Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tul nagy a farka,mit csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul nagy a farka,mit csináljak hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

7 hónapja együtt vagyok egy nagyon édes pasival, és kb 3hónap után jutottunk oda,hogy szex.

Minden nagyon jó egészen addig mig be nem teszi. Nem csak nagy hanem vastag is és bármennyire is fel vagyok izgulva meg sikositó stb nem jó :( érzem hogy túl vastag nem tudja teljesen be se tenni. Mostmár egyre ritkábban próbálkozunk a dologgal mert igazabol nem akar nekem fájdalmat okozni :( szóval igazábol elvagyunk az orális szexel ami tényleg nagyon jó de hosszú távu terveink vannak egymással s csak jó lenne ha ezt is meg tudnánk oldani. Bármi normális tipp tapasztalat jöhet e téren.

25/L



2021. okt. 23. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Kisebb nem lesz. ha találtok olyan pózt, ahol nem fáj, szerencse.

Ha nem, háát, nem tudom, mennyire tudna működni.

2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Harapd le a felét! Tuti módszer.
2021. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Lanladtan kell begyömöszölni és vagy több előjáték több újjal síkosítóval időt szánva rá és ha rendszeresen próbálkoztok és pár hónap múlva sincs változás akkor nem tudom de ha mégis? Kis lépésekben ezt szerintem még megéri megpróbálni
2021. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább gyakrabban kellene szexelnetek, hogy megszokd. Nekem is elég vastag van, és az első alkalmakkor még szűknek szoktam érezni a nőt, de idővel gyenül a szorítás mindig.
2021. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Mit nem adnék egy ilyen pasiert.. Becsüld meg inkább.
2021. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Előbb-utóbb kitágulsz hozzá. Nyugi. A pina feneketlen
2021. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Bárcsak ennyi gondom lenne egy férfivel, hogy nagy a farka..... De ettől súlyosabb gondok vannak.
2021. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
5: egy olyan pasit akarsz, akivel fáj a szex?...
2021. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

En is 3 honapja vagyok egyutt a barátnommel, és az elején rettenetesen fajt neki a sex. Pedig normál méretem van szerintem, o viszont extrém kicsi huvelyu. Rovid és szuk is neki. Az elso honapban nagyon ovatosak voltunk, mert fájt neki, de csináltuk, csak nagyon lassan és ovatosan. Idovel ugy megváltozott a csaj, hogy simán meg már azota fájdalom nélkul a sex. Teljesen mélyre megy, nem is fáj neki már, és a vastagásgot is tok természetesen befogadja.

En is csak azt tudom mondani, hogy probálkozzatok. Ha nem sexeltek, azzal csak forditott végeredményt értek el, még jobban beszukulsz. Csináljátko stabilan, csak ovatosan. Idovel hozzáalakulsz.

2021. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg próbáljátok meg popsiba, hátha az jobban tágul, mint a puncid!
2021. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!