Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves leszek, nagyon keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek, nagyon keveset szexeltem még életemben. Tudom még magam kárpótolni? Vagy aki fiatalkorában kimarad, az lemarad?

Figyelt kérdés

Van, aki így járt és "bepótolta" később? Munka, család stb. mellett mennyire lehet megélni? Mennyivel másabb, mint kamaszkorban, amikor még jobban tombolnak a hormonok és tele vagy illúziókkal? Tudom, hogy elvileg nem erről szól az élet, de mégis azért ez az egyik legfőbb örömforrásunk elvileg... szerintem akinek ez természetes, mert rendszeresen él nemi életet fiatal korától, az is kikészülne az én helyemben.


Úgy általában nem értettem soha, hogy tudnak a fiatalok olyan lazán állni ehhez, hogy tud mindenki ilyen fesztelen lenni, hogy tud mindenkinek ennyire rendben lenni a nemi élete. Minőségi szexhez és párkapcsolathoz jutni szerintem az egyik legnehezebb feladat (nem véletlenül írok minőségit, szar párkapcsolattal szerintem senki nem jár jól).


2021. nov. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
#7 miért akarod beleadni a másik "fejébe" a szorongásaidat? Már eleve azt tételezed fel hogy a partnered megmosolyog és szétkefélte egész fiatalkorát. Honnan tudod, hogy nem volt szintén visszahúzódó, vagy éppen csak 1-2 állandó kapcsolata volt? Olyan dologért szorongsz ami csak a te fejedben van meg, egy negatív önértékelést csökkentő hipotézis miatt.
2021. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
#4: Szerintem átlag fiatalnak, akinek van párkapcsolata és egyik végletbe sem tartozik, nincs ezzel gondja. Csak frusztrál, hogy látom a korombelieken, hogy mennyire fesztelenek, mennyire nem görcsölnek ezen. Vagy elég akár beleolvasni itt a gyk-n pár ilyen jellegű kérdésbe. Csomóan írnak többes szexről meg mindenféle kalandokról, el nem tudom képzelni, hogy hogyan hozzák ezeket össze az emberek. Vagy én nőttem fel ennyire prűd közegben? Egyébként akárki akármit mond, az emberek beárazzák a másikat aszerint, hogy mennyire sikeres ilyen téren és hogy van-e párja. Azért egy 30 év fölötti szűz férfira én is elég furán néznék, bárhogy is próbálnék nem ítélkezni. A szexuális késztetés az életünk része, azt "járatni kell", nem normális az, hogy valaki a legtermékenyebb éveiben nem tud partnerrel szexelni. A személyiségfejlődésnek se tesz jót. Én el sem tudom képzelni, hogy lehet valakinek így rendben az önbecsülése. Gondolom, valami erősen konzervatív (pl. vallásos) ember lehet.
2021. nov. 30. 23:22
 13/45 A kérdező kommentje:

#11: Nem a partnerem, hogy az olyan korombeliek, akik "normálisak", rendben van az életük, nincsenek komplexusaik, személyiségzavaraik meg hasonlók, ami ezt nagyban gátolja.


Egy volt barátnőm jutott konkrétan eszembe, akivel csak rövid ideig voltunk együtt és utólag ezt nagyon bánom. Egyszer egy társaságban tett egy pajkos megjegyzést az akkor barátjával (most már férje) a nemi életükről. Sosem felejtem el azt a kaján, kissé önelégült mosolyt. Én úgy éreztem akkor, hogy az nekem is szólt, mintha bosszút akart volna állni rajtam.


Baráti társaságban is elő szokott jönni ez a téma. Van igazi Don Juan haverom, aki nem tud úgy elmenni egy helyre, hogy ne csajozzon be, állandóan szexel valakivel. Nem mondom, hogy a helyében akarok lenni, nem is ezt csinálnám, ha neki lennék, de ezt a képességet azért irigylem. Más haverom meg már házas és neki sincs oka a panaszra. Én meg ilyenkor nagyokat hallgatok. Tapintatból nyilván nem nagyon kérdezősködnek, mert tudják, hogy egyedül vagyok. Csak mindig elgondolkozom ilyenkor, hogy hogy élek a fejükben. Valszeg szánalmas baleknak tartanak.

2021. nov. 30. 23:27
 14/45 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ne hidd el amit itt írnak... Nekem rengeteg haverom van kb 2 3 haver van aki nagy kefe gép ez a tini sex is kamu szakmunkásba kb az osztály 70 % szűz volt szerintem ritka aki ki éli minden vágyát kivéve ha prostihoz jár
2021. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
94%

Többes szex.. Na persze... A legtöbb pasinak egy nőt összeszedni is kihívás, nemhogy többet..

Tudod, ez itt egy olyan oldal, hogy ide bármit be lehet írni...


99/L

2021. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségének max 4-5 partnere van élete során. Az olyanokat meg, mint a hármas szex, 15-20% próbálja ki.

Én 40-hez közel kicsit sajnálom, hogy anno nem szexeltem többet, de alig akart bármi is összejönni huszonévesen. Mégis azért volt olyan nőm, akinek kb. bárhol és bármikor volt kedve hozzá. Volt "friends with benefits" kapcsolatom is. Szóval azért nem volt olyan rossz. Pláne, hogy nem egy olyan haverom van, aki 38 évesen még szűz, szóval én még rendben is vagyok. Bár sajna mostanra elég ritka lett a szex, a feleségem libidója gyakorlatilag nulla.

2021. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Én nem sok partnerrel akarok szexelni, hanem eggyel, és vele sokat, életem végéig.
2021. dec. 8. 00:38
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem sok partnerrel akarok szexelni, hanem eggyel, és vele sokat, életem végéig."


ilyen is van. csak ritkán;-)

2021. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
66%

Ne félj bőven pótolhatod ami elmaradt. ha 10 év múlva kezded akkor is. Ez a szex dolog csak látszólag az élet legfontosabb kérdése, egy szexmentes nézőpontból.

Nagyon könnyű ráunni, nem leszel boldogabb tőle, a boldogsághoz más kell. Egy csomó szép nő kihagyja a szexet, ameddig nem talál egy olyan partnert akivel nem a szex a lényeg.

2021. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Igazából nem is annyira a szexre vágyom... vannak vágyaim, gyerekkoromtól kezdve, ami leginkább a bdsm körébe tartozik (de annak is a nagyon soft változata, anélkül, hogy most több konkrétumot írnék). Most ez lehet, hogy hülyén hangzik, de igazából én arra vágyom a legjobban, hogy ezeket egy nagyon megértő és kedves barátnővel megélhessem, feltárjam neki ezt az oldalamat, végre azt érezzem, hogy a "valódi" énem él, hogy azt csinálom, ami igazán vagyok. Nem az vagyok, akinek a szex az a dugást jelenti és "lyuk-lyuk" alapon mindegy neki, kivel csinál és mit.
2021. dec. 9. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!