Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan csajnak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan csajnak akiknek pörgős élete van és az eddigi barátai is ilyenek voltak az unatkoza egy nyugis fiú mellett?

Figyelt kérdés

Szerelmesek lettünk egymásba. Régebbem óta ismertük egymást, és tudom hogy eddig nem ilyen barátai voltak neki. Félek hogy meg fog unni hogy én nem vagyok annyira izgalmas meg velem nem tud bulizni járni.

Örülnék ha már kinőné ezt a kislányos stílust 😀


2021. dec. 20. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pörgős életem után jó volt egy nuygisabb srác mellett megállapodni.
2021. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szomorú hogy már a kapcsolat elején meg akarod őt változtatni.
2021. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál már le te szerencsétlen. Olvasd vissza a 825269 másik ugyanilyen kérdést, amit az elmúlt pár nap leforgása alatt feltettél.
2021. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

"Örülnék ha már kinőné ezt a kislányos stílust"


Lehet hogy pont azért keresi a társaságodat, mert már ő is unja a bulizást. Szerintem beszélgessetek erről.

2021. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te szobapenész vagy ő meg bulizós... ne akard a saját képedre mintázni.

Ebből csak akkor lehet jó, ha mindketten alkalmazkodtok. Ő kevesebbet megy bulizni, te meg kizmozdulsz többet.

2021. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pörgős élet nem egyenlő a kislányossággal. De egyébként nem csak neki kellhet változnia. Neked sem kell nyugdíjas módjára otthon ülnöd. Valahol az aranyközépút fog működni. Hogy ő nem minden hétvégén jár buliba, te meg próbálsz kimozdulni. Keressetek olyan programokat, amiket mindketten szerettek.
2021. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha szerelmesek vagytok minden rendben van.Viszont ha elmúlik a szerelem akkor már lehet,hogy problémák lesznek.
2021. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy Ferrarim akkor hol fogok hozzá szerelőt találni olajcseréhez? Na pont ilyen az "aggódásod" - kissé idejekorai mert még össze sem jöttetek. Először ez utóbbit ugord már meg. A helyes sorrend: szimpátia, vágy, vonzalom keltése, összejönni, majd utána megbeszélni a közös programokat.
2021. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bro' nem kinőni fogja a "kislányos stílust" hanem összejön egy pasival valamelyik buliban akivel hosszabb távon is együtt marad amíg te a 4 fal között ücsörögsz és elvárásokat támasztasz a helyett hogy cselekednél végre.
2021. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne akard megváltoztatni, főleg így egyoldalúan. Miért nem te változol akkor? Miért nem jársz vele bulizni? Miért nincsenek haverjaid?

Másrészt a szerelem múlandó. Főleg eltérő személyiségek között.

Szerintem egyhamar nem fogja "kinőni", főleg nem a kedvedért, sokkal nagyobb az esélye, hogy szakítás lesz belőle, mint hogy majd ő "lenyugszik".

2021. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!