Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm belement abba hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm belement abba hogy kipróbáljam milyen popsiba ugyanis még nem volt benne részem szeretnék azoktól tanácsot/tippeket kérni akik csinálták már mert nem szeretnék neki fájdalmat okozni ugyanis kissé nagyobb mérettel rendelkezem mint az átlag?

Figyelt kérdés
hogyan kellene kitágítanom és hasonló dolgok érdekelnének!

2021. dec. 17. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Neki csinálták már fenékbe? Ha igen, akkor gondolom, tudja, hogyan kell felkészülni meg nekikezdeni. Ebben az esetben nincs semmi gáz abban, ha hagyod, hogy ő irányítson az elején kicsit.
2021. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
A meleg oldalon tedd fel ezt a kérdést!
2021. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
szeretnéd, ha téged dugna meg vagy miért ott tegye fel?
2021. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

3.

Bár nem címezted meg a kérdésed, hogy kihez szól, de sejtem hogy hozzám a kettes versenyzőhöz.

Azért tegye fel a meleg oldalon ezt a kérdést, mert a segglyukra való izgulás a melegeknél szokás, egyrészt.

Másrészt meg nekik nagy gyakorlatuk van ebben.

2021. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hogy mennyire igazad van :o
2021. dec. 18. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

A legtisztább sikosító+anal plug tágításhoz. Vagy sikosito+ujjak. Először egy uj, aztán kettő, aztán 3.


Ha 3 új már nem fáj akkor pénisz.


Nem masszív bedöfés ha nem kibejáratni, mintha csinálnád rendesen, kicsi lökések kellenek. Aztán nagyon lassan befog ugrani az ánuszba, a folyamatos masszás hatására.


Aztán először csak félig dugd be. Folyamatosan járasd. Aztán teljesen.


Nekem 17 centi hosszú és 4,7 centi vastag. De volt olyan anál szűz barátnőm aki már ennek a (bár nagyon lassú, de hatásos) teknikának köszönhetően semmi fájdalmat nem érzett az első alkalomnál. Sőt, rá is szokott és minden héten análoztunk.



Röviden rohadt sok sikosító, tágítás, aztán apró ütvefúró mozdulatokkal behatolás, mély döfés nélkül.


Ennek a teknikának nálam a vége az volt, hogy olyan jól ellazult és kitágult, hogy vadul tövig nyomva is tudtuk csinálni a végén fájdalom nélkül. Sőt egy 1-2 órás anál menet végén úgy kitágult egy barátnőm, hogy már szinte nem is éreztem mikor beraktam neki.

2021. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Előző vagyok, még egy tanács, ami nagyon fontos. Ha újjas tágítást csináltok, nagyon jól vágd le a körmöd előtte.


Ha kicsit is megsérül az ánusz, a köröm pedig baromira tud fájni, akkor az egészet anal dolgot elronthatja. A jó állapotú köröm nagyon fontos.

2021. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok kérdező!


Nekem általában mindég igazam van, csak sok paraszt dacból nem ismeri el.

2021. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a szopásra izgulás meg hetero, akk szopass meg egy fiút buz1kám
2021. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ebben semmi összefüggés nincs, de értékelem hogy fordítottál rá időt.

Ellenben a segglyukra izgulás nem mondható 100%-ban heteronak.

2021. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!