Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy mostanában a legtöbb nő,szó szerint nő,30-asok,40-esek,ilyen totál béna,ízléstelen,igénytelen senkik mellett állapodik meg. De esküszöm érdekelne a dolog mikéntje,mert csak a pénz miatt,lehetetlen. Mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval 10/1,10/2-es emberkékkel vannak együtt. Miért lehet,ez? Nincs ízlésük a nőknek,vagy mi? Esküszöm nem értem. Van több férfi barátom, akik jó képűek,jó lelkületűek,tehát emberileg jók! Gazdagok is ők még sem találnak párt, nem futnak a nők utánuk. Ez mi? Van valami új dolog,amiről nem tudunk? Minél balf.aszabbul néz ki, valaki,ezek szerint annál kívánatosabb, vagy mi? Nem vagyok felszínes,de ez nagyon zavaró. Valaki árulja már el. Mi lehet ez?

2021. dec. 27. 05:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom hogy ott van a hiba hogy a jóképű, jólelkű haverjaid nem csajoznak így a nők csak azokból a nem túl előnyös külsejű csávókból tudnak válogatni akik kezdeményeznek náluk.
2021. dec. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs ló, jó a szamár is elvet követik.
2021. dec. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig,de csajoznak.
2021. dec. 27. 05:54
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak ugye, a siker marad el. Valamiért ők is, azt mondják, furcsállják ezt a dolgot. Mintha a nők, nem ilyesmire vágynának.
2021. dec. 27. 05:55
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért zavar az téged? Én egy ilyen nővel sem találkoztam amit te írsz!
2021. dec. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Napi.nem kapok puncit, bezzeg mas igen siras
2021. dec. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezekkel kötöttek házasságot 10-20éve,azóta a pasijuk lerobbant.
2021. dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a nőket nehéz megérteni, de én azt mondanám, hogy azok a nők, akik az általad leírt személyek mellett állapodnk meg, valószínűleg saját magukat sem tarthatják többre, és ebből fakad ez a jelenség, nincs önbecsülésük, undorodnak maguktól, talán egy múltbéli sérelem vagy trauma érte őket, valószínűleg lelkileg negnyomorítottak lehetnek.
2021. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nézd, fusztrál az, hogy nekik van csaja, neked nincs.

Pont ugyanebben a cipőben voltam kb 5 éve.

Egyszerűen nem értettem, egyik másik nő mit lát abban az emberben akivel éppen van. (igénytelen, és nem egy brad pitt, agresszív, fillérb*szó, félreke*félő stb stb).


De ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Túl kell lendülni rajta. Ha ezen pörögsz, csak magadat fogod ostorozni, hogy nem vagy elég jó...


Sz/*rd le, nehéz, de ki kell várni, és tenni érte, hogy neked is legyen valakid.


Aki az általad leírt férfiakkal van, meg is érdemli, magának akarta, hát itt van.

Csak bosszantó, hogy az ilyenektől kapjuk utána meg az előítéletet, hogy minden férfi hazug, félrekefélő, f/*rkaután loholó majom....

2021. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6. Figyelj,ha kérdezek valamit,azért teszem mivel nem értem. Nem azt kértem,hogy a te bproblémáid vetítsd ki rám. De egyébként, köszönöm kérdésed boldog párkapcsolatban élek 7 éve és 8 hónapja. Na, tudsz érdemben valami értelmeset is válaszolni, vagy tovább játszod a az agyad,5 éves kisfiú stílusban?
2021. dec. 27. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!