Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves leszek, nagyon keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek, nagyon keveset szexeltem még életemben. Tudom még magam kárpótolni? Vagy aki fiatalkorában kimarad, az lemarad?

Figyelt kérdés

Van, aki így járt és "bepótolta" később? Munka, család stb. mellett mennyire lehet megélni? Mennyivel másabb, mint kamaszkorban, amikor még jobban tombolnak a hormonok és tele vagy illúziókkal? Tudom, hogy elvileg nem erről szól az élet, de mégis azért ez az egyik legfőbb örömforrásunk elvileg... szerintem akinek ez természetes, mert rendszeresen él nemi életet fiatal korától, az is kikészülne az én helyemben.


Úgy általában nem értettem soha, hogy tudnak a fiatalok olyan lazán állni ehhez, hogy tud mindenki ilyen fesztelen lenni, hogy tud mindenkinek ennyire rendben lenni a nemi élete. Minőségi szexhez és párkapcsolathoz jutni szerintem az egyik legnehezebb feladat (nem véletlenül írok minőségit, szar párkapcsolattal szerintem senki nem jár jól).


2021. nov. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

" 21 èvesen megismertem, 28 èvesen elvettem. Szex mellett boldogsàgot is kapok tőlle, ès vèdekeznünk se kell.... ergó:Ismerj meg valakit, szeresd, ès annyi szexben lesz rèszed, hogy...."


Igen, de pont erre írom, hogy ez fiatalkorban az igazi. Neked volt 7 éved vele, amikor nem voltak kötöttségeitek, nem volt felelősség rajtatok, volt időtök egymásra, azt csináltatok, amit akartok. De ha elveszed, akkor utána már jön a család, jön a gyerek, meg 28 évesen már jön a munka, utána már beszűkül az élet. Én pont ettől félek, hogy én már ennyi idősen ezt nem tudom bepótolni, amiből nektek volt 7 évnyi.

2022. jan. 10. 21:56
 32/45 anonim ***** válasza:
68%

Nézd..Egyetlen percet sem tudsz pótolni az életedből. Ez azt jelenti hogy minden perced egy rizikófaktor.

A fiatal csitrik 90 %-a farokra vár, mert nincs jelentkező, te meg itt a gyiken keresed a megoldást? Jól teszed! Most meg is kapod. Elmész a középsulikhoz minden nap másikhoz, kint szépen beállsz az út közepére ahol kiáramlanak. Ne félősen állj ott hanem magabiztosan, mintha várnál valakit. Ennyi. Vagy megszólítanak vagy te szólítasz. Az ürügy xy hugod uncsid várod stb.

2022. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem erre vágyom :D Én arra vágyom, amit az előző írt, vagyis hogy megéljek egy tartalmas, bensőséges párkapcsolatot fiatalon, de úgy, hogy legyen bőven időnk "kiélni" a fiatalságunkat, mielőtt bejön a család meg a munka, meg a felnőtt élet minden unalmas nyomora. De persze szeretnék családot is, de akkor, amikor már van mire visszaemlékezni, és ne az legyen, hogy 1 év után jön a baba, mert kifutunk az időből, és onnantól kezdve csak arról szól az életünk és egy perc nyugtunk sincs. Azt akarom, hogy legyen valaki, akivel évekig utazgathatunk, bolondozhatunk, hippiskedhetünk. Lett volna ilyen lány, és nagyon hiányzik.
2022. jan. 10. 22:17
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 15 válasszal ezelőtt ignorálni kezdtem ezt a kérdést és láttam hogy mindig felugrik, gondoltam benézek. Most elovlastam ezt az utolsó 3at..


Kérdező, te lényegében a fiatalságodat sírod vssza:D Arra vágysz, hogy fiatalon megélhess szabad dolgokat stb... De már 30 vagy! Ne akarj 16 éves lenni! Miért ne? Mert úgysem leszel!:D Félreértés ne essék, én is vágyom néha vissza a gimis korba, de.. el kell fogadni, hogy az idő múlik, ennyi. Ha nincs időgéped, akkor marad az elfogadás.


Egyébként házasként mondom

1. Ha szereted a másikat és vele akarsz lenni, semmivel sincs több felelősség a vállaadon házason, mint nem-házas párkapcsolatban. Ha szereted a másikat, nem akarod sem elhagyni, sem megcslani.. akkor meg? A házasság intézménye csak ezt teszi nehézkessé, minden másban van olyan jó, mint egy sima párkapcsolat.

2. Nem muszáj ám családot alapítani. Sem gyorsan, sem egyáltalán.

3. Fölszedhetsz egy fiatalabb lányt, 21-2 évest. Neked nincs biológiai órád ami lejárjon, az egészséges férfi élete végéig potens és termékeny. Egy 21-2 éves csaj mellett meg bőven lesz 7-8 éved utazgatni.


3. nem akarsz dolgozni? Rábsztál, az ingyenélőket senki nem szereti:D

2022. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Nem mondtam olyat, hogy nem akarok dolgozni. De más család mellett dolgozni, mint amikor még nincs család. Most még vannak lehetőségeim, próbálgathatom magamat. Tudom, hogy biológiailag 30 vagyok, de nem éltem meg a fiatalkoromat és életútban is kb. 24-25 éves szinten vagyok legfeljebb. De én már megtanultam ezt elfogadni. Sokan vannak így manapság.
2022. jan. 10. 23:03
 36/45 A kérdező kommentje:

De amúgy ja, a fiatalságomat sírom vissza. Mivel nem volt, én mindig úgy éreztem, hogy nekem nincs megengedve, hogy elengedjem magam, és lehessek, aki akarok. Lett is belőle gondom bőven, ezért se vagyok még kész az apaságra.


De túl sokat se akarnék várni vele, mert a saját apámon látom, milyen hátrányai vannak, ha nagy a korkülönbség szülő és gyerek között.

2022. jan. 10. 23:09
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem te nőzni akarsz, erre apaságról beszélsz itt:D Az, ha becsajozol még nem jelenti azt, hogy az apaság környékén vagy! Mindent csak szép sorjában.

És amúgy megértelek, olyan, mint nagykamasz korban, olyan nem lesz már. Kárérte, de ezvan. A kérdés, hogy a jelenből mit használsz ki. Ha csak itt keseregsz, 10 év múlva itt fogod írni, hogy "már 40 vagyok, de hiányoznak olyan dolgok amiket 30 évesen csinálhattam volna":D

2022. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz, hogy több mint 10 éve vagyok az oldalon, és akkor is nagyjából ezt írtam... de csak részben érzem az én hibámnak. Nagyon rossz lett az önképem kamaszként, nem kaptam jó mintákat és nem voltam felszerelkezve azzal a tudással, hogy változtassak ezen. Most már mindegy.


Miért ne lehetnék kicsit nagykamasz? Fiatal barátnőm lehet, nekem meg nincs túl sok kötöttségem. Visszavet az életben, ha erre vágyom, és nem arra, hogy lehessen több felelősségem? A külsőmön szerencsére nem múlik, arcra kb. fiatal huszonévesnek szoktak nézni :D

2022. jan. 10. 23:35
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

38, éppenséggel megpróbálhatod, csinálj úgy.

De én 28 évesként elképzelni se tudom, hogy hogyan tudnék úgy viselkedni mint eg ykamasz:D A kamasz kor esszenciája az, amikor nincs holnap, az érzelmeid hullámvasútként játszanak veled, ostobaságokat művelsz amiért bánkódsz utólag.. mindezt úgy, hogy a valóságban kevés tettednek van tényleges következménye, de akkor úgy éled meg, hogy ezen múlik a bolygó sorsa:D

Pusztán az érzelmek irrealitása miatt szerintem ezt nem lehet később átélni, mert egyszerűen elmúlik ez az inzenzitású érzelmi szint.


Láttam srácot cigit imitálni égő petárdával a szájában... "menekültem" úgy egy parlamentet örző katona elől, hogy felmásztam egy közlekedési táblára... (azon kívül, hogy vágott rajtam egy sebet ami a koszos vas miatt csoda, hogy csak 2-3 hónapig gyguylt és nem döglöttem meg vérmérgezésbne, egész jó:D), feküdtem szilveszterkor a hóesésben egy szál alsógatyában a terasz kövén, mert nekem most szerlemi bánatom van, de majd A Lány a helyzet extrimitása miatt lehet kicsit elkezd aggódni és odajön (egy fszt jött oda, de jól megfáztam:D), tapiztam le az osztály legjobb sggű lányát a mosdóban úgy, hogy a barátnőm az ajtó másik felén várt rám.. tapiztam le egy random csajt a velencei-tóban éjjel 2kor, akivel ott találkoztunk de velünk jött éjszakai fürdőzésre és tangában bejött a vízbe... miközben a srác, akit 4 éve skorom óta legjobb barátomnak mondok, épp csoda, hogy nem fulaldt bele a vízbe, mert állni sem tudott a piától.. konkrétan életveszélyes volt..


Most minderre mit mondanék? "Áh, hülye vagy, ez veszélyes, semmi értelme, de csak baj lehet belőle":D És akármennyire is imádtam és gyűlötem ezeket a helyzeteket egyszerre, ez volt a kamaszkor sajátossága.. számomra. De így, 28 évesen.. eszembe se jutna ilyesmi. Egyszerűen butaság:D És jól van ez így.

És megnyugtatlak, nem dugtam több nőt nálad:D

2022. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

"És megnyugtatlak, nem dugtam több nőt nálad:D"


Azt elhiszem, de valszeg sokkal-sokkal többet szexeltél, mint én... nem a nők száma a lényeg, hanem a szex száma és minősége.


"A kamasz kor esszenciája az, amikor nincs holnap, az érzelmeid hullámvasútként játszanak veled,"


Velem ez történik most is. És őszintén szólva sokszor úgy érzem, hogy nem biztos, hogy végigélem az életem. Akkor meg minek fogjam vissza magam? Az én nyomorom pont az, hogy egyszer se mertem csajt tapizni a Velencei-tóban, se semmilyen más őrültséget csinálni, amit itt leírtál. Nekem meg ebből van elegem, hogy már 13 éves korom óta játszom a mintagyereket és a szobámban töltöttem a kamaszkorom meg tanultam meg aggódtam meg szorongtam meg nagyon felelős gondolatokkal voltam tele. Én így nem tudok felnőttként funkcionálni, mert kimaradt az a rész, amire a felnőttkor ráépül. Az én testemben egy kamasz lélek van igazából. Nem nagyon van jobb ötletem, mint kiélni.

2022. jan. 11. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!