Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az ismerkedés, randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedés, randizás alatt unatkoztok a másik mellett, akkor hagyjátok is az egészet?

Figyelt kérdés
Kb csak ti kérdeztek, ti ajánlatok programokat, a beszélgetés nehéz a másik félnek. Ilyenkor hagyjátok az egészet?
2021. ápr. 19. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Tudod ki fog erőlködni, ha a másik le se szr téged.
2021. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, felesleges rabolni egymás idejét.
2021. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom. Azzal is igy vagyok, aki az elején túl lelkes, aztán hopp leereszt, és nem lehet vele szinten tartani a kapcsolatot kiépítését, és megreked a dolog.
2021. ápr. 19. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. nincs ilyenekre kapacitasom.
2021. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az ránt fel, amikor valaki tényleg lelkes az elején, aztán nagyon hamar kipukkad az egész, mint egy lufi, és csak nekem kéne tennem a továbbiakért. Ott azt teszem, hogy tovább is állok.
2021. ápr. 19. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Nem. Alapban nem érdekelnek a női problémák, sztorik, meg hasonló mondanivalók. Közös érdeklődés meg...a legtöbb nő nem szereti a fegyvert, hüllőt, nőket, órákat, így nem is várok ilyenre.

Ahogy anyám mondta: "Ha megkínálnak fogadd el, és egyél! Ingyen van, és ki tudja mikor ehetsz megint."

2021. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogyha a másik alig komminikatív, akkor aztán a közös érdeklődés sem derülhet ki. No de ha nincs is közös érdeklődés, akkor pedig a tolerancia derül ki.
2021. ápr. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!