Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan fiú akinek nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akinek nincsenek barátai, nem igényli a társaságot, keveset beszél annak milyen barátnő való?

Figyelt kérdés

Olyan programokat szeretek ahol nincsenek sokan.

Nem beszélek sokat, meg kicsit lehet unalmas is vagyok, de érzelmes, gondoskodó, megbízható vagyok szerintem.

Nekem inkább az ellenétem típusú lányok jönnek be.

Náluk szerintetek lehet esély? Van olyan lány aki nem unna meg engem?

Külsőm viszonylag előnyös,


2021. júl. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
gumi
2021. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha te szeretsz otthon ülni a csendben, akkor az ellentéted fesztiválokon bulizik.

Nem, szerintem nem kellenél neki.

Szerintem neked egy hasonlóan visszahúzódó lenne jó. De beszélni ahhoz is kell.

2021. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha unalmas vagy, akkor nyilván mindenki meg fog unni, még egy másik unalmas ember is.
2021. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Full domináns, aki helyreteszi.
2021. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Háááát barátom... nem akarlak elkeseríteni de így elég kevés a sansz. Még introvertált lányoknál is 0 körüli HA nem kezdeményezel náluk, hanem azt várod hogy ők menjenek oda hozzád (akármilyen is a külsőd).
2021. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt olyan barátom, mint te. Én sem vagyok egy nagy extrovertált kijárós, de vannak barátaim, és szeretek eljárni nagyon sok programra az aktuális párommal. Saját tapasztalatból mondom, a veled ellentétes személyiségű lányokkal nem fog menni, hidd el. Meg fogja unni, hogy nem lehet veled semmit sem csinálni, és hogy mindig vele szeretnél lenni, mert nincsenek barátaid és csak ő van számodra. Szerintem ne közöttük keresgélj.
2021. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!