Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves leszek, nagyon keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves leszek, nagyon keveset szexeltem még életemben. Tudom még magam kárpótolni? Vagy aki fiatalkorában kimarad, az lemarad?

Figyelt kérdés

Van, aki így járt és "bepótolta" később? Munka, család stb. mellett mennyire lehet megélni? Mennyivel másabb, mint kamaszkorban, amikor még jobban tombolnak a hormonok és tele vagy illúziókkal? Tudom, hogy elvileg nem erről szól az élet, de mégis azért ez az egyik legfőbb örömforrásunk elvileg... szerintem akinek ez természetes, mert rendszeresen él nemi életet fiatal korától, az is kikészülne az én helyemben.


Úgy általában nem értettem soha, hogy tudnak a fiatalok olyan lazán állni ehhez, hogy tud mindenki ilyen fesztelen lenni, hogy tud mindenkinek ennyire rendben lenni a nemi élete. Minőségi szexhez és párkapcsolathoz jutni szerintem az egyik legnehezebb feladat (nem véletlenül írok minőségit, szar párkapcsolattal szerintem senki nem jár jól).


2021. nov. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
91%
Egy dolgot tehetsz ennek érdekében, és az működni is fog. Ha nagyon vágy rá, és tényleg igazán, akkor nem hallgatsz senkire, nem követed a normákat amire a környezet ösztökél, hanem csak azon elmélkedsz milyen utak vezethetnek a vágyad beteljesüléséhez. Például kitalálod valamiképpen hogy a földbolygón milyen lehetősegek kínálkoznak az irányultságodban. Olyan helyzetekben veszel részt ahol egyáltalán a célod szóbajöhet és ott jól figyelsz, informálódsz. Megkeresed a módját a vágyad elérésének, ha igazán akarod nem nehéz, de muszáj lesz kontaktusba lépni trükkökkel.
2021. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodom én is ezen. Arra szoktam jutni, hogy a legjobb esélyem valamilyen szakkoliban vagy hasonlóban lenne, ahol sok nyitott fiatal van együtt. Nehezen bízom meg emberekben, nagyon sokat szorongok és nagyon önkritikus vagyok, így nehéz ebből kitörni.


Volt már, hogy elmentem társaságba ennek a reményében, de valahogy nem szokott ez összejönni. Az van, hogy az én koromban már "lenyugodtak" az emberek. Ha elmegyek pl. önkénteskedni, ahol hozzám hasonló korúak lesznek, ott is olyan embereket fogok találni, akik már túlvannak a nagy őrültségeken meg tombolásokon, érettek, megfontoltak, udvariasak. Ezeken, amikre én vágyok, eddigre már mindenki így vagy úgy, de túl van. Nekem meg egyszerűen kimaradt egy szakasz az életemből, nem lehettem az, aki lenni akartam. Amik nekem vannak, azok egy kamasz vágyai. Annak is érzem magam. De kamaszok közé mégsem mehetek.

2021. dec. 9. 22:18
 23/45 anonim ***** válasza:
97%

Harmincas ével a legjobbak az ember életében, legyen nő vagy férfi! Akkor már kellően felnőtt, érett, tapasztalt (legtöbben). Férfiként mondhatom, válás után harmincas éveimben fantasztikus szexuális éltet éltem! Jó életkor, mert nem vagy még idős, de már tini sem. 18 - 52 éves partnereim voltak akkoriban. Manapság ez átalakult, 30-35 alatt nagyon nehéz nőt kapni. Ahogy mondják 40 felett már fizetni kell a fiatal nőkért.

50F


(persze egyes 40 feletti nő különb, mint sok huszonéves, csak ki kell fogni, ami nem könnyű)

2021. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzés: 50 évesen néha én is kamasznak érzem magam! Belül fiatal marad az emberek egy része, talán soha nem is öregednek meg, csak testileg. Szerintem, ők élik jól az életet!
2021. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
#21: Neked amúgy igazad van, és én is erre jutottam, de nem tudom, hogy hogy teremtsek magamnak erre lehetőséget. Időzavarban vagyok. Amibe én vágyom vissza, az valójában a késő kamaszkor, fiatal huszonéves kor, és lehetőleg egy jó koli, ahol néha vannak őrült házibulik, de azért okos és megbízható emberekkel lennék körülvéve. Azt akarom, hogy kicsit elsodorjon a fiatalság. Tudom, hogy gáz ennyi évesen erre vágyni meg minden, de egyszerűen nem tudok továbblépni, az öngyilkosságról fantáziálok, ha arra gondolok, hogy bemenjek egy irodába és tegyek úgy, mintha minden rendben lenne. Semmi nincs rendben, én egyszerűen még nem éltem semmit. Se kapcsolatom nem volt még normális, se azt nem éreztem még soha, hogy igazán része vagyok valaminek és szeretnek úgy, ahogy vagyok, egy nyaralásra nem mentem el még haverokkal, semmiféle valódi önálló kalandos időszakom nem volt, amikor tényleg azt éreztem volna, hogy megtörténik velem az élet és fiatal vagyok. Úgy lettem 29, hogy soha nem voltam fiatal. Már 10 éve is egy vénember fejével gondolkodtam. Nem bírok így élni. Nem tudok úgy élni, hogy csak fantáziálok, de soha semmilyen vágyam nem valósul meg. De ahhoz meg egy fiatalokból álló csapat kéne és egy olyan időszak, amikor nem kell semmivel törődnöm.
2021. dec. 29. 01:26
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

A koleszos főiskolás bulikat ne bánd. Nőtöbbletes kolibulikra jártam, 2-3 alkalom elég volt belőle. A jobb csajok eljártak más egyetemi bulikba, ZP-be, stb., ott pasiztak. A kóterban meg a maradék elég gázos volt.

Ha igényes vagy magadra, 30 fölött még bőven lehet nőzni.Sok lány beparázik, hallják a bioóra ketyegését, bevállalósabbak. Nekem 31 évesen 19 éves barátnőm volt, 20-22 éves lányok simán nyitottak felém. Előtte meg gimi 3.-ig nulla barátnő, fősuli alatt 1. Nulla önbizalom, vékony testalkat, kevés pénz. Aztán amikor dolgozni kezdtem, kikupálódtam lányügyileg is.

Az a tapasztalatom, ha egy férfi nem hagyja el magát, van terve a következő napra amit meg is valósít, legalább fekvőtámaszozik esténként, ha nem is sportol, azt észreveszik a nők. Lehet, hogy így 40 felett már nem a 20-éves lányok, de azért még látom néhány nőn, hogy reagál ha velem van.

2021. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Amúgy igazából annak szól a kérdés, hogy szerintem azért 35-ig azért érdemes eljutni a családalapításig, és én eléggé szorongok amiatt, hogy egyszerűen nem fogom tudni soha megélni a fiatalságomat és örökké szomorú és kielégületlen leszek. Most nem azt mondom, hogy a hedonizmus az élet értelme, de szerintem egyszerűen sokkal egészségesebb az, ha valaki a megfelelő időszakban annyi élményt gyűjt, amennyit lehet, van ideje kirándulgatni, utazgatni, spontán dolgokat/őrültségeket csinálni a barátnőjével, el tud merülni a másikban, hogy legyen mire visszaemlékezniük. De most ezt 30 évesen elkezdeni? Ismerek olyanokat, akik már 25 éves korukra ezeken mind túl voltak. Annyira irigylem őket. Én 25 évesen folyamatosan szorongtam meg egyedül voltam, és ez lényegében nem sokban változott azóta se. Félek, hogy az összes évem ilyen lesz, és soha senki nem fogja érteni, hogy én nem ilyen unalmas ember vagyok, de nem tudtam megvalósítani az életemben azt, amit akartam. Ettől félek igazából. Legszívesebben most becsajoznék, megtalálnám azt, akinek elmesélhetem az egész eddigi életemet és imádjuk egymást, aztán elmennék vele stoppolni és szerepjátékokat játszanék vele az ágyban reggeltől estig hónapokon keresztül meg élményeket gyűjtenék vele. De ezt 20-30 között kellett volna. Öregszik a testem és a személyiségem is.
2021. dec. 30. 20:10
 28/45 anonim ***** válasza:
30%

3 esèlyed van.

1:prosti:bàrmit megkapsz, a pènztarca függő

2:buli:rèszeg csaj megfektetèse, öreg, fiatal, minden...

3:Baràtnő,meghàzasodsz: 21 èvesen megismertem, 28 èvesen elvettem. Szex mellett boldogsàgot is kapok tőlle, ès vèdekeznünk se kell.... ergó:Ismerj meg valakit, szeresd, ès annyi szexben lesz rèszed, hogy....

2022. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet Kérdező! 30 felett szart sem ér az élet! De én ettől 60+ évesen tolom a szexet 1000-rel. Nem úgy mint amikor 20+ évesen elvesztettem végre a szüzességem! ÉLJ!
2022. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is már szeret lógni 64 évesen, de ha jó buxa van láthatáron még bevetem bátran a csatába, tömöm a zizen huszonéves luvnyikat bizony. Adok mozijegyre meg vásárlok cigarettátt nekik aztán mehet a parti. Nagy szerencsém hogy az ő kortársaik félnek a nuncustól 👧🍻👳‍♂️😜
2022. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!