Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy mostanában a legtöbb nő,szó szerint nő,30-asok,40-esek,ilyen totál béna,ízléstelen,igénytelen senkik mellett állapodik meg. De esküszöm érdekelne a dolog mikéntje,mert csak a pénz miatt,lehetetlen. Mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval 10/1,10/2-es emberkékkel vannak együtt. Miért lehet,ez? Nincs ízlésük a nőknek,vagy mi? Esküszöm nem értem. Van több férfi barátom, akik jó képűek,jó lelkületűek,tehát emberileg jók! Gazdagok is ők még sem találnak párt, nem futnak a nők utánuk. Ez mi? Van valami új dolog,amiről nem tudunk? Minél balf.aszabbul néz ki, valaki,ezek szerint annál kívánatosabb, vagy mi? Nem vagyok felszínes,de ez nagyon zavaró. Valaki árulja már el. Mi lehet ez?

2021. dec. 27. 05:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as, köszönöm, valószínűleg igazatok lehet. És köszönöm az értelmes válaszokat is. 9-es, voltam hasonló cipőben, de most tévedsz.
2021. dec. 27. 08:47
 12/17 A kérdező kommentje:
Pusztán,kíváncsiságtól vezérelve érdekelt,a dolog mikéntje.
2021. dec. 27. 08:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg! Miért érdeklődsz mások iránt. Lehet ők boldogabbak mint te vagy!
2021. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as,nézd meg az utolsó válaszom,hátha tudod értelmezni,ami ott le van írva. :)
2021. dec. 27. 12:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért írtam!!!!!

Ne minket kerdezgess. Honnan tudhatjuk rá a választ? Érdekel engem valami akkor megkérdezem az adott illetotol,nem itt!!!!!!!!

Értelmező kéziszótár!

2021. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Azért van, mert nem minden a vastag bankkártya meg az ordas f.assz. Van, akinek egyénisége van, elhivatottságát, jó humora. De görbe a lába, pohos a hasa. Amikor tahó, filleraszo sudribunkoval van nő, az azért lehet, mert nem tartja többre magát, vagy épp olyan ő is.
2021. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15 az rád is, rád férne. :) Értelek 16-os. :)
2021. dec. 27. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!