Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha egy lány 22 évesen is a kalandokat keresi?

Figyelt kérdés

Meg nem zavarja ha kihasználja egy fiú. Ez normális?


Az ilyen lányokat én nem értem, hogy miért nem inkább azt keresi hogy szeresse egy fiú. Az sokkal jobb, fiúként én is arra vágyom, akkor egy lány akik elvileg érzelmesebbek miért nem a szeretre vágynak?


2021. okt. 8. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Az számít normálisnak amit a többség elfogad. Tök relatív hogy egy adott történelmi korban mi a normális.


A fentire visszatérve van aki ezt szereti :D

2021. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha neki és a partnerének okés akkor igen.

Nekem nem jönne be egy ilyen szabados lány, de kinek mi az esete.

2021. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Ő dolga felnőtt ember erre mondom kinek mi a normális
2021. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
84%

Msot még belovagolhatja a vidéket, sőt, külföldre is eljuthat a varázstudományával.


Hagyd, hogy használja, amilye van.

Ha te nem értesz az ilyenekkel egyet, szépen fogod és leszarod.

2021. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Azért van ez, mert szeretne tapasztalatot szerezni... jobb az ha első vagy neki és 20 év után megcsal mert még szeretne kipróbálni pár pasit?


Sztem hagyni kell, hogy pár emberrel legyen egy lány 10kb, afelett már nekem olyan... nem is tudom, nem jön be.

De az hogy volt pár partnere az belefér, amúgy sem tudod külsőre hanyan dugták meg csak amikor jobban beszélgettek.

2021. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Ha kalandot keres akkor nem használja ki a pasi mert a lány tisztában van vele hogy csak szexet akar és ebbe bele ment. Ugyanúgy vágyik a szeretetre, de ha éppen nincs megfelelő ferfi akivel együtt tudna lenni és hiányzik neki a szex akkor bele megy alkalmiba.
2021. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen normális, most fiatal, most kell kiélnie magát, nem tíz év múlva elválni, vagy félre lépni, mert nem élte ki magát.


A társadalmi meg a vallási normákat inkább hagyjuk is...

2021. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
valaki azt keresi, hogy este taccsra vágja magát piával, hányjon, kihasználják és másnap ezt a rossz érzést kemény munkával (tanulás, pörgés, munkahely) legyőzze, mert motiválja
2021. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi idősen én is a kalandokat kerestem, nincs is rá most szükségem így 40 felé, én jó dolognak tartom. Miért kötelezné most el magát, ha még 5-8 évig úgysem szeretne családot alapítani várhatóan? Most van lehetősége kipróbálni azt, amire családanyaként már nem lesz. Egy nőnek is jár ez, én úgy gondolom, nem csak a férfiaknak.

Ezen kívül általában, saját tapasztalat alapján, olyan pasiknak nem szokott ez tetszeni, akikkel nem fekszik le a nő. Ők szoktak azzal jönni, hogy de ők szeretnék, és az miért nem jó? Aztán levonják a következtetést, hogy minden nő csak azokat a pasikat szereti, akik bántják őket, a szegény jó fiúk meg mindig pórul járnak. Szerintük, ha egy férfi szeret egy nőt, akkor azt a nőnek piszkosul értékelni kéne, és odaadni magát. Az nem számít, hogy a nő esetleg nem szerelmes, hiába kedves, aranyos, szerető az illető.

Szóval, ahogy fent is javasolták már, ha nem tetszik, ne foglalkozz vele, keress mást, és kész.

2021. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletesen egyetértek a #9 el. Én is hasonló korú vagyok és én is hasonlókép éltem meg a lánykoromat.
2021. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!