Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol a fény az alagút végén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a fény az alagút végén?

Figyelt kérdés

Több mint három éve vagyunk együtt a feleségemmel, másfél éve vagyunk házasok.

Alapvetően kiegyensúlyozott, és boldog a kettőnk viszonya. Ami viszont nagyon beborítja, az az eltérő igény a szexualitásra.

A kapcsolatunk elején még nagyon széles skálán mozgott a szexuális életünk, és nagyon felszabadult volt, engem viszont feszélyezett, hogy sosem volt orgazmusa. Állította, így is élvezi a szexet, de én azt éreztem, hogy ebből később még baj lehet. Merthogy most (akkor) még megcsinál mindent örömmel, hogy nekem kedvezzen, hiszen szerelmes, de amint évek múltán a rózsaszín köd oszlik, orgazmus és saját élvezet nélkül már nem lesz mi motiválja az együttlétekre majd. És valóban így is lett...

Tudni kell, hogy neki előttem soha életében nem volt orgazmusa, maszturbálással sem (de ettől függetlenül csinálta, csak sosem jutott el tőle, hanem befejezte, amikor elégnek érezte a maga számára). Velem aztán nehezen, de végül sikerült (kézzel, szex során soha). És nemi vágya sem nagyon, hiszen 24 évesen szűzen ismertem meg, pedig nagyon vonzó lány, tehát nem okozott volna számára nehézséget.


A kapcsolatunk elején még minden vágyamat megélhettem. Nekem az anális szeretkezés egy ilyen fontos dolog. Naponta többször is együtt voltunk így, minden nap. (Önzőnek tűnhet, de neki vaginálisan sem volt orgazmusa soha, análisan pedig nem igényelt semmi tágítást, előkészületet, így ez mindkettőnknek megfelelt). De egy sor dolgot íthatnék még, miket éltünk át még. Fantasztikus szakasza volt a közös életünknek.

Aztán szépen lassan elkezdtem önként, kérés nélkül elhagyni néhány dolgot, amiken azt láttam, hogy nem esnek jól neki.

Már egészen korán elhagytam például azt, hogy kétszer élvezzek el benne, ha egy megtörtént abbahagyjuk, pedig igényem lenne azonnal folytatni (megmarad az erekcióm, és az első élvezés után általában közvetlenül folytattam a másodikig, időnként még a harmadikig sem). De próbáltam kompromisszumos középutat találni, ezért egy ideje már nem folytatom a szeretkezést egy elélvezés után tovább. Valamint nálam ideálisan 10-15 percig tart egy aktus (azon túl már az orgazmust szeretném átélni), de mivel őneki az egész inkább "munka", ezért 5 percnél tovább nem nyújtom el, hogy ne nyüstöljem feleslegesen. Lépésről lépésre formálódott ez.

Mára már egészen radikális méreteket öltött. Korábban szerette, ha szívom a mellbimbóit, most már sziszeg tőle. Nem is markolom, mert azt is fájlalja. Nem harapdálom a nyakát, mert összehúzza magát tőle. Ha együtt zuhanyzunk, és összebújnék vele, simogatnám a zuhany alatt, nem kellemes neki, haladna a fürdéssel, kényelmetlen neki a zuhanyzófülke. Sorról sorra hagytam el dolgokat, egyiket a másik után, a nagyobbaktól már az egyre kisebbekig.

Mostanra szinte tartalmilag a minimumra redukálódtak az együttlétjeink. Hüvelyi szeretkezések, néhány póz váltakozásával.

Már egy ideje nincs meg nemhogy a napi többszöri, de legalább a napi egy aktusunk sem. És soha nem kezdeményez nálam, minden alkalommal én. Ez az, ami a leginkább kezdett zavarni.


Én, miután láttam, hogy pusztán az, hogy lemondok korábbi dolgokról, nem elegendőek a problémák javítására, mindent megpróbáltam nem passzívan, hanem aktívan segíteni a helyzeten. Tényleg mindent.


- Elsőként próbáltam váltani a csak hüvelyi úton történő szeretkezésre, hátha az anális aktus miatt alakult ez ki, és így majd több kedve lesz. Másfél hónapig egyetlen alkalommal sem voltunk együtt egyéb módon, mint hüvelyileg, de semmivel sem lett több kedve szeretkezni velem. Nem segített ez semmit.

- Próbáltam hosszú előjátékokkal meghozni a kedvét, de nem szereti a mellei masszírozását, csikis a nyaka, érzékeny érintésre a csiklója, nem jut el az oráltól, és zavarja, hogy esetleg kellemetlen íze/illata van.

- Próbáltam megvárni, hogy ő kezdeményezzen. Elhatároztam, hogy kipróbálom, ha nem teszek vele semmit, mikor merül fel benne magától, hogy szeretkezzünk. Egy hetet vártam, és még mindig nem tűnt fel neki, mióta nem vagyunk együtt, végül nem bírtam tovább, és én kezdeményeztem.

- Megpróbáltam, hogy alvás közben ingereljem a csiklóját, hátha az a baj, hogy nem tudja elengedni magát, és ilyenkor nem tereli el semmi gondolat, könnyen átadja magát neki, akár még be is épül az álmába, és visszahat onnan; negyven percig próbáltam így, alvás közben ingerelni, nyállal folyamatosan sikosítva, technikákat változatva, mire hogyan reagál, egy hang sem jött ki belőle. Végül feladtam.

- Kísérletet tettem, hogy ha minden alkalommal orgazmussal kötöm neki egybe a szeretkezéseinket, akkor pozitív dolgot társítana ehhez, és megjönne esetleg a vágya, elérem neki ezt kézzel, mindegy, mennyi idő, akkor is végigcsinálom - de mindig kérlelnem kell hozzá, hadd tegyem, és ha eljut ettől, másnap már nem akarja újra engedni nekem.

- Próbáltam csiklóingerléssel kombinálni a szeretkezéseinket, de mindig elvette a kezemet.

- Kértem tőle, hogy izgassa magát ő közben, ahogyan neki jó érzés, bizonygattam, hogy ez nekem nem sértő, sem vágyromboló, de mégsem teszi, csak amikor szólok emiatt, akkor fél percig, utána elfárad a keze, nem tud odafigyelni, nem tud félkézzel megtámaszkodni.

- Próbáltam különböző technikákkal kísérletezni (időnként kihúzva a hímvesszőt, a makkal dörzsölni a csiklóját, illetve váltakozva, végigsiklani a szeméremajkai között a csiklóig, majd vissza a hüvelybe, majd újra a szeméremajkai között csúszkálni a csikló ingerlésére, figyelve, melyik esik neki jobban, de semmi hatása nem volt.

- Megkértem rá, hogy maszturbáljon sokat, akár mindennap, hogy megismerje és felfedezze a saját testét, de csak nagyon-nagyon ritkán maszturbál, többre neki nincs ingere.

- Most várandós a babánkkal. Azt reméltem, a terhesség alatt majd, mint ahogy erről szoktak beszámolni, neki is megnő a libidója. Még kevesebbet szeretkezünk, mint eddig. És az is olyan, főleg az elején volt így, hogy nagyon lekorlátozott, mert féltette a magzatot, nem lehettem heves, sem mélyre nem hatolhattam. És tudom, hogy ez később ennél is rosszabb lesz, hiszen a baba mellett még azoknál is lecsökken az együttlétek száma, akik akarnák többször.


Tényleg mindent megpróbáltam. De úgy érzem, amíg ő nem tesz semmit se a dolgok javulásáért, én egyedül nem tudom helyrehozni a problémákat. Nem vagyok rá képes nélküle.


Nem akarom megcsalni őt. Szeretjük egymást, tudunk önfeledten nevetni egymás viccein, összebújva alszunk el, közösen nézünk filmeket. Nem hidegültünk el egymástól. Megelőzve az ilyen válaszokat, nem csal meg engem.


Vettünk ruhákat, eszközöket. Az eszközök talán kétszer voltak használva, a ruhák a mai napig nincsenek kibontva, egyszer sem fogadott azzal haza, hogy be van öltözve. Én pedig nem akarok ebben is a kezdeményező fél lenni helyette.


A legfájóbb, hogy nem érzem magamat vonzónak mellette. Ha ő levetkőzik bármikor, én jelét adom, mennyire kívánatos számomra. Én lehetek előtte bármikor meztelen, soha nem jegyzi meg nekem.

Sosem érzem, hogy szexuálisan vonzó vagyok a páromnak. Ez pedig elszomorít.


Ma már annyira leromlott ez, hogy ugyan lefekszik velem 2-3 naponta (néha ennél is ritkábban), de közben azt érzem rajta, hogy az egészen csak túl akar lenni, eltűri csupán. És ez nagyon fáj. Az én kedvemet is megöli.


Mostanra ott tartunk, hogy már a nyelves csókot(!) is elhagytuk! Már csak szájra puszit enged, nem szereti, ha próbálnám nyelvvel is csókolni. Úgyhogy nem erőltetem ezt sem. Ez egészen elképesztő számomra.


Van, hogy éjszaka, mikor alszik mellettem, közel állok hozzá, hogy elsírjam magamat, mert már nem csak a szex, de a nyelves csók is hiányzik.


Próbáltam megbeszélni vele a problémákat. Konkrétan azt mondta, hogy tartsak szeretőt, ő megengedi, csak tudjon róla, ne a háta mögött.

Kértem, hogy menjünk el szexuálpszichológushoz, de azt mondta, olvasott róla, viszont nem fizetünk olyanért, aminek aztán nem is biztos, hogy lesz eredménye.


Nincs több ötletem.


Már a szeretőtől elkezdve a váláson át az öngyilkosságig mindenféle gondolat átfutott a fejemben.

Nem akarom megszegni a neki esküvel fogadott hűségemet. Nem akarom, hogy elvált szülőkkel szülessen a babánk. És nem akarom, hogy apa nélkül nőjjön fel.


Sosem voltam olyan srác, akihez úgy ért ujjbeggyel egy lány, hogy elcsuklott a hangja, miközben a nevemet mondta, sosem remegett meg senki lány pusztán attól, hogy én a közelében vagyok. Sosem értem el érintés nélkül, hogy átázzon egy lánynak pusztán a jelenlétemtől a bugyija, és otthon rólam fantáziáljon. De azt vártam, ha nem is minden lánnyal, de a majdani feleségemmel minimum átélem ezt. Hogy valaki beleharap az ajkamba, lehúzza rólam a pólót, és lelök engem az ágyra.

Tudom, hogy ez a helyzet később sem fog már jobb lenni, csak ennél rosszabb.

És minek fizetnék egy prostinak? Kívánni ő sem fog, orgazmusa neki sem lesz tőlem. Legfeljebb mindkettőt eljátssza a pénzért.


Sosem fogom átélni az életemben, milyen az, amikor egy lány teste megfeszül az orgazmusban, miközben szerelmeskedünk.

Volt több barátnőm. Senkivel sem történt ilyen. Fájdalommal és elirigyelve olvasom, milyen sok lánynak mennyire alap ez, és minden aktus része. És bosszant, hogy milyen sok nő marad kielégítetlen a figyelmetlen vagy nem törödő pasi miatt, pedig el tudna jutni könnyen, és volna is rá igénye.

Korábban még az egyszerre elélvezést vágytam. Ma már az fáj, hogy egyetlen egyszer sem élem meg legalább csak az orgazmusát a páromnak a szeretkezés során.



2021. nov. 30. 10:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Először is szerintem kicsit hamar beleugrottatok a házasságba. Másfél év ismerettség, pláne ilyen fiatalon az semmi. Nekem volt olyan nőm, aki 2 év után csalt meg, amikor már kezdtem azon gondolkodni, hogy lassan gyűrűt veszek.

Aztán, sajnos ahogy az ember öregszik, egyre inkább elmaradnak a "vadságok". A probléma abból adódik, ha ez nem egyforma ütemben zajlik, tehát az egyik fél már nem vágyik különlegesre, de a másik még igen.

Ilyenkor meg lehet beszélni a dolgokat és kell is, de személyiségfüggő, hogy lesz-e foganatja. Sajnos van, aki nem hajlandó változni senki kedvéért.


Én sajnos saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy ez jobb már nemigen lesz. Megszoksz vagy megszöksz, ez a két lehetőség van.


Hadd reagáljak pár dologra saját tapasztalatokkal:


"amint évek múltán a rózsaszín köd oszlik, orgazmus és saját élvezet nélkül már nem lesz mi motiválja az együttlétekre majd. És valóban így is lett"

Na többek között ezért is érdemes a házassággal megvárni, míg az a rózsaszín köd oszlik kicsit. Mert ha a szerelem elmúlik és nem veszi át a helyét a szeretet és a kötődés, akkor megette a fene az egészet.


"Nem is markolom, mert azt is fájlalja"

Ez nálunk is megvan. A feleségemnek nagy melle van, szeretném markolászni, de folyton hisztizik, hogy "ne markolászd, mert elrákosodik".


"Ha együtt zuhanyzunk, és összebújnék vele, simogatnám a zuhany alatt, nem kellemes neki, haladna a fürdéssel"

Örülj, hogy legalább ennyi van, én már nem tudom rávenni a feleségem, hogy együtt fürödjünk.


"Hüvelyi szeretkezések, néhány póz váltakozásával."

Ez is tipikus, nálunk szinte kizárólag misszionárius van. Hiába a lovagló a kedvencem, sosem akarja.


"Már egy ideje nincs meg nemhogy a napi többszöri, de legalább a napi egy aktusunk sem."

Lesz ez még így se! Nálunk is eleinte minden nap volt szex. Most ha havi kettő van, már örülhetek.


"És soha nem kezdeményez nálam, minden alkalommal én."

Ez is tipikus. A feleségem sem kezdeményez soha. Ha meg én próbálkozok, tízből nyolcszor elutasít. Mondjuk ő korábban sem kezdeményezett gyakran, de legalább nem utasított el. Volt korábban olyan nőm, aki többször kezdeményezett, mint én. Na az nagyon tetszett.


"Én, miután láttam, hogy pusztán az, hogy lemondok korábbi dolgokról, nem elegendőek a problémák javítására"

A lemondás soha semmit nem old meg önmagában, mert ettől csak megerősödik benne a meggyőződés, hogy már neked is elég kevesebb és jól van így minden. Minél több dologról mondasz le, annál keserűbb leszel.


"Próbáltam hosszú előjátékokkal meghozni a kedvét"

Ettől sajnos nem jön meg egy nőnek sem a kedve, ha alapból nem volt. Az én feleségem kimondottan utálja a hosszú előjátékot, mert akkor úgy érzi, hogy ügyetlenkedek és inkább elmegy a kedve.


"Egy hetet vártam, és még mindig nem tűnt fel neki, mióta nem vagyunk együtt"

Ezt én is próbáltam. Nálunk 4 hét után szólalt meg az asszony, de akkor sem kezdeményezett igazán, csak megemlítette, hogy lassan összebújhatnánk már.


"negyven percig próbáltam így, alvás közben ingerelni, nyállal folyamatosan sikosítva, technikákat változatva, mire hogyan reagál, egy hang sem jött ki belőle. Végül feladtam."

Hogy a bánatba nem ébredt fel erre? Tényleg kíváncsi vagyok. Mert az én feleségem attól felébred ha éjszaka csak átölelem.


"Most várandós a babánkkal."

Ne haragudj, de ha ilyen problémák vannak a szex terén, akkor nagyon nagy balgaság volt erre bevállalni egy gyereket.


"Nem akarom megcsalni őt."

Akkor ugyanazt tudod tenni, mint én: maszturbálsz. Valahol le kell vezetni és ha a feleség nem partner benne, akkor az embernek magának kell elintéznie. Szomorú, de ez van.


"Vettünk ruhákat, eszközöket. a ruhák a mai napig nincsenek kibontva, egyszer sem fogadott azzal haza, hogy be van öltözve."

Magától nem is fog. Én is vettem az asszonynak szexi ruhákat. Egyetlen egyszer fogadott úgy, hogy az volt rajta, akkor, mikor direkt megbeszéltük.


"Én lehetek előtte bármikor meztelen, soha nem jegyzi meg nekem."

Ez szomorú. Nagyon szomorú. Az én feleségem legalább meg szokta jegyezni ilyenkor, hogy szép méretem van, vagy ilyesmi.


"azt érzem rajta, hogy az egészen csak túl akar lenni, eltűri csupán. És ez nagyon fáj. Az én kedvemet is megöli."

Ez sajnos ilyen. Nálunk is tök ugyanez a helyzet. Még örül is neki, ha gyorstüzelő vagyok.


"Konkrétan azt mondta, hogy tartsak szeretőt, ő megengedi, csak tudjon róla, ne a háta mögött."

Oké haver. Ez már a véget jelenti. Ebből így már sosem lesz semmi.


Álmodozni én is szoktam olyan dolgokról, amiket már sosem élhetek át, de nekem már veszett fejsze nyele, mert lassan 40 vagyok, innen már csak lefelé van.

Te viszont ha jól sejtem, még 30 alatt lehetsz, onnan még simán újra lehet kezdeni. Csak szegény gyerek szívná meg.

Nem egyszerű dolog ez. Talán egy dolgot tudok javasolni: mondd meg neki, hogy te fizeted a párterápiát, csak jöjjön el veled. Akár ultimátumot is adhatsz neki: vagy párterápia, vagy válás.


Írj nyugodtan privátban is, ha akarsz.

2021. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

#25

Köszönöm a válaszodat.


"Először is szerintem kicsit hamar beleugrottatok a házasságba. Másfél év ismerettség, pláne ilyen fiatalon az semmi."


Két éve voltunk együtt már akkor, és másfél éve vagyunk házasok.


"Hogy a bánatba nem ébredt fel erre? Tényleg kíváncsi vagyok. Mert az én feleségem attól felébred ha éjszaka csak átölelem."


Hát ő mélyalvó. Gyorsan elalszik, és még ennél többre sem ébred fel, ha pedig mégis, hamar újra mélyálomba merül vissza.


"Ne haragudj, de ha ilyen problémák vannak a szex terén, akkor nagyon nagy balgaság volt erre bevállalni egy gyereket."


Szeretem őt, és ő is engem. Majdnem harminc éves vagyok. Házasságban élünk, egyikünk sem akarta, hogy harminc felett szülessen meg a legelső gyerekünk.


"Nem egyszerű dolog ez. Talán egy dolgot tudok javasolni: mondd meg neki, hogy te fizeted a párterápiát, csak jöjjön el veled."


Nem ezen van a hangsúly, hogy én fizetem, vagy ő, minden bevételünk közös, együtt használjuk fel a pénzünket.

2021. nov. 30. 15:19
 23/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem bonyolult.


Lehetőségek:


- Alkalmazkodsz hozzá és elkezdesz zsebhokizni, prostizni, hasonlók.

- Elmentek terápiára ami talán értelmesebb mint prostira költeni a pénzt.

- Megpróbáljátok megbeszélni hogy mi is a probléma mert ez nektek nagy probléma és nem kéne félvállról venni.

- Szakíttatok és akkor lehet hogy a gyerek szülei elváltak de talán van esély arra hogy legalább az egyik boldog lesz. Elvált boldog szülők talán jobbak mint a nem elváltak aki gyűlölik az életüket. Előbbiben van szeretet és boldogság amit tudd adni a gyereknek.


Én részemről a 2. vagy a 3. verziót választanám. Ha ennyire sajnáljátok a pénzt egy szakértőre akkor legalább egymás közt beszéljétek meg NORMÁLISAN.

2021. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Ha sajnálnám a pénzt a pszichológusra, akkor nem kértem volna, hogy menjünk.
2021. nov. 30. 15:52
 25/44 anonim ***** válasza:
Azt írtam hogy "sajnáljátok ". Ebbe ő is beletartozik.
2021. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

#29

Én viszont nem tartozok bele, mivelhogy én vetettem fel.


#24

Nem, az az eltorzult, hogy hazudozol saját értelmezésedre.

Azt HAZUDOD, hogy szerintem nekem jár a szex, és annyi, amennyit akarok, miközben közel sem történik így, hiszen akkor sokkal többet feküdnénk le, éppen arról szól a kérdés, hogy már napokig sem vagyunk együtt, pedig én már a napival is _megelégednék_, de többet vágynék.


Emellett azt is HAZUDOD, hogy szerintem ez feljogosít a megcsalásra, noha pont hogy annak ellenére is elzárkózom ettől, hogy a feleségem maga mondja.


Kell még ehhez valamit hozzáfűznöm, vagy felismered, milyen kínos helyzetbe hozod magadat az elvakult gyűlölettel hozzászólásról hozzászólásra?

2021. nov. 30. 16:23
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off de nekem az is kérdéses: hogy fogod bírni a 6 hetes gyermekágyat szex nélkül? + még azt a bizonytalan időt amíg a női test regenerálódik a szülés után és a feleséged készen áll az aktusra. Ez mindenkinek egyedi hogy mennyi idő szükséges.


Bizonytalan időre a szex háttérbe fog szorulni, a feleséged legfontosabb teendője egy újszülőtt életbentartása valamint a saját fiziológiai szükségleteinek kielégítése lesz. Ezzel hogyan tervezel megbírkózni? Gyerek mellett alapból is problémásabb nem csak a napi több, de akár az 1 aktus is.

2021. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
#30: Buta vagy. Nem fogod fel, hogy mit írok. Olyanokra reagálsz, amit nem írtam, csak a te fejedben létezik. Remélem a csajod még kevesebb szexet fog engedni neked:)
2021. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

#32

Elég érdekes a te fiktív valóságod, mivel pontosan a te szavaidat használtam.


Én nem kívánok neked rosszat a szexben. A férfigyűlöleted úgyis távol tart a másik nemtől. De ha az nem, a személyiséged megteszi. Senki nem akar úgy élni, hogy folyamatosan bűntudata kell, hogy legyen valaki mellett már a neme okán is.

2021. nov. 30. 17:14
 30/44 anonim ***** válasza:

"Szeretem őt, és ő is engem. Majdnem harminc éves vagyok. Házasságban élünk, egyikünk sem akarta, hogy harminc felett szülessen meg a legelső gyerekünk."

Bocsánat, de ez pont úgy hangzik, mint amikor valaki egy vacak kapcsolatot egy gyerekkel akar rendbe tenni. Nem fog menni.


Igen, szeretitek egymást (elvileg), de hatalmas gondok vannak szexuális téren, ami lehet, hogy a kapcsolatban fog kerülni. Akkor pedig hiába közeledsz a 30-hoz, nem szabad(ott volna) elsietni a gyerekvállalást.

Férfiként amúgy sem kell aggódni a biológiai óra miatt, egy-két év ide vagy oda nem számít. A feleséged meg fiatalabb tőled. Ha 1,5 éve vagytok házasok, előtte 2 évig jártatok és 24 évesen ismerted meg, akkor most max 28 lehet. Még nincs elkésve.


Egyébként azt írtad, hogy előtte 8 évig voltál egyedül és előtte volt egy rövid kapcsolatod. Ami azt jelenti, hogy 18 és 26 éves korod között egyedül voltál. Addig mit csináltál? Mert én ugyan ritka szerencsétlen voltam a nőkkel, de 3 évnél tovább nem voltam egyedül és még a 3 év is iszonyat soknak tűnt.

2021. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!