Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha 24 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 24 évesen még szűz vagyok? L

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Teljes mértékben, a kornak semmi köze hozzá, még akkor sem, ha azt hiszed, le vagy maradva.

A fontos az, hogy akkor és azzal veszítsd el, ahogy te szeretnéd, külső nyomás nélkül, a saját ritmusodban és általad választottal. Bárki bármit mond, nincs abban semmi rossz, ha még szűz vagy és ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak.

22/F (szintén szűz, még nem találtam meg, akivel szeretném)

2021. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Ezek szerint az ivarérésedtől számított 10 év alatt sem sikerült egy férfival olyan intim közelségbe kerülni, hogy beengedd a testedbe.


Ez már kezdi elérni a nemnormális szintet, igen.

2021. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha ronda vagy akkor igen, normális

Ne aggódj enis ronda vagyok 43 F és szintén zenész

Sajnos a szép embereknek áll a világ ezt el kell fogadni

2021. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szard le! Én is 27F
2021. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Ez csak a nyolcvanadik ilyen kérdés.

A válaszok is ugyanazok lesznek rá.

2021. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
igen normális
2021. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi baj lenne ezzel?


Nem hiszem hogy jobb részegen egy buliban teherbe esni vagy az első jött-ment kiéhezett fiúval megbaszatni magad.

És azokkal sem ajánlott akik most privátban felajánlják hogy orvosolják a "problémát"

2021. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincs ezzel gond. Viszont ha a mögöttes indok valamilyen pszichológiai probléma, akkor azért azzal nem ártana foglalkozni.
2021. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Persze.A második szomszédom egy 50 éves szűz nő.Az anyjaval él.

Teljesen normális.Nem minden ember akar kapcsolatban elni.

Neked ez jutott.

Kerteszked,találj vmi hobbyt,foglald le magad valamivel.A szex nemis annyira jó.Kifáradsz,leizzadsz isteni érzés,leírhatatlanul.Szerintem túl van pörgetve.Ne foglalkozg vele.

2021. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert átlagtól nagyon eltér, de semmi gond nincs vele, nem maradtál még le semmi olyanról ami nem pótolható.
2021. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!