Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha egy lány 22 évesen is a kalandokat keresi?

Figyelt kérdés

Meg nem zavarja ha kihasználja egy fiú. Ez normális?


Az ilyen lányokat én nem értem, hogy miért nem inkább azt keresi hogy szeresse egy fiú. Az sokkal jobb, fiúként én is arra vágyom, akkor egy lány akik elvileg érzelmesebbek miért nem a szeretre vágynak?


2021. okt. 8. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Teljes mértékben normális. Miért ne lenne az? Nem mindnenki vágyik a nagyvonalú szeretetedre. Kalandozni teljesen normális, felnőtt ember. Fel kéne fogni, hogy ne olyan után fuss, akinek nem kellesz. Inkább neked is élni kéne sopánkodás helyett, különben te is csatlakozol majd a 30as szüzek táborába. Láthatod, hogy mindnen nap kiír valaki egy ilyen kérdést. Ja és egy tipp, attól, hogy szexelnek, nincs kihasználva. Az is kell egy kapcsolatba, ne legyünk álszentek.
2021. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Az a helyzet hogy akárhány ilyen kérdést írsz ki, amig te leszel a "kedves srác" addig szűz maradsz mert a csajok a rámenős bunkó xarházinak fognak pucsítani...
2021. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek, a lányok nem a rámenős bunkó xarháziaknak fognak pucsítani hanem aki meghódítja a szívüket és lehúzza a bugyijukat :)
2021. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Annyira hogy úgy adok neki mint az előző 50-nek.

Testépítő

23F

2021. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kb. 50-60 éves koromig én is kalandokra vágytam! Most 60 után már meg is élem őket, gyakrabban, mint előtte!
2022. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kalandkeresés alapból nem normális (Mármint az ilyesfajta kalandok amikről szó van). De ha egyenként megvizsgálsz minden egyes ember mindenkinek (túlnyomó részt) van valami "furcsasága" vagy mije, szóval mi normális vagy mi nem, azt általánosságban már meg sem lehet mondani. Senki sem normális, aki meg annak mondható, az pont azért nem az. XD
2022. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!