Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha 18 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 18 évesen szűz vagyok és emiatt úgy érzem hogy lemaradok valamiről és szűzen halok meg? Fog ez változni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, eddig soha nem volt barátnőm, soha nem csókolóztam, szexeltem vagy ilyesmi, tehát nekem eddig minden ilyen dolog kimaradt, ami már sok ismerősömnek évekkel ezelőtt megvolt.

Gondolom ennek az oka inkább az lehet, hogy gyerekkorom óta el vagyok hízva, emiatt ugye külsőre sem vagyok annyira vonzó, meg önbizalomhiányom is van, ezért nem nagyon mertem ismerkedni lányokkal.

Viszont kb. 3 hónapja életmódot váltottam és elkezdtem fogyni, meg az öltözködésemre is elkezdtem sokkal több pénzt költeni, meg új hajam is lett amivel sokkal jobban nézek ki. Így szerintetek könnyebben fogok tudni majd barátnőt szerezni?


2021. márc. 26. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen mert nő az önbizalmad és jobban nézel ki, nyugodtan próbálkozhatsz csajoknál.
2021. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Mi a kerdes? Normalis, hogy zavar ha luzer vagy, es tok jo hogy teszel ellene. Ez egy versenypiac, nincs kvótapunci, ha fejleszted magad akkor javulnak az esélyeid. Hajrá.
2021. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már megéltem minden szakaszát ennek, voltam az akire senki se hederít, és volt hogy mindenki utánam járt négykézláb



Az egész csupán amiatt volt, mert találtam egy hobbit amit szerettem csinálni: még jó se voltam benne igazán, de élveztem, és sok lány is volt arrafelé. A lényeg hogy sose értük mentem arra a helyre, sose kötöttek le, de látták rajtam hogy mindenki velem akar lenni, és erre nagyon buktak


Amióta nem jártam a helyre, azóta nekem is lejjebb ment kicsit az önbizalmam, de legalább megtanultam saját tapasztalatból hogy mi a titka ennek



Annyira nem nagy durranás a szex, egyébként: egy idő után ugyanolyan mintha elmennél dobni egy sárgát, csak ez két emberes 🤷‍♂️

2021. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2021. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20, lassan 21 éves vagyok.


Tavaly januárig nagyon túlsúlyos voltam, bár még most is van rajtam felesleg.


175 cm "magas" vagyok.

Gimiben kb. 90 kg voltam ehhez a magassághoz. Hitegettek sokszor, hogy "ánemvagykövér", de azért sokszor arconcsapott a valóság, és pontosan tudtam, hogy így sosem lesz olyan barátnőm, aki nekem is tetszik.


Egyetemen ezt a súlyt tartottam kb. Aztán tavalyelőtt jött egy durva félév+vizsgaidőszak, bíztam 10+ kilót. Ettől nagyon megijedtem. Ez volt tavaly január végén. Elkezdtem számolgatni, hogy a jelenlegi életmódommal kb hány kcal-t érdemes bevinni naponta, úgy, hogy lassan, de biztosan szeretnék fogyni. Sosem tartottam kcal-ra pontosan, de sokszor az jelentette a legtöbbet, hogy vacsora után nem tömtem be pl még egy rántott húst, csak mert miért ne. Ja igen, elfelejtettem említeni. Stresszhízó vagyok (ergo rengeteget zabálok, ha hosszú ideig stresszes vagyok), és sokszor volt bánatevés is.


Tavaly óta az is kiderült, hogy tejérzékeny lettem, illetve ki tudja még mi minden rejtett intoleranciám van.

A fehér kenyeret teljesen elhagytam, talán az a legnagyobb "ellenség".


Tavaly január óta majdnem 25 kilót fogytam: hét közepén kb 80 kilót mutatott a mérleg. Bár ez nálam sajnos erőteljesen ingadozik, mert nagyon lassú az anyagcserém, +-2-3 kg ingadozás sokszor előfordul.


S bár így is még kéne 5-6 kilót fogynom, szerintem elfogadhatóbban nézek ki, mint a gimiben.


Vettem új ruhákat is. Sőt, egy ideje járok pszichológushoz is, hogy dolgozzak lelki problémáimon és a személyiségemen.


Éééés... továbbra sincs barátnőm. Ez sajnos nem úgy működik, mint pl a tanulmányok, munka, vagy a pc játékok, hogy ha elérsz egy bizonyos szintet, akkor továbbfejlődsz, meg kapsz bónuszokat (a bónusz jelen esetben a barátnő). Csak a külsőd, sőt, a belsőd fejlődése miatt nem lesz barátnőd. Ha csak ezért fogyókúrázol, hagyd is abba. Engem is a sikeres párkeresés reménye motivált most, de gondolkodom azon, hogy megállok 80kg-nál. Egyszerűen nem jön össze barátnő.


Eszembe jut egy 120+ kg-os ismerősöm, aki ráadásul egy ordas tajparaszt, mégis van párja. Valamit tud, amit én (mi) nem.


Én mostanában arra kényszerültem rájönni, hogy hiába a fogyás, új ruha, jobb frizura, senkinek sem kellek. Valószínűleg semmi! szexuális kisugárzásom nincsen. Az a fajta srác vagyok, aki "barátnak" (madárnak) tökéletes a nőknek, de párkapcsolati szinten nem látnak bennem fantáziát. A barátzóna viszont nekem nem kell, úgyhogy a nőkkel való kapcsolatom eléggé szórványos.


Motivációm 0, online ismerkedés egy nagy 0, most ismerkedési lehetőség 0, baráti társaságom nagyon kicsi, és nem igazán van köztük egyedülálló lány, úgyhogy így jártam.


Kívánok neked több szerencsét.


20F

2021. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Ha tudsz angolul, akkor ajánlok figyelmedbe egy videót


Tom Leykis - Never be Nice to Her

vagy valami hasonlók (Tom Leykis Be a Jerk) stb.



Valóban jobban buknak a lányok a seggfejekre, ezt magamon is tapasztaltam

2021. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


De én nem akarom magamat egy kapcsolatban évekig megjátszani. Mondjuk lehet nem is kéne, alapból sem vagyok sokszor túl kedves. De szántszándékkal "csak úgy" nem szoktam beszólogatni senkinek.


#5

2021. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha nem fogadsz el bevált tanácsot, akkor magadra vess: csak úgy nem fog változni semmi magától 😊
2021. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!