Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol a fény az alagút végén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a fény az alagút végén?

Figyelt kérdés

Több mint három éve vagyunk együtt a feleségemmel, másfél éve vagyunk házasok.

Alapvetően kiegyensúlyozott, és boldog a kettőnk viszonya. Ami viszont nagyon beborítja, az az eltérő igény a szexualitásra.

A kapcsolatunk elején még nagyon széles skálán mozgott a szexuális életünk, és nagyon felszabadult volt, engem viszont feszélyezett, hogy sosem volt orgazmusa. Állította, így is élvezi a szexet, de én azt éreztem, hogy ebből később még baj lehet. Merthogy most (akkor) még megcsinál mindent örömmel, hogy nekem kedvezzen, hiszen szerelmes, de amint évek múltán a rózsaszín köd oszlik, orgazmus és saját élvezet nélkül már nem lesz mi motiválja az együttlétekre majd. És valóban így is lett...

Tudni kell, hogy neki előttem soha életében nem volt orgazmusa, maszturbálással sem (de ettől függetlenül csinálta, csak sosem jutott el tőle, hanem befejezte, amikor elégnek érezte a maga számára). Velem aztán nehezen, de végül sikerült (kézzel, szex során soha). És nemi vágya sem nagyon, hiszen 24 évesen szűzen ismertem meg, pedig nagyon vonzó lány, tehát nem okozott volna számára nehézséget.


A kapcsolatunk elején még minden vágyamat megélhettem. Nekem az anális szeretkezés egy ilyen fontos dolog. Naponta többször is együtt voltunk így, minden nap. (Önzőnek tűnhet, de neki vaginálisan sem volt orgazmusa soha, análisan pedig nem igényelt semmi tágítást, előkészületet, így ez mindkettőnknek megfelelt). De egy sor dolgot íthatnék még, miket éltünk át még. Fantasztikus szakasza volt a közös életünknek.

Aztán szépen lassan elkezdtem önként, kérés nélkül elhagyni néhány dolgot, amiken azt láttam, hogy nem esnek jól neki.

Már egészen korán elhagytam például azt, hogy kétszer élvezzek el benne, ha egy megtörtént abbahagyjuk, pedig igényem lenne azonnal folytatni (megmarad az erekcióm, és az első élvezés után általában közvetlenül folytattam a másodikig, időnként még a harmadikig sem). De próbáltam kompromisszumos középutat találni, ezért egy ideje már nem folytatom a szeretkezést egy elélvezés után tovább. Valamint nálam ideálisan 10-15 percig tart egy aktus (azon túl már az orgazmust szeretném átélni), de mivel őneki az egész inkább "munka", ezért 5 percnél tovább nem nyújtom el, hogy ne nyüstöljem feleslegesen. Lépésről lépésre formálódott ez.

Mára már egészen radikális méreteket öltött. Korábban szerette, ha szívom a mellbimbóit, most már sziszeg tőle. Nem is markolom, mert azt is fájlalja. Nem harapdálom a nyakát, mert összehúzza magát tőle. Ha együtt zuhanyzunk, és összebújnék vele, simogatnám a zuhany alatt, nem kellemes neki, haladna a fürdéssel, kényelmetlen neki a zuhanyzófülke. Sorról sorra hagytam el dolgokat, egyiket a másik után, a nagyobbaktól már az egyre kisebbekig.

Mostanra szinte tartalmilag a minimumra redukálódtak az együttlétjeink. Hüvelyi szeretkezések, néhány póz váltakozásával.

Már egy ideje nincs meg nemhogy a napi többszöri, de legalább a napi egy aktusunk sem. És soha nem kezdeményez nálam, minden alkalommal én. Ez az, ami a leginkább kezdett zavarni.


Én, miután láttam, hogy pusztán az, hogy lemondok korábbi dolgokról, nem elegendőek a problémák javítására, mindent megpróbáltam nem passzívan, hanem aktívan segíteni a helyzeten. Tényleg mindent.


- Elsőként próbáltam váltani a csak hüvelyi úton történő szeretkezésre, hátha az anális aktus miatt alakult ez ki, és így majd több kedve lesz. Másfél hónapig egyetlen alkalommal sem voltunk együtt egyéb módon, mint hüvelyileg, de semmivel sem lett több kedve szeretkezni velem. Nem segített ez semmit.

- Próbáltam hosszú előjátékokkal meghozni a kedvét, de nem szereti a mellei masszírozását, csikis a nyaka, érzékeny érintésre a csiklója, nem jut el az oráltól, és zavarja, hogy esetleg kellemetlen íze/illata van.

- Próbáltam megvárni, hogy ő kezdeményezzen. Elhatároztam, hogy kipróbálom, ha nem teszek vele semmit, mikor merül fel benne magától, hogy szeretkezzünk. Egy hetet vártam, és még mindig nem tűnt fel neki, mióta nem vagyunk együtt, végül nem bírtam tovább, és én kezdeményeztem.

- Megpróbáltam, hogy alvás közben ingereljem a csiklóját, hátha az a baj, hogy nem tudja elengedni magát, és ilyenkor nem tereli el semmi gondolat, könnyen átadja magát neki, akár még be is épül az álmába, és visszahat onnan; negyven percig próbáltam így, alvás közben ingerelni, nyállal folyamatosan sikosítva, technikákat változatva, mire hogyan reagál, egy hang sem jött ki belőle. Végül feladtam.

- Kísérletet tettem, hogy ha minden alkalommal orgazmussal kötöm neki egybe a szeretkezéseinket, akkor pozitív dolgot társítana ehhez, és megjönne esetleg a vágya, elérem neki ezt kézzel, mindegy, mennyi idő, akkor is végigcsinálom - de mindig kérlelnem kell hozzá, hadd tegyem, és ha eljut ettől, másnap már nem akarja újra engedni nekem.

- Próbáltam csiklóingerléssel kombinálni a szeretkezéseinket, de mindig elvette a kezemet.

- Kértem tőle, hogy izgassa magát ő közben, ahogyan neki jó érzés, bizonygattam, hogy ez nekem nem sértő, sem vágyromboló, de mégsem teszi, csak amikor szólok emiatt, akkor fél percig, utána elfárad a keze, nem tud odafigyelni, nem tud félkézzel megtámaszkodni.

- Próbáltam különböző technikákkal kísérletezni (időnként kihúzva a hímvesszőt, a makkal dörzsölni a csiklóját, illetve váltakozva, végigsiklani a szeméremajkai között a csiklóig, majd vissza a hüvelybe, majd újra a szeméremajkai között csúszkálni a csikló ingerlésére, figyelve, melyik esik neki jobban, de semmi hatása nem volt.

- Megkértem rá, hogy maszturbáljon sokat, akár mindennap, hogy megismerje és felfedezze a saját testét, de csak nagyon-nagyon ritkán maszturbál, többre neki nincs ingere.

- Most várandós a babánkkal. Azt reméltem, a terhesség alatt majd, mint ahogy erről szoktak beszámolni, neki is megnő a libidója. Még kevesebbet szeretkezünk, mint eddig. És az is olyan, főleg az elején volt így, hogy nagyon lekorlátozott, mert féltette a magzatot, nem lehettem heves, sem mélyre nem hatolhattam. És tudom, hogy ez később ennél is rosszabb lesz, hiszen a baba mellett még azoknál is lecsökken az együttlétek száma, akik akarnák többször.


Tényleg mindent megpróbáltam. De úgy érzem, amíg ő nem tesz semmit se a dolgok javulásáért, én egyedül nem tudom helyrehozni a problémákat. Nem vagyok rá képes nélküle.


Nem akarom megcsalni őt. Szeretjük egymást, tudunk önfeledten nevetni egymás viccein, összebújva alszunk el, közösen nézünk filmeket. Nem hidegültünk el egymástól. Megelőzve az ilyen válaszokat, nem csal meg engem.


Vettünk ruhákat, eszközöket. Az eszközök talán kétszer voltak használva, a ruhák a mai napig nincsenek kibontva, egyszer sem fogadott azzal haza, hogy be van öltözve. Én pedig nem akarok ebben is a kezdeményező fél lenni helyette.


A legfájóbb, hogy nem érzem magamat vonzónak mellette. Ha ő levetkőzik bármikor, én jelét adom, mennyire kívánatos számomra. Én lehetek előtte bármikor meztelen, soha nem jegyzi meg nekem.

Sosem érzem, hogy szexuálisan vonzó vagyok a páromnak. Ez pedig elszomorít.


Ma már annyira leromlott ez, hogy ugyan lefekszik velem 2-3 naponta (néha ennél is ritkábban), de közben azt érzem rajta, hogy az egészen csak túl akar lenni, eltűri csupán. És ez nagyon fáj. Az én kedvemet is megöli.


Mostanra ott tartunk, hogy már a nyelves csókot(!) is elhagytuk! Már csak szájra puszit enged, nem szereti, ha próbálnám nyelvvel is csókolni. Úgyhogy nem erőltetem ezt sem. Ez egészen elképesztő számomra.


Van, hogy éjszaka, mikor alszik mellettem, közel állok hozzá, hogy elsírjam magamat, mert már nem csak a szex, de a nyelves csók is hiányzik.


Próbáltam megbeszélni vele a problémákat. Konkrétan azt mondta, hogy tartsak szeretőt, ő megengedi, csak tudjon róla, ne a háta mögött.

Kértem, hogy menjünk el szexuálpszichológushoz, de azt mondta, olvasott róla, viszont nem fizetünk olyanért, aminek aztán nem is biztos, hogy lesz eredménye.


Nincs több ötletem.


Már a szeretőtől elkezdve a váláson át az öngyilkosságig mindenféle gondolat átfutott a fejemben.

Nem akarom megszegni a neki esküvel fogadott hűségemet. Nem akarom, hogy elvált szülőkkel szülessen a babánk. És nem akarom, hogy apa nélkül nőjjön fel.


Sosem voltam olyan srác, akihez úgy ért ujjbeggyel egy lány, hogy elcsuklott a hangja, miközben a nevemet mondta, sosem remegett meg senki lány pusztán attól, hogy én a közelében vagyok. Sosem értem el érintés nélkül, hogy átázzon egy lánynak pusztán a jelenlétemtől a bugyija, és otthon rólam fantáziáljon. De azt vártam, ha nem is minden lánnyal, de a majdani feleségemmel minimum átélem ezt. Hogy valaki beleharap az ajkamba, lehúzza rólam a pólót, és lelök engem az ágyra.

Tudom, hogy ez a helyzet később sem fog már jobb lenni, csak ennél rosszabb.

És minek fizetnék egy prostinak? Kívánni ő sem fog, orgazmusa neki sem lesz tőlem. Legfeljebb mindkettőt eljátssza a pénzért.


Sosem fogom átélni az életemben, milyen az, amikor egy lány teste megfeszül az orgazmusban, miközben szerelmeskedünk.

Volt több barátnőm. Senkivel sem történt ilyen. Fájdalommal és elirigyelve olvasom, milyen sok lánynak mennyire alap ez, és minden aktus része. És bosszant, hogy milyen sok nő marad kielégítetlen a figyelmetlen vagy nem törödő pasi miatt, pedig el tudna jutni könnyen, és volna is rá igénye.

Korábban még az egyszerre elélvezést vágytam. Ma már az fáj, hogy egyetlen egyszer sem élem meg legalább csak az orgazmusát a páromnak a szeretkezés során.



2021. nov. 30. 10:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
23%
Túl hosszú a leírásod, ki olvassa ezt végig?
2021. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
47%

Itt fejben van a baj, mind a kettőnek.

Elmeorvosi vizsgálatot tudok javasolni.:D

2021. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ha nem veszed a fáradtságot, hogy elolvasd, arra minek szántál időt viszont, hogy írj?
2021. nov. 30. 10:56
 4/44 anonim ***** válasza:
79%
Ez már halott ügy. Nem kellett volna elvenni és gyereket csinálni neki
2021. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
80%

Először az jutott eszembe, hogy milyne felelőtlen vagy, hogy gyereket csináltál vele. Na meg hogy elvetted. Sose értettem azokat, akik egyértelműen látják, hogy nem működik a kapcsolat, szemvednek, de hopp mit csináljunk? Gyereket:D hátha megnyomorítjuk az ő életét is, ne csak kettőnknek legyen szar. Számomra ez döbbentő. Na de ezzel már úgysem tudsz mit csinálni, csak mondom, hogy valószínűleg pszichésen vannak problémáid.

A szexre meg: valahogy azt érzem, hogy te elég erőszakos vagy, elég nyomulós (egy hét is eltelt úgy hogy nem akart szexelni mikor nem kezdeményeztél? EGY egész hét?:DD na ne viccelj már.../ mondtad hogy nagyon kevésszer van szex, mostanra már csak 2-3 naponta. 2 naponta ember?:D hát az rohadt jó). Nem értem mégis mit vársz, hogy naponta 3x megdughasd vagy mi? Az már elég lenne? Szerintem heti 2-3 szex nagyon is jó mennyiség.

Ez az anál mániád meg egyenesen ledöbbentett. Úgysincs orgazmusa ezért inkább análba dugtad napi többször, minden nap?? Ne is haragudj, de ha ilyen pasim lenne nekem is elmenne a kedvem a szextől:D pedig szeretem az anált.

Amiket leírtál hogy megpróbáltad, ennek ellenére azért mondhatni dicséretes. Legalább végigzongoráztál pár lehetőséget. Az lepett meg, hogy nem is masztizik, azt se igényli, pedig feltételezem ott sikerül magának az orgazmus. Ebből viszont nekem úgy tűnik, hogy eleve nincs igénye az orgazmusra se. Tehát nem a szextől ment el a kedve az orgazmus hiánya miatt, hanem alapból semmihez sincs vágy benne. Talán emiatt is mondhatta, hogy a szakember se tud rajta segíteni, mert úgymond ssmmi baja nincs, nincs mit lekonmunikálni, mert kb aszex lett. Emiatt is mondhatta, hogy tarts szeretőt. Szerintem nőként csak akkor mondunk ilyet, ha tényleg nincs vágy, nincs semmi, érezzük hogy ha akarnánk se tudnánk megadni ami a pasinak kell. És szerintem ő ezt érzi, tudja magáról, hogy nincs benne vágy. Ha csak valami változásra vágyna, valami másra, akkor nem ajánlotta volna fel, mert ezt meg lehetne oldani. Szerintem..

azt még hozzátenném, hogy én, mint olyan nő, akinek nincs orgazmusa szextől (se hüvelyi, se csiklói, se nyalással se sehogy nem megy, nem is ment soha senkivel) engem rohadtul zavar, hogy azt érzem az írásból, hogy te teljesen görcsben vagy az orgazmus hiánya miatt, teljesen rákattantál erre, teljesen ráfeszültél erre. Mintha neked ez lenne a legfőbb és egyetlen célod, hogy összehozd, mindent emiatt csinálsz. Közben meg ez rohadt idegesítő, bántó egy ilyen nőnek és nem mellesleg hatalmas feszültséget is generálsz benne, ami nem segít, csak ront a helyzeten. Tudom, mert nekem is volt ilyen párom és egyre jobban elment a kedvem a szextől, mert azt éreztem, hogy már nem is tudja simán élvezni a szexet, mert minden rohadt együttlétet kudarcnak él meg a hülye férfi egoja. Csak mert nincs orgazmusom. Holott engem ez egy percig nem zavart soha, el is mondtam ezerszer, hogy én így is nagyon élvezem a szexet, nagyon jó érzés. De nem, a csökevény agya nem bírta ezt felfogni, ezen pörgött, kérdezgetett mit csináljon másképp, láttam hogy ez lebeg a szeme előtt és mikor nem sikerült, lelombozódott. Vicc. Ez már szerintem bőven az önzőség kategória. Rajtad is ezt érzem. Ez az egész sztori RÓLAD szól, az Ő orgazmusának hiánya TÉGED zavar és csakis téged. Csak magad miatt akarod ezt. Hisz ő elmondta, hogy neki ez így rendben van. Csak neked nincsen. Ez engem kiábrándít. Mivel vágyott rád a kapcsolat elején és jó volt a szex, én arra is tippelnék, hogy teljesen kinyírtad a vágyat belőle a viselkedéseddel. Szerencsétlen élvezte a szexet, de te mindig problémáztál, feszültél az orgazmuson stb, emiatt már nem tudta élvezni egy idő után és akarva akaratlanul beléültetted azt is, hogy ő a hibás, vele valami nem stimmel, amit meg kell oldani. Ez ki tudja ölni a vágyat rendesen... Szerintem én jobban megértem az ő helyzetét, mert én is hasonló vagyok. Én sosem untam rá senkire évek után se, de egy exem volt, aki nem tudta elfogadni az orgazmusom hiányát, na vele fél év után már nem volt olyan a szex. Már jobban feszültem, ő is feszült, kevesebbszer kívántam vele bármit is, mert lelkileg nem volt jó érzés, amit keltett bennem a szex. Na mindegy. Szerintem te pont hogy túltoltad ezt az egészet, nem az orgazmus összejövése hozná meg az áttörést, msrt az eddig se hiányzott neki. Szerintem az elfogadás többet segítene. Viszont erre szerintem képtelen vagy, mert frusztrált vagy, az egodat nem tudod elengedni, ez peidg súlyos hiba egy kapcsolatban. Nem tudom milyen kimenetele lehet ennek a kapcsolatnak. Előre sajnálom azt a gyereket.

Egy szakértőt még biztos megpróbálnék, mert mindkettőtökre ráférne. Ha ez se hoz változást, gondolkodj el ezen a félig nyitott kapcsolat dolgon. Ha nem akartok válni..

N

2021. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

Gyermeket vállalni óriási baromság volt ebben a helyzetben. Pontosan láthattad volna hónapokkal ezelőtt is, hogy ezek csak üres reménységek, meg vágyak benned, de alapvetően kurv*ara eltérnek a szexuális igényeitek, ami egy párkapcsolatnak az egyik pillére (a 2-3 közül).


Sajnálom a helyzetedet mert kettőtök között ez nem fog működni és megoldódni, ugyanakkor isten óvjon engem attól, hogy bárkinek is azt tanácsoljam, hogy szeretőid legyenek, mert én is elítélem ezt mélységesen.


A gyereket tekintve egyébként nem tudhatod, hogy mi a jó neki... sokszor rosszabb egy olyan családban felnőni ahol apa meg anya között csak a negatív energia áramlik, mert hogy1-2 év múlva ez lesz sajnos a mindennapokban is, mert kihat majd rátok...


Az is lehet, hogy 1-2 éven belül találna magának egy hasonló, minimális szexuális igényű srácot akivel boldogok lennétek, te meg egy lányt akiről álmodsz. Tehát a születendő gyereket semmiképp se vedd olyan értelemben számításba, hogy a ti saját életeteknek mi lenne a jó.


30F

2021. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%

Amit előttem is írnak, a nagy anál imádatod, meg az orgazmushoz, kielégítéshez való hatalmas vágyad, meg a midnennapos vagy akár többszöri szex csak azt erősíti meg, hogy rég elkéne váljatok mert totál tönkre teszel 2, illetve hamarosan 3 ember életét azzal, hogy nem mered felvállalni önmagad.


Ne változni akarj és ne változtatni másokat... hanem oyat keress aki úgy van összerakva mint te...


Amúgy a napi szex is iszonyatosan sok, rengeteg, az átlagostól magasan eltérő.

Neked olyat kell találni aki szintén így van összerakva mint te, különben az egész életed kínkeserves kompromisszumokról és elfojtott, elnyomott érzelmekből áll majd.

2021. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nem csupán magas lovon vagy, de még fordítva is ülsz rajta. Én tudom, hogy problémakezelő oldalra eleve frusztrációval és indulatokkal telt emberek jönnek, de a hangnemed nevetséges.


"Először az jutott eszembe, hogy milyne felelőtlen vagy, hogy gyereket csináltál vele. Na meg hogy elvetted. Sose értettem azokat, akik egyértelműen látják, hogy nem működik a kapcsolat, szemvednek, de hopp mit csináljunk?"

Nekem meg az jutott eszembe, miért a lexikális tudást erőltetik az oktatásban az olyan praktikus tudások helyett, mint az értő olvasás.

Utóbbi esetben nagyobb eséllyel értelmezted volna pontosan a leírtakat, és láttad volna belőle, hogy fokról fokra változott a dolog, mindig egyre több ponton.


"A szexre meg: valahogy azt érzem, hogy te elég erőszakos vagy, elég nyomulós (egy hét is eltelt úgy hogy nem akart szexelni mikor nem kezdeményeztél? EGY egész hét?:DD na ne viccelj már.../"


Örülök, hogy ilyen jó kedved van. Igen. Sok. Annak, aki naponta egyszer legalább igényli a szexuális együttlétet, annak a 7 nap konkrétan hétszeres idő, amit kihagy.

És bármilyen meglepő, eltérőek vagyunk, nőkben is van, aki _naponta_ kívánja a szexet, míg férfiban is, akinek heti egy is elég.

Te utóbbi vagy. De nem is érted annak frusztrációját, akinek ez nagyon-nagyon kevés, ha napi többször is vágyja.

Én lemondtam a napi többszöri aktusról, hogy egy kompromisszumos középutat alakítsak. De az esetenként egyhetes kihagyás viszont sok. Csak egy nap legalább egy legyen, valahol középúton haladva.


"Ez az anál mániád meg egyenesen ledöbbentett. Úgysincs orgazmusa ezért inkább análba dugtad napi többször, minden nap?? Ne is haragudj, de ha ilyen pasim lenne nekem is elmenne a kedvem a szextől:D"


Mindenkinek megvan a preferenciája. Nekem ez. Neked pedig semmi jogod nincs emiatt elítélni. Nem olyan nagy valami ez. És igen, mivel ő így se, úgy se élvezte, mindkettőnknek megfelelt ez így. Bármily "vicces" is ez az értelmi szintednek.


"Mintha neked ez lenne a legfőbb és egyetlen célod, hogy összehozd, mindent emiatt csinálsz. Közben meg ez rohadt idegesítő, bántó egy ilyen nőnek és nem mellesleg hatalmas feszültséget is generálsz benne, ami nem segít, csak ront a helyzeten. [...]"


Innentől pedig végig ömlengés, amibe a múltbéli személyes párkapcsolati sebeidet hitted be az én sértegetésemen keresztül, be se másolom az egészet.

Megint csak az értő olvasást tudom ajánlani. Az orgazmust eleve azért próbáltam meg, mert az elején elfogadtam ugyan, hogy neki nincs orgazmusa (akkor még magától sem volt), de már akkor is aggódtam, hogy mikor veszti így el ám motivációját az együttlétektől, ami el is jött, és ennek visszahozására próbáltam az orgazmust eszközként bevetni.

Szóval kevesebb arcoskodás, és több kulturáltságot, mert ez a válasz - terjedelme ellenére is - több sebből vérzik súlyosan, és az itteni felhasználók frusztráltságának - ami ismeretlen emberek letamadásában kerül kiélésre -, megmutatásán kívül nulla hasznossággal bír a kérdéshez.

2021. nov. 30. 11:54
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez több sebből is nagyon vérzik. Terapeutához az első percben illett volna menni, amikor elmondta hogy nincs orgazmusa. És akkor megbeszélni vele hogy márpediglen ez kell.

Hogy lehetett kiegyensúlyozott, és változatos így a szex? Engem az tud frusztrálni ha a párom egyszer vagy kétszer nem tud elmenni, pedig holt természetes dolog.

Az anál dolgon én is kiégtem, pedig nem vagyok prüd picsa. Akár napi 5x??

A másik de tényleg, leírtad azt hogy az elején sem tudott elélvezni a rózsaszín köd miatt engedte. Ha tudtad, mégis miért vetted feleségül? Pláne ha neked nagy a szexuális vágyad.előre meg volt írva a nagykönyvben, hogy ez lesz. És akkor most még ott a gyerek is.

De miért?

Rengeteg kapcsolatom memt zátonyra mert az én szexuális vágyam magasabb volt mint az ővéké. De ez időben kiderült, és így nem köteleződtem el hosszú távra. Kivártam amíg olyan ember nem jön az életembe akivel ez egyezik. És most lehet hogy sok szakításon túl vagyok, de van egy olyan kapcsolatom, ahol a szex mennyisége és mínősége megfelelő számomra. Itt nagyon nincs fény az alagút végén. Ideig óráig bírni fogod a szexmentes életet, aztán egy alkalommal mikor elcsábulsz lefekszel majd valakivel. Mert te igényled. Utána amikor újra megtapasztalod, milyen a jó szex, akkor fogod a feleségedet elhagyni.

2021. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#6-os


Köszönöm a válaszodat.


"Gyermeket vállalni óriási baromság volt ebben a helyzetben. Pontosan láthattad volna hónapokkal ezelőtt is, hogy ezek csak üres reménységek, meg vágyak benned, de alapvetően kurv*ara eltérnek a szexuális igényeitek, ami egy párkapcsolatnak az egyik pillére (a 2-3 közül)."


Addig, amíg a napi egyszeri együttlét megvolt, úgy értékeltem, hogy ezzel ki tudok egyezni. Naponta kétszer is vágytam volna, de egy kapcsolat kompromisszum, és ez egy olyan közös nevezőnek tűnt, ami hosszútávon is elfogadható.


De a terhesség óta ezeknek száma is lecsökkent. Szerencsés esetben 2-3 nap marad már ki, de (és ez sem jutott el több válaszoló tudatáig), kivétel nélkül minden alkalommal általam kezdeményezve, soha nem a részéről, és ez bánt, rosszabb esetben pedig 4-5 nap is kimarad két együttlét között, de van, hogy egy teljes hét.

És, mondom megint, a baj, hogy amikor megtörténik, akkor is csak miattam. Nem azért, mert neki heti 2-3-ra van igénye, nekem pedig napi 1-re, hanem mert ennyit tudok kezdeményezni, ha nem tenném, ennyi sem lenne.


És még egy, az írni ugyan indulatból tudó, de értelmezni lusta egyéb válaszolóknak, hogy ezekben az együttlétekben is végig azt érzem, hogy csak túl akar lenne rajta.

Ezekből az okokból próbáltam keresni az orgazmusát, amiről a kapcsolatom elején elfogadtam, hogy nincs neki, bár már akkor is tartottam tőle, hogy később ez még bajt jelenthet.


Egészen paródiába hajló, hogy vannak nők, akik mindenben megtalálják, hogyan húzzák rá az indulataikat egy férfire bármilyen párkapcsolati problémában.

De arra álmaiban sem gondoltam, hogy azért fog csoportos kődobálás érni, mert egy együttlétet nem váró nő esetén próbálom az orgazmusa megadásával növelni a hajlandóságot a szeretkezéseinkre.


Ha nem írtam volna bele, gyanítom, pontosan ugyanezen nők azzal köpködtek volna rám virtuálisan, hogy mit is várok, hogy legyen kedve szexelni, ha nem törekszem a kielégítésére. Vicces, nem? Ha nem más emberek megbántásáról lenne szó.

Az internetes anonimitás állatokká vetkőzteti le az embereket.

2021. nov. 30. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!