Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen szűz vagyok.....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz vagyok.. normális ez így?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 13:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kapj el valami MILF-et 😅
2021. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#20


Ott a pont 🙂

2021. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nőként sem jó ez. De mindenki maga dönt.
2021. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%

Se férfiként, se nőként nem jó.

Ha egy kulcsot sosem használnak, előbb-utóbb nem lesz már olyan lakat, amit ki tudna nyitni, tehát csak kallódni fog.

Ha egy lakatot sosem nyitnak ki, az meg berozsdásodik és utána már kár próbálkozni bármilyen kulccsal.

2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A szex a normál emberi élet része.

Akinek nincs, annak vagy hiányos az élete - vagy valami annyira fontos benne, ami miatt nem megy.

2021. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem! Ember! 11-2 éves korod óta áll. Akkoriban illik megcsókolni egy lányt és legkésőbb 18 évesen felmutatni egy komoly kapcsolatot. Elárulom neked, hogy tizenévesen van maxon a teszto szinted. Azóta csak folyamatosan csökken! De van időd, szerintem is...
2021. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ejnye szégyelld magad kérdező! (A többség ezt mondja, úgyhogy én is beállok a sorba.)


Magamra viszont büszke vagyok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


:-)

2021. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, csak én úgy vagyok vele, ha 25 évesen se jönne semmi se össze, befizetek egy igényes p*csához, aztán lerendeztetem vele magam elegánsan és sz*rok mindenre!
2021. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!