Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor érdemes eltitkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor érdemes eltitkolni a bő évtizedes sötét múltamat, vagy játszak nyílt kártyákkal, őszintén?

Figyelt kérdés

18-30 között lényegében nagyon kevés megszakítással alkoholistaként éltem az életemet. Ezek nagyon mocskos évek voltak, legszívesebben kitörölném az életemből.

Épelméjű nő egyébként valószínűleg észreveszi hogy valami volt velem, mert 30 körül tartok ott ahol egy átlagos 20 éves.

Rengeteget hazudoztam alkoholista éveim alatt másokat.


Tiszta fejjel élve viszont már nem akarok hazudozni. Nagyon rázós téma, ijesztő, félelmetes.


Kaphat e egy második esélyt az élettől egy olyan ember aki roncsként élte eddigi felnőtt életét, de változni akar?


F/30


2021. ápr. 16. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az élettől kaphat, már ha tesz érte, de az adott nőtől valószínűleg nem - nagyon helyesen.
2021. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lucaszek96 ***** válasza:
95%
Én volt hogy nyiltlapokkal játszottam egyetlen 1 meg is bántam mert a fél város a nótámat fújja:D eltitkolni nem feltétlen érdemes de inkább szóba se hozd énis ezt csinálom azóta minden sinen
2021. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első néhány randin még ne hozd fel, max ha nagyon elevenen szóba kerül. Ha úgy érzed, kezd komollyá válni (néhány randi után), akkor ülj le vele beszélni erről. Mondd el ezt neki ugyanígy, mint ahogy itt írtad. Őszintén szólva, én alkoholista apával nagyon átgondolnám, hogy ez megéri-e nekem. Valószínűleg belemennék, mert nem az eszem, hanem az érzelmeim vezetnek mindig, de ha előfordulna, hogy visszaesel, lehet, hogy már első ilyen alkalommal dobbantanék.


Ha esetleg úgy döntenél, mégis mondod az első randikon, mikor még nem alakult ki érzelem a lány részéről, akkor ne lepődj meg, ha eliszkol... ha mégis van lány, aki marad, azzal valóban komolyan gondolhatod, azt hiszem.


Egyébként nagyon jó látni, hogy így felismerted ezt a problémát és változtatni akarsz... bárcsak többen tennének így. Őszintén remélem, hogy sikerül megvalósítanod a vágyaidat, és végleg elengedni ezt a sötét korszakot.

28/N

2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még? Pár naponta-hetente jössz ugyan ezzel a témával.

Nem nőre van szükséged, hanem terápiára.

2021. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Ez elsősorban attól függ, hogy mennyire vagy jó pasi.

Jól nézel ki? Magas jövedelmed van? Rendelkezel saját tehermentes lakással?

Ha igen, akkor nem fogja érdekelni a nőket a múltad, hidd el.

Ha viszont 30 évesen anyukáddal laksz és csóró vagy, ráadásul külsőre sincs benned semmi, akkor még pia nélkül se lenne esélyed becsajozni, nemhogy alkoholista múlttal!

2021. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy nálam korszakok voltak.. volt, hogy ittam, volt hogy nem... Most iszok, brutálisan.
2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvesem, ezen elég akkor gondolkozni ha már lesz nő az életedben ;)
2021. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki emberismero, rad nez, es latja, hogy mi mehetett rajtad keresztul. Ha igy is szeretne veled talalkozni, jobb nem razuditani a reszleteket, de valoszinuleg teged fog kedvelni, ahogy vagy. Amig nem csinalsz ujra hulyeseget, mukodhet.
2021. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint értékelném, ha nyíltan be tudod ezt vallani, és azt, hogy tenni akarsz a sorsodért. Ezek erények. Ha úgy tűnik, őszintén gondolod, adnék esélyt. Persze attól is függ, mióta szoktál le. De valóban, ha azt látnám, hogy visszaesés van, bizony valószínűleg én is "dobbantanék", ahogy feljebb írták. Én azt javasolnám, élj egy pár évig pia (és nő) nélkül, és nézd meg, tudod-e állni a sarat. Így már lesz "referenciád" úgymond. Ha látszik, hogy tényleg kijöttél belőle, és nem két napja, akkor nagyobb az esélyed. És nem is csak mások, hanem magad miatt is érdemes ezt a pár évet lehúzni. Így megláthatod, hogy alkalmas vagy-e egyáltalán rá. Mert gondolom, neked sem lenne kellemes, ha a visszaesés miatt veszítenél el valakit, aki számodra kedves, és ráadásul még esetleg "tönkre is tennéd". Másrészt, addig legalább az életedben való lemaradást is behozhatod. :D Sok sikert, én szurkolok Neked! :)
2021. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!