Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves leszek, nagyon keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek, nagyon keveset szexeltem még életemben. Tudom még magam kárpótolni? Vagy aki fiatalkorában kimarad, az lemarad?

Figyelt kérdés

Van, aki így járt és "bepótolta" később? Munka, család stb. mellett mennyire lehet megélni? Mennyivel másabb, mint kamaszkorban, amikor még jobban tombolnak a hormonok és tele vagy illúziókkal? Tudom, hogy elvileg nem erről szól az élet, de mégis azért ez az egyik legfőbb örömforrásunk elvileg... szerintem akinek ez természetes, mert rendszeresen él nemi életet fiatal korától, az is kikészülne az én helyemben.


Úgy általában nem értettem soha, hogy tudnak a fiatalok olyan lazán állni ehhez, hogy tud mindenki ilyen fesztelen lenni, hogy tud mindenkinek ennyire rendben lenni a nemi élete. Minőségi szexhez és párkapcsolathoz jutni szerintem az egyik legnehezebb feladat (nem véletlenül írok minőségit, szar párkapcsolattal szerintem senki nem jár jól).


2021. nov. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Tudtommal nem létezik semmiféle blokkoló rendszer ami 31 évesen lezárna és onnantól kezdve havi limit van a szexre..
2021. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Mondták már neked hogy a szex és a boldogság nem a strigulák húzogatásáról szól? Van egy barátom, 32 évesen veszítette el. Most két gyerekes családapa. Nem kérdezem tőle milyen sűrűn dugja a feleségét - de látom rajtuk hogy őszintén boldogok.
2021. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Én is 30 éves vagyok (férfi). Átéérzem amit mondasz. Tini koromban meg huszon vées elején én is szanaszét görcsöltem a témát, pedig azért be is jttem csajoknka. Most már lazábban állok hozzá, meg már nincs kivel...
2021. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd, hogy mindenkinek olyan marhára rendben van a nemi élete.

A kudarcaival, problémáival senki nem dicsekszik.

Aki korán megtalálta az "igazit", az 30 éves korára nagy valószínűséggel kissé már unja. Aki váltogatta a partnereit, annak vagy azt kellett megélni jó néhányszor, hogy dobták, vagy ő unt rá a partnerére. Ritka ám az, amit te mindenkiről feltételezel.

2021. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve ki mikor kezdi a sexet van akinek meg adatik fiatalon van aki idősen pótolja be
2021. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Okés és akkor most újabb okot keresel amin szoronghatsz, vagy megoldást hogy valami változzon? Angol tudósok szerint az utóbbi esetben lesz csajod.
2021. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

#2: Lehet, hogy abban az emberben az átlagnál jóval alacsonyabb a vágy. Én értem, hogy őszintén boldogok, de nem hiszem, hogy apaként, gyerekeket nevelve úgy ki tudja élni a vágyait, mint egy kamaszpár, ahol még nincsenek kötöttségeik egyrészt, másrészt meg őrülten kívánják egymást, mert fiatalok.


A boldogság arról szól, hogy mivel elégszünk meg. Lehet úgy is boldognak lenni, ha valaki kerekesszékes és sosem szexel. De vajon érdemes?


Én nem tudom elképzelni, hogy ugyanúgy nézzenek egy olyan emberre, aki "kiszexelte" magát fiatalon, mint aki 32 évesen vesztette el a szüzességét. A pajkos mosoly mindig ott lesz annak a 35 év fölötti nőnek a szája szélén, aki már kétgyerekes anya, de 20-30 között állandóan szeretkeztek és mindent kipróbáltak, ha visszagondol a fiatalkorára.



Nem egészséges ez. Én nem bírom nem kevesebbnek érezni magamat mindenki másnál ilyenkor. Elképzelem, hogy mennyit szexelnek az emberek... teljesen más úgy élni, hogy valaki kiélheti a legtitkosabb fantáziáit szabadon, rendszeresen, szerelemben.

2021. nov. 30. 23:11
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
40től az igazi
2021. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

Én meg havi 200-at keresek, és hülyére dolgozom magam érte. Ez sem egészséges. Tehetnék érte, hogy másképp legyen, de azzal egy sereg további probléma szakadna a nyakamba.

Ugyanígy te is tehetnél a nemi életed felturbózásáért, a kérdés, hogy mi gátol meg ebben. A választ meg kizárólag te adhatod meg rá.

Ne a többi ember nemi életéről fantáziálj, hanem tegyél a sajátodért.

2021. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
18%
A rosszlanyokon sok nő van 10 kiloert
2021. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!