Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éreztessem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem magam kicsit dominánsnak egy olyan lány mellett, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre vevők a lányok, titokban azt akarják, hogy kicsit alárendeljék őket. Az a baj, hogy nehéz felülírnom az izgulásomat, amikor egy nekem tetsző csajjal beszélek. Ilyenkor nem jön belőlem a humoros csipkelődés. Mire gondoljak, hogy férfibbnak érezzem magam ilyenkor mellette?


Ha már összejövök egy lánnyal, akkor amúgy ez már meg szokott lenni, akkor már megnő az önbizalmam. Tele vagyok pl. kreativitással, hogy miket csináljunk együtt, akár az ágyban, akár azon kívül, csomó módon meg tudok lepni embereket. Csak odáig eljutni nehéz számomra.


2021. dec. 18. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8, Hát azért ez messze nem így működik. Pláne nem manapság, hogy egyszer egy lány leveszi a melltartóját és onnantól kezdve ő már tokkal vonóval mindenben alárendeli magát, meg fogja találni ő is azokat a kapaszkodókat, hogy megvédje magát a sebezhetőségtől, szerintem ez akkor a legideálisabb és a legfenntarthatóbb, ha őszinte... Már ha hosszútávon. Ahhoz lehet jó, hogy megdugd, de ezzel párkapcsolatot nem lehet fenntartani. Ha megdugod, ha nem
2021. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Csak arra céloztam, hogy ha már eljutunk a szexig, akkor ő is kötődni fog. Onnan már könnyebb. Odáig eljutni nehéz.
2021. dec. 18. 21:55
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Adok egy k.rva egyszerű tippet gyerekek: vezesd elő olyannak magad mintha már "meglenne a csaj". Lazán, természetesen, nem rágörcsölve.

Megjátszani magad felesleges, átlátszó (elég jó a nők 6. érzéke), s ha utólag buksz be azzal azonnal vége a dalnak és duplán szívatod meg saját magad.

Ja és NEM vágyik minden nő arra, hogy "alárendeljék" őket (azzal együtt mondom hogy imádom a BDSM-met, s valami halovány fogalmam talán van róla).

2021. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#12 ez fordítva működik bro'. Mintha úgy akarnál házat építeni, hogy először a tetőszerkezetet kezded el ácsolni. Először kell a szimpátia, vonzalom, vágy stabil alapja hogy a szexig eljuss. Ha abban is teljesítesz az már csak a továbblépéshez kell, hogy legyen következő alkalom is.
2021. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

" Először kell a szimpátia, vonzalom, vágy stabil alapja hogy a szexig eljuss. "


De a vonzalom annak jár, aki dominanciát sugároz. Ha nem így lenne, miért lenne minden bunkó sutyeráknak (sokszor egészen kifinomult) nője? És fordítva is igaz, ezen az oldalon meg lehet nézni, hogy mennyi egész intelligens, egész kifinomult ember panaszkodik, hogy nincs nője, mert egyszerűen nem elég fickósak, nincs meg bennük az a jó értelemben vett csibészség/gazemberség, ami ehhez a játékhoz kell.


Dehogy kell a stabil alap a szexig. Csomó olyan alfahím van, aki elbolondítja a csajt az önbizalom, a nagy duma és a dominancia keverékével, aztán otthagyja egy-két szex után, a csaj meg sír, hogy nem érti, mi történt. Én ennek pont az ellenkezője vagyok. Nem megy ez a domináns játék, max vicces tudok lenni, meg kicsit ha kell, csipkelődő, de ez a magabiztosan rosszfiú-dolog sosem ment. Viszont ha már együtt vagyunk, akkor nagyon kreatív meg érzéki tudok lenni.

2021. dec. 18. 22:35
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 mondhatnék arra valamit hogy végtelenül leegyszerűsíted (tévesen) a dolgot és kicsit picsogás ízű a dolog, de felesleges.

Egyébként te minden nőt meg akarsz dugni, vagy megtalálni inkább azt aki elfogad olyannak amilyen vagy? Ha utóbbi akkor nem kell semmit megjátszanod, semmilyen szerepet felvenned. Ha vicces tudsz lenni, kommunikálni, társalogni akkor már jó úton haladsz. Csináld ezt, kommunikálj, társalogj, nevetess meg - az már félsiker. Akkor már szimpatikusabb vagy az adott lánynak mint a másik több ezer ember akivel szóba sem áll.

2021. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel a gondolkodással sokra nem jutsz.
2021. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nyugodtan mondd, hogy picsogás ízű - tudom én is, hogy az :D De én nem incelkedem ezen az oldalon, meg nem univerzalizálom a saját tapasztalataimat. Én tudom magamról, hogy sérült vagyok és csomó területen akadozik az életem, nem csak itt. De ettől még a vágyaim sajnos ugyanúgy megvannak, mint másnak.



"Egyébként te minden nőt meg akarsz dugni, vagy megtalálni inkább azt aki elfogad olyannak amilyen vagy?"


Nem akarok minden nőt megdugni, de nem akarom, hogy valaki a sérült madarat lássa bennem, és szánalomból jöjjön velem össze, vagy azért, mert ő maga is sérült, és akkor mi így egymásra találtunk, mert szerintem az se egészséges. Én egy lányt akarok, akivel le lehet élni egy életet, és aki nem olyannak lát, amilyen rosszabb napjaimban vagyok, hanem olyannak, amilyen lehetnék. Most ez lehet, hogy nyálasan hangzik, de tényleg tudok változni, ha sikerélmény ér. Amikor legutóbb volt barátnőm, akkor is kivirágzottam, máshogy éreztem magam a bőrömben. És egyébként szerintem rengeteg értékes tulajdonságom van, de ezek csak akkor derülnek ki, ha megismerjük egymást. Most van egy lány, akiért rajongok, mert annyira különlegesnek tartom a személyiségét. Szeretném megmutatni neki magam és fejlődni vele egy kapcsolatban.

2021. dec. 18. 23:10
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 na ez a beszéd! :) Pirospont, hogy nem kifogásokat keresel, hanem változtatni AKARSZ saját magadon és hogy látod nagyjából hol a hiba. Csak kérdés: szakember segítsége?
2021. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jártam már szakembernél, de az én esetem elég nehezen megoldható. Most nem akarom leírni, de ha érdekel, dobj egy privit.
2021. dec. 19. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!