Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, ezt most miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ezt most miért egy társkeresőn?:D

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy mi járatban van itt (a társkeresőn). ( Mivel a profilján semmi erre utaló dolog nincs, hogy komolyat, egyéjszakásat, barátság extrákkalt vagy bármit keres.)

Erre azt válaszolta, hogy annyira nem szereti ezt a kérdést, úgyis csak két okból lehet fent valaki, vagy komolyat, vagy egyéjszakásat keresnek ott.


Oké, de ez egyrészt nem válasz a kérdésemre, másrészt nyilván, ezért kérdeztem meg tőle, hogy ő melyiket keresi.:D


Most erre mit kéne válaszolnom, vagy hagyjam a fenébe?:D



2021. ápr. 11. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy van vele, hogy amelyik alakul.
2021. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyel fogalma sincs, hogy mit akar, vagy van felesége, családja. Vagy lehet hogy még szűz. Más oka szerintem aligha lenne bárkinek is, hogy kerülgesse ezt a kérdést, mivel nem túl bonyolult.
2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Feleslegesen foglalkozol ezzel.


Az embereket se nőket se férfiakat nem érdekel, hogy ki mit ír magáról amíg nem tetszik meg valaki. 1 pillanat alatt eldől, hogy jobbra vagy balra húzza az ember.



Ha tetszik neki..

Megnézi hol lakik az még 2 másodperc, és ha nem megfelelő megint megy tovább.


Ha tetszik neki és megfelelő a város, a távolság akkor ír csak a másiknak aki talán válaszol.

2021. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ha ezt írom neki, az nagyon akaratos vagy hogy mondjam?:

,,Ezért kérdeztem rá, mert neked nincs feltüntetve a profilodon melyiket keresed a kettő közül:D”

Vagy nem tudom, hogy inkább hagyjam-e:DD

2021. ápr. 11. 18:05
 5/20 A kérdező kommentje:
Ilyennel még nem találkoztam:D
2021. ápr. 11. 18:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy oké, de ő pontosan melyik miatt van fönt?
2021. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Páréjszakást keres, akkor szoktak így mellébeszélni sumákolni
2021. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na azt írtam neki amit a 6-os válaszoló tanácsolt. Kíváncsi vagyok, válaszol-e egyáltalán:D
2021. ápr. 11. 18:31
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Ez elég görcsölős kérdés. Eleinte jobb lazábban csetelni es majd alakul a beszelgetes.


Előre kapasbol nem lehet azt rogton tudni ki a nagy ő, azaz hogy toled mit fog akarni.


Valamit majd vagy kivaltasz belole vagy nem

Senki nem jos.

2021. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet, hogy elijesztettem?:(
2021. ápr. 11. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!