Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kézimunkázni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kézimunkázni? Mindig félek, hogy fájdalmat okozok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, szexben elég tapasztalt vagyok és az orál technikám is zseniális állítólag, de valahogy a kézimunka gyakorlása kimaradt az életemből. Sokszor hallottam szt, hogy nem szbad szárazon csinálni, mert az kellemetlen. Emiatt sose mertem eljezdeni verni csak úgy, mindig volt bennem egy félelem, hogy elrontom. Nemrég olvastam itt egy kérdést, ahol a férfiak azt írták, hogy maszturbálásnál szinte egyikük se használ síkosítót, magyarul szárazon veri a többség.

Elgondolkodtam, hogy akkor most végülis tök feleslegesen tartottam eddig a kézimunkától, hisz eleve a pasik többsége szárazon veri?

(most hagyjuk ki a metélt pasikat a képletből)

Tehát a kérdésem a férfiakhoz szól: ha előkerül a pénisz a naciból, simán elkezdheti a nő verni kézzel?

Valamint az is érdekelne, hogy ugyancsak hallottam, hogy nem szabad teljesen lehúzni ilyenkor a bőrt a makkról, mert az kellemetlen. Ez így van? Inkább rövidebb tartományban mozgassa a kezét a hölgy, a bőrt nem hátrahúzva?

Tudom fura a kérdés, de a szopás technikám mindig elvitte a dolgot és amellett a kezemre senki nem tartott igényt, így nem is tudtam gyakorolni se igazából, de egy ideje már érdekel legalább az elmélet, hogy hogyan kéne vagy hogyan lehet csinálni:)


2021. dec. 17. 14:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sokan jobb szeretik az orált, igen. Ha azt jól csinálod, akkor királynő vagy, legyél magaddal elégedett!!! De tényleg! Nehogy idegeskedj már, hogy nem vagy elég jó! Ettől persze lehet fejlődni ebben is. Egyénenként változó, hogy ki mit szeret. Engem pl. nem nagyon lehet lesz0pni, mert túl érzékeny vagyok, tán két-háromszor sikerült így elélveznem. :-/ #3,6 voltam. 49f
2021. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"hallottam, hogy nem szabad teljesen lehúzni ilyenkor a bőrt a makkról, mert az kellemetlen. Ez így van? Inkább rövidebb tartományban mozgassa a kezét a hölgy, a bőrt nem hátrahúzva?"


Nem, ez nálam nem így van. A farkam egész hosszában a nő birtokába kerül olyankor. Legjobb, ha kihasználja a mozgástartományt. Tudod, mint mikor veszel egy reszelőt: végig kifizetted, ne csak a végét használd :D Komolyan!


Teljesen fel (úgy, hogy a fitymaféknél legyen az ujja, azt akkor már a bőrömön keresztül ingerelje), és teljesen le. Mindezt orál közben is, de -és ezt alig tudja pár csaj adoptálni- a szájának nem kell akkora utat bejárnia, szóval nem kell olyan mélyre mennie szájjal, mint kézzel.


A jobbak tudják úgy is csinálni, hogy pici fáziskésésben van a száj a kézhez képest (a bőr hátrahúzásakor ill a pénisz bevétele során). Elismerem nem egyszerű, még elképzelni sem. De annál fennségesebb nekem. Csak úgy repdesnek a pillangók. Nagyon régen volt ilyenben részem ^_^


Biztos van aki azt gondolja hogy magasra teszem a lécet. Neki üzenem: oké ez így van, de visszafelé irányban is legalább ennyire igényes vagyok. Nem csak nyalásnál, hanem bármilyen érintésnél!


"ha előkerül a pénisz a naciból, simán elkezdheti a nő verni kézzel?"

Ja, amúgy igen! De ügyesen kell megfogni, az kulcsfontosságú hogy jól markolj rá, és aztán a kisujjad se eressze el. Ha van még kérdés, valahogy bökjetek meg.

2021. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12: Ne aggódj, én nem gyk-s pasi vagyok, hogy rávágjam a válaszodra, hogy 'DE TE MIT TUDSZ NYÚJTANI HE?' :D

Ahogy látom elég vegyes válaszok érkeztek. Mindenesetre érdekes, hogy én néha szoktam ezt a késleltetett dolgot csinálni, de ez nekem ösztönösen jött az ötlet, nem tudtam, hogy ez külön izgató. Igazából az orálnál is soha nem kaptam visszajelzést kb:D nem is értem. Soha nem mondta senki, hogy ez esne jól így csináld vagy csak közben hogy hú ez most jó stb. Persze láttam, hogy élvezik, meg utólag szokták kérdezni, hogy úristen ezt hol tanultam. De nekem nem voltak valami segítőkész/beszédes partnereim ilyen szempontból. Ami orálnál nem volt gond, mert ezek szerint arra nagyon ráéreztem mindig is. A kezimunkával emiatt vagyok 'elmaradva'. Kb csak remélem, hogy nem csinálok nagy hülyeséget:D

2021. dec. 17. 15:04
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha előtte volt csókolózás, van izgalmi állapot már, akkor hajrá

Én mindig szólok, hogy ha nem is akarja bekapni, legalább nyálat engedjen rá, ha kezd száradni.

Meg a legelején is vagy csorgasson rá, vagy kapja be annyira, amíg a makkom összenyálazza, aztán verheti

Habár ha már bekapja, akkor ált le is szop a nő xd

2021. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet szárazon, semmi gond vele. Teljesen is hátra lehet húzni, nem kell csak kicsiket mozgatni a felső tartományban. Nyilván ne úgy rántsd hátra teljesen mint a zablát a lovaknak.
2021. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a partnereid is felelősek visszajelzésekkel, hogy ne legyen nekik fájdalmas, tehát csak mondják, hogy mi tetszik, mi nem
2021. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a férfiak is nagyon különböznek. Van, akinek tényleg érzékeny a farka, és fáj neki. Nekem pl egyáltalán nem fáj, szárazon sem. Sokat verem magamnak, és sikosítót is csak azért használok, hogy mikor kiverem 2-3 alkalommal egy nap, ne száradjon ki nagyon a bőr a fitymámon. Nyilván én is elrontottam magam egy kicsit, de nekem erősen rászorítva, és gyors tempóval kell verni. Másképp nem érzek semmit, és le el is puhulok néha közben. És mindig a fitymát húzogatom a makkomon fel-le, a csajoktól is így kérem. Azért a legtöbb csaj hamar rákap, hogy kell csinálni, hogy jó legyen nekem is, viszont ami a csajok 99%-nak nem megy, az a befejezés. Mikor végre élveznék, vagy a legrosszabb pillanatban állnak meg, mikor nem kéne, vagy túlságosan rászorítanak elélvezés közben is, stb.
2021. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 dregor ***** válasza:
Jól van... lásd kivel van dolgod. Feláldozom magam... gyakorolhatsz rajtam. :D
2021. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ha kézi munkàzni akarsz hasznàlj olajat vagy sìkosìtot , jobban esik úgy sokkal ha csúszik.

Nyilván ha épp nincs kéznél , vagy olyan a szitu akkor anélkül is jó dolog ez , de jobb h csúszós.

A szopàsba is jobb ha bőnyàlas ,

Nekem legalább is személy szerint jobban adja.

2022. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A rövid tartomány jó. És ha már felizgult rád akkor van már előváladék is. Tehát nem száraz.
2022. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!