Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kézimunkázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kézimunkázni? Mindig félek, hogy fájdalmat okozok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, szexben elég tapasztalt vagyok és az orál technikám is zseniális állítólag, de valahogy a kézimunka gyakorlása kimaradt az életemből. Sokszor hallottam szt, hogy nem szbad szárazon csinálni, mert az kellemetlen. Emiatt sose mertem eljezdeni verni csak úgy, mindig volt bennem egy félelem, hogy elrontom. Nemrég olvastam itt egy kérdést, ahol a férfiak azt írták, hogy maszturbálásnál szinte egyikük se használ síkosítót, magyarul szárazon veri a többség.

Elgondolkodtam, hogy akkor most végülis tök feleslegesen tartottam eddig a kézimunkától, hisz eleve a pasik többsége szárazon veri?

(most hagyjuk ki a metélt pasikat a képletből)

Tehát a kérdésem a férfiakhoz szól: ha előkerül a pénisz a naciból, simán elkezdheti a nő verni kézzel?

Valamint az is érdekelne, hogy ugyancsak hallottam, hogy nem szabad teljesen lehúzni ilyenkor a bőrt a makkról, mert az kellemetlen. Ez így van? Inkább rövidebb tartományban mozgassa a kezét a hölgy, a bőrt nem hátrahúzva?

Tudom fura a kérdés, de a szopás technikám mindig elvitte a dolgot és amellett a kezemre senki nem tartott igényt, így nem is tudtam gyakorolni se igazából, de egy ideje már érdekel legalább az elmélet, hogy hogyan kéne vagy hogyan lehet csinálni:)


2021. dec. 17. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlenül síkosító, csak óvatosan kell csináld

legjobb, ha megkéred a párod, hogy mondja mikor jó neki

2021. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
lingam masszázson megtanítanak rá. hajrá az az igazi
2021. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, kicsit megnyalod az elején, és akkor máris kellemesebb. A síkosítás ártani nem árthat itt sem. Az is nagyon szexi, ha felváltva kézzel és szájjal csinálod. Azt is lehet, hogy először csak simán megfogod és finoman szorongatod. A kezdés lehet lassú, és hosszabb, de a gyorsabb résznél valóban nem kell teljesen hátrahúzni a bőrt. Illetve a fel-le mozgatás mellett a csavarintó mozgások is izgisek. Ha szőrös a srác, akkor zavaró lehet, ha szőrszál akad a kezed alá, ezeket inkább vágja le, vagy te próbáld félresimítani őket.
2021. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1: Csak az elején óvatosan vagy végig? Nem fog nedvesedni a farok, szóval mitől lesz jobb később?

#2: Igen néztem már ilyen tanfolyamot, mert szeretném magam fejleszteni (nem csak ebben). Jelenleg anyagilag nem állok úgy, hogy befizessek erre, de tervben van. Addig is jó lenne, ha válaszolnátok a kérdésre.

2021. dec. 17. 14:27
 5/20 A kérdező kommentje:
#3: Persze úgy csináltam már, hogy szopás után vagy közben, meg síkosítóval is csináltam már 2 kézzel (pont ezzel a csavargató mozdulattal), de most nem ez érdekel, hanem hogy még minden előtt ful szárazon lehet-e verni.
2021. dec. 17. 14:28
 6/20 anonim ***** válasza:
lehet szárazon is, a fájdalom meg lehet enyhe, vagy nagy. Fa felszisszen, vagy szól, abból fogod tudni, hogy túl erős. De akár mondhatja is közben, hogy most erősebben verjed, cica.
2021. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt biztos fiúja válogatja azért.

Nekem sok előváladékom van, és az első 2-3 húzás után már keni is a makkot, teljesen csúszós lesz.

És az enyémen teljesen hátra is lehet húzni a fitymát, én is úgy szoktam magamnak.

Gyorsabb verésnél esetleg valakit zavarhat, ha nagyon lötyögnek közben a golyói, de ez is változó.

2021. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad túlhúzni.
2021. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És akkor még valami: több partnerem szopás közben ha kézzel is rá akartam segíteni, akkor jelezte, hogy ne. Nem hiszem, hogy azért mert béna voltam, de ilyenkor ha egy nő jól orálozik, inkább csinálja csak azt, mert az jobb?
2021. dec. 17. 14:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem akart túl gyorsan elsülni.
2021. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!