komoly sérülést okozott, ők meg túl felelőtlenek voltak


A megoldást nekem az jelentette hogy elmentem egy profi dominához, aki odafigyelt rá h ne okozzon sérüléseket.. és ahogy szép lassan kiteljesedtem és csökkent a frusztráció, találtam egy barátnőt akivel kiélhettem a vágyaimat anélkül h baj lett volna..


Van egy csomó dolog ami sokkal jobban fáj mint ha a fenekedbe dugnak dolgokat, és cserébe nem okoz maradandó sérülést...

2021. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebből nem jössz ki, a következő a brutális farkú nèger lesz, aki seggbe durrant…
2022. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!