Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éreztessem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem magam kicsit dominánsnak egy olyan lány mellett, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre vevők a lányok, titokban azt akarják, hogy kicsit alárendeljék őket. Az a baj, hogy nehéz felülírnom az izgulásomat, amikor egy nekem tetsző csajjal beszélek. Ilyenkor nem jön belőlem a humoros csipkelődés. Mire gondoljak, hogy férfibbnak érezzem magam ilyenkor mellette?


Ha már összejövök egy lánnyal, akkor amúgy ez már meg szokott lenni, akkor már megnő az önbizalmam. Tele vagyok pl. kreativitással, hogy miket csináljunk együtt, akár az ágyban, akár azon kívül, csomó módon meg tudok lepni embereket. Csak odáig eljutni nehéz számomra.


2021. dec. 18. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

NEM minden nő akar alárendelődni! Fontos, hogy ezzel tisztában légy.

Természetesen viselkedj, ne mesterkélten!

2021. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A természetes viselkedésemmel eddig semmire se mentem :D Van olyan ismerősöm, aki minden nővel bunkó, és kb. minden nőt meg is szerez ezzel.
2021. dec. 18. 20:08
 3/20 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem bunkó, hanem kicsit flegma, meg oltógatós. Nem bántóan, csak éreztetve a dominanciáját.
2021. dec. 18. 20:09
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Alapvetően igazad van abban, hogy az összes erre vevő, de én azért javaslom inkább az őszinteséget, mert még kevesebb esélyed van, ha színészkedsz
2021. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy vevő lenne az őszinteségre, miszerint mindig is olyan nőről álmodtam, mint amilyen ő. Azt gondolná rólam, hogy egy hülye kisfiú vagyok.
2021. dec. 18. 20:20
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
5, Hát pedig ha hosszú távot szeretnél akkor pedig végképp nehéz lesz hónapokat/éveket következetes hazugságban leélni, hogy te egy domináns, macsó chad vagy, akinek igazából bárki jó, de épp ő jött
2021. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell a flört, ha nem megy. Akkor inkább próbálj meg nyugodt maradni, beszélj kevesebbet, próbálj meg nem vigyorogni meg izgága lenni. Csak legyél higgadt és udvarias.
2021. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6: Nem fogok hónapokat éveket leélni. Ez a színjáték csak az első szexig kell, hogy tartson, utána már ő is sebezhetőnek fogja érezni magát és hozzám akar majd tartozni :D
2021. dec. 18. 20:32
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ha valaki így előadná magát, úgyis feltűnne, hogy csak játsza a fejét, ki is osztanán, hogy egy kis tiszteletet tanuljon. Nem mindenki bírja, ha pofátlan vagy. Rettenetes a logikád, amit a 8as válaszban írtál, egyenesen nevetséges. Te első szexig se fogsz eljutni.
2021. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

nyitás para a dolog neve.

a legtöbb kezdő csajozónak is ez a legnehezebb szakasz az egészben és a többi szakaszban boldogul.

igazából nincsen erre biztos recept, mint a durr bele.

vagy ahogy a pua palik nevezik 3mp szabály.

odalépsz hozzá és mondasz valamit, amiben ott van az, hogy érdeklődsz iránta, száműzve a gondolatokat a fejedből.

odalépsz és megteszed minden mindegy alapon.

közben arra gondolsz, 100 év múlva úgyis minden mindegy lesz a koporsóban úrnában...így nincsen jelentősége annak sem, ha nemet mond.

de én azt tapasztaltam, hogy a nők sokkal többre értékelik azt, hogy vagány módon odaállsz és mondasz pl egy olyat, hogy-szia! megiszunk egy kávét?-

míg azt elítélik és keményen büntetik, hogy megy az összebazsajgás, vagyis a kölcsönös tetszés nyilvánítás, de nem lépsz semerre sem,

2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!