Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ha 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha 23 évesen már 3 éve nem voltam lánnyal?

Figyelt kérdés

Nincs szerencsém sajnos a csajozásban, meg nem elég hogy már rég szexeltem de előtte sem volt sok alkalmam szexelni.


Mások is vannak akik évek óta nem szexeltek pedig még fiatalok?

Sokat vesztek ha ennyi idő kimarad a fiatal koromból?

Nem vagyok csajozós típus és alig van lehetőségem ismerkedni.

Lányoknál is van ilyen?


2021. nov. 30. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

1) Nem szerencse kell a csajozáshoz.

2) Ha nincs lehetőséged, teremts!

3) Igen, lányok is van hogy nem szexelnek hosszú ideig. Igen, olyanok is, akik fiatalok.

2021. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen a lányoknál is van, de ne picsogj. Egyszer már csináltad, meríts erőt belőle akkor hogy "jött össze" s másold annak a receptjét. Tököket helyre a gatyában és hajrá előre (normálisan) kezdeményezve amíg ismét nem sikerül. Láttad anno hogy nem olyan lehetetlen dolog ez.
2021. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha 1095 napig nem sikerül semmi nő téren, annak oka van. Pont.
2021. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem normális. Gondolkozz el a dolgaidon. Túl sokat vagy nem emberek között? Rossz a stílusod?
2021. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!