Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, ezt most miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ezt most miért egy társkeresőn?:D

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy mi járatban van itt (a társkeresőn). ( Mivel a profilján semmi erre utaló dolog nincs, hogy komolyat, egyéjszakásat, barátság extrákkalt vagy bármit keres.)

Erre azt válaszolta, hogy annyira nem szereti ezt a kérdést, úgyis csak két okból lehet fent valaki, vagy komolyat, vagy egyéjszakásat keresnek ott.


Oké, de ez egyrészt nem válasz a kérdésemre, másrészt nyilván, ezért kérdeztem meg tőle, hogy ő melyiket keresi.:D


Most erre mit kéne válaszolnom, vagy hagyjam a fenébe?:D



2021. ápr. 11. 17:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
#10 Szerintem nem. Most az ember csak tudja már, hogy komoly kapcsolatot keres azon a vacak társkeresőn, vagy csak alkalmira vadászik. Aki azzal jön, hogy nem tudja, majd elválik, azt hagyni kell a fenébe, arra kár időt pazarolni.
2021. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ezt válaszolta:

,,Nem hiszem, hogy bármelyik lány az utóbbi miatt lenne itt, úgyhogy nyilván nem ez a fő motivációm”


(A de te melyik miatt vagy fent kérdésre válaszolta ezt. Utóbbiként az egyéjszakásat említette, előtte írta a komoly kapcsolatot..szóval na, az egyéjszakás volt az utóbbi:DD)


Bár nekem ez a ,,Nem ez a fő motivációm” is eléggé ködös, dehát lehet, hogy csak tőlem túl magas az elvárás, hogy egyértelműen fogalmazza meg a másik fél, hogy mit akar.

2021. ápr. 11. 19:28
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ez a "lányok nem alkalmit keresnek itt, szóval ezért többnyire én se" válasz eléggé ilyen fogd meg, azt csinálj vele amit akarsz válasz xD Szóval igen, szerintem is eléggé ködös, vagy legalábbis semmiképp sem egy egyenes válasz. Én kerek perec azt mondanám, hogy komoly kapcsolatot keresek, és nem cifráznám így túl, mint ő.
2021. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
de milyen ügyesen elérte h kattogj rajta
2021. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az lett volna a célja, szerintem egyszerűen csak nem egyenes az ember.
2021. ápr. 11. 20:02
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
nembaj, kattogsz.
2021. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen eszed: dugni akar, ha távol vagytok egymástól akkor max szexcsetet meg intim fotókat rólad.
2021. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hú, el is felejtettem azt az embert már másnap. Szóval nem, nem kattogtam rajta.:D

Hát, már rég, ,,szétváltam” tőle, mert nem csípem az ilyen hozzáállást. Keresek normális embert.:D

Amúgy utolsó válaszoló, lehetséges nem tudom, mert hamar szétválást kértem, de előfordulhat, hogy ez történt volna:D

2021. ápr. 19. 14:23
 19/20 anonim válasza:
69%

A "normális" ember szerinted ki fogja írni, ha egyéjszakásat akar? Mit gondolsz, ezt követően hányan randiznának vele?

Ennyi logikával én egyből balra húználak bocs :D

2021. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
37%
Így van, ez a pasi túl egyenes volt, simán mondhatta volna azt amit hallani akarsz.
2021. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!