Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom a fájdalmat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szóval ez egy olyan kérdés, amiről eddig senkinek sem mertem igazán beszélni.

22 éves nő vagyok. Egy ideje nagyon durván szeretem a szexet. Szárazon anál, durván, érzéketlenül stb. Ilyenkor mindig sírni szoktam a fájdalomtól. Kétszer volt végbélrepedésem is emiatt, ami borzalmas volt. Ez akkor volt, amikor a férfi a pénisze mellet egx 2,5 cm-es dildot is betett. Mindit megfogadom, hogy soha többet, de aztán ha felizgulok, mindig erre vágyok.

Elélvezni is csak úgy tudok, ha durva anál van, közben pedig a csiklómat izgatom vagy én, vagy a partnerem. Mindig spriccelve megyek el.


Mivel erre vágyok, nem igazán találok magamnak komoly kapcsolatot. Csak 1-2 éjszakás kapcsolataim vannak, mert utána félek újra találkozni az illetővel a nekem okozott fájdalom miatt. Ez egy ördögi kör.


Mi okozhatja ezt?!


2021. dec. 30. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Fuh hát ez a mazochizmus egy toxikus változatának hangzik.

Szerintem beszélj egy szakemberrel. Sokszor az ilyen vágyak mögött pszichés gondok állnak. Korábbi traumák stb.

Nekem enyhébb ez a dolog, de én már megértettem hogy sokszor mit miért csinálok. Szerintem neked is segítene és normálisabb mederbe kerülhetne ez a vágyad. Az nem lenne baj, ha izgat a fájdalom, csak az a gond, hogy te egészségügyi problémákig is elmész, valamint hogy ez a szerelmi életedet is elleheteleníti.

2021. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva azért, mert szenvedés közben azt érzed, most azt kapod, amit megérdemelsz.
2021. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Erről szívesen beszélgetnék veled. Nem futunk össze?

48Ffi

2021. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen többek közt ez is lehet mögötte, amit a #2 ír. Ilyet én is tapasztaltam. Persze ez nem tudatos. Ezért kéne a szakember.

#1

2021. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pszichológus, pszichiáter vagy szexuálpszichológus tud ebben segíteni? Gondoltam már rá én is, de félek erről beszélni, ezért írtam ide anonim módon.

Ráadásul nem ez az egyetlen “fétisem”…

2021. dec. 30. 17:58
 6/13 A kérdező kommentje:

Plusz az a “baj”, hogy emiatt mindig bántalmazó férfiakkal fekszem le, akik nem csak olyan módon okoznak fájdalmat, amit még élvezek, hanem máshogy is.


Például egyszer Badoon megismertem egy 42 éves férfit, akivel pár hét után megbeszéltem egy találkozót. Elmondtam, hogy mit élvezek stb. Minden rendben ment. Aztán a találkozóra hozta egy haverját is, sok győzködés után belementem a hármasba. Nem csak fájdalmat okoztak, hanem meg is aláztak. Ahogy “végeztek velem”, az előre megbeszéltek ellenére rám élveztek, leköptek stb.

2021. dec. 30. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne egy szexuálpszichológus. Itt csak kanos fickók fognak megkeresni és rajtad élik ki a baromságaikat. Viszont a Google a barátod, biztos vagyok benne hogy szakembert fogsz találni. Ezeknek a vágyaknak a megélése nem megoldás. Főleg nem az itteni férfi felhozatallal. Lövésük sincs mekkora probléma ez neked. Szóval: go net, és merj szakembert keresni.
2021. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen lennék a barátod, megértő társad, haverod, cimborád stb.

Budapesti vagyok amúgy, 29 éves.

2021. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6: Hidd el pontosan tudom mitől beszélsz. Sajnos sok ilyen pasi van. Sokkal óvatosabbnak kéne lenned. Csak gondolom az önértékelésed a béka segge alatt van, így nem lépsz le.

Nem voltam még szexuálpszichológusnál, nem tudom ők kicsidák micsodák. Szerintem olyan pszichológus kéne, aki klinikai szakpszichológus. Meg lehet nézni ki milyen területekkel foglalkozik vagx fel lehet hívni és megkèrdezni. Talán pl itt gyk-n a pszichológia témában lesznek tapasztaltabbak, akik tudnak segíteni mi alapján keress. Azt is gondold át, hogy férfinak vagy nőnek tudnál jobban megnyílni.

Amúgy nem lesz nehéz, én is introvertáltabb vagxok, de velük azért könnyű beszélni, mert idegenek. Nincs nyomás, nem ciki semmi, nem ítél el és ha akarod sose lát többet, szóval így el meri mondani az ember a dolgait.

2021. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Voltam ilyen nővel csak nem okoztam neki maradandó sérülést. Ő is élvezte, vadul durván csináltuk. De megálljt parancsolt magának. Viszont azóta nem önmaga, mert szoktam vele beszélni.
2021. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!